2. Annual Trip: STOKE

skupni ogledi tekem na Stamford Bridgeu

Greš na Stoke?

Poll ended at 13 Jan 2012, 11:09

100%
16
44%
mogoče
10
28%
NE
10
28%
 
Total votes: 36

glosos
Posts: 811
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by glosos »

če v statutu piše, da ne more, pol ne more!
Pa lahko mi vsi zdaj najdemo miljon pravnih poti, kako to izpeljat, ampak statut je treba spoštovat, če maš spoštovanje do svojega društva!!! Bo pač treba počakaz, da boš 18, saj pa ne bo konec sveta ...
User avatar
killinride
Posts: 120
Joined: 02 Mar 2011, 14:45

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by killinride »

glosos wrote:če v statutu piše, da ne more, pol ne more!
Pa lahko mi vsi zdaj najdemo miljon pravnih poti, kako to izpeljat, ampak statut je treba spoštovat, če maš spoštovanje do svojega društva!!! Bo pač treba počakaz, da boš 18, saj pa ne bo konec sveta ...
jaja sej bo najbrš treba le počakat ja... samo pač ko se človek nečesa veseli je pa tko ane :)
pa next year ja :)
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by ESSIEN »

lajko wrote:Saj pa nisi napisal nič takega, da bi lahko bil deležen kritike. :D

Predlagam, da vsak razmisli, za koliko časa bi šel, od kdaj do kdaj, nato pa se na naslednjem sestanku ali že prej, preko Foruma, lahko formirajo skupine glede na podobne želje.

Kar se tiče prenočišč ima Barkston (sem spada Youth Hostel, Rooms, Hotel,...) skoraj neomejeno prostora, ugodne cene in zelo dobro pozicijo.
Nahaja se na Earls Court, kjer je stičišče podzemnih, Stamford Bridge pa je dve postaji stran s podzemno ali kakih 20 minut peš.

BTW: Muzej je zjutraj pred tekmo res odprt, jaz pa sem napisal, da SB TOUR na dan tekme ni možen. Glede na izkazan interes bomo lahko rezervirali prostor za Stamford Bridge Tour, ki vključuje tudi Muzej, pa še 50% popust imamo. Ampak tudi za to je še čas.

OK. Ker mi študijske obveznosti pač ne dovoljujejo daljše odsotnosti(že en dan je lahko preveč, sploh če so na urniku vaje, ki so obvezne), grem lahko v London v petek in se vrnem v nedeljo, tako da si bom(lahko to kdo pove, kdaj/kje naj si jo, ker je še nikoli nisem) kupil tako karto. To so moje okvirne "želje".

PS: zakaj naj bi se tekma sploh prestavljala iz sobote na nedeljo/ponedeljek?
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by Profesor »

Tekma se lahko prestavlja glede na tekme obeh pokalov. Pkali se "vštulijo" v okviren razpored Premier Lige. 2 leti nazaj, se mi je tekma iz sobote prestavila na torek!
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by didier »

Jaz sem zraven. Letalske karte pa je najbolje čimprej nabavit, da ne bomo spet dajali celih 140 evrov za povratno.. Potem raje letim iz mb-ja za 150 :D
Blue is the colour!
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by stass »

Profesor wrote:Tekma se lahko prestavlja glede na tekme obeh pokalov. Pkali se "vštulijo" v okviren razpored Premier Lige. 2 leti nazaj, se mi je tekma iz sobote prestavila na torek!
Lahko pa se prestavi zaradi TV prenosov. Zadnjič so že za 4 tekme v decembru prestavili termine, sicer ne vem, a so se tud datumi spreminjali, ampak vseeno nas lahko doleti kaj takega.
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
chelsea_4ever
Posts: 7
Joined: 11 May 2011, 21:52
Location: okolica KP

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by chelsea_4ever »

zdravo ! hja najboljše bi bilo da bi se zmenili za pač določen termin (meni je useeno) in da bi šli v isti hotel in da bi bli tko skupaj v skupini :D js predlagam kakšen sestanek za to tekmo da bi se to lepo v živo pomenli ! a se že ve kdaj bo kakšen sestanek na to temo ?
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by stass »

Naslednji sestanek bo 20. novembra na Viru pri Domžalah, kjer bo kakšna beseda padla tud na to temo.
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
Tjasa
Posts: 4
Joined: 13 Jun 2011, 19:46
Location: Ljubljana

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by Tjasa »

Tudi jaz bom šla, po vsej verjetnosti bom že tako ali tako tam.
Super, se veselim :)
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by lajko »

Pokali nas ne bi smeli zaj., zato smo tudi izbrali ta termin.
Edina nevarnost je TV prenos, tako kot so recimo našo tekmo proti City decembra prestavili na ponedeljek. Kar nekaj jih poznam, ki so planirali it na to tekmo, pa se je s tem vse zakompliciralo.
Zelo veliko je odvisno od žreba osmine finala LP, ker se bodo povratne tekme igrale en teden prej in teden po STOKE. Če bo Chelsea igral tist teden po STOKE, potem ni variante, da bi prestavili tekmo na nedeljo.

Na Forumu "ostale tekme v živo" bom odprl novo temo, ki se bo nanašala na pot v London od petka do nedelje. Komur termin ustreza, se lahko skupaj dogovorimo o podrobnostih. Kdor ima kako drugo varianto, pa naj tam odpre novo temo s svojim predlogom.

V tej temi pa se lahko bolj posvetimo drugim stvarem.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by didier »

Kdor se namerava izkazovati s potnim listom - za VB ni potrebno, da je ta veljaven še vsaj 6 mesecev po prihodu v državo. Sem preveril, ker meni poteče sredi julija.
Blue is the colour!
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by rck2own »

Moraš imeti nujno potni list, ali imaš lahko osebno izkaznico?
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by zrim92 »

Ne rabiš nujno potnega lista. Je dost osebna...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by ESSIEN »

Ok, če bom(kar najbrš bom) preko lajkota kupu letalski karti me pride 76€. Zdaj neki velik nakupovat v megastoreju ne nameravam, ker dresov imam zaenkrat dovolj, kupil bi le kapo, šal, hlače, nogavice, pa še kako tako miniaturico, kar bi me recimo stalo vseskupaj max 50€.

Kolko me bo (okvirno) še stalo bivanje(grem v petek zvečer in v nedeljo že domov)?

Vstopnica?

Plus hrana in pijača, to pa kolkr bo pač bo ane :)

Tko da vem prbližn finančno planirat...saj veste, študentje smo finančno bosi :P

76€+50€+bivanje+hrana in pijača+vstopnica= cca___€?

Tu naj mi prosim odgovori nekdo, ki je že nekajkrat bil v Londonu :) HVALA!!!
User avatar
mozirjan
Posts: 135
Joined: 26 Feb 2010, 19:09
Location: Mozirje

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by mozirjan »

400€ minimalno planiraj...
Post Reply