Slo Reprezentanca

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Slo Reprezentanca

Post by Reichenburg »

:lol: ker ne mara južnjakov je kar fašist? Razjasni si pojme je šovinist ne pa fašist :wink:

Niti malo nisem navdušen nad to izbiro, ampak je kar je tukaj ne moraš nič.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Slo Reprezentanca

Post by loonymcgreat »

mislim da šovinist tudi ni prava beseda :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Slo Reprezentanca

Post by Reichenburg »

No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Slo Reprezentanca

Post by damjan1120 »

To sem iz jeze napisal :wink:
Šovinist, nacionalist, fašist dol mi maha. Te fore lahko on uporablja pri sebi doma, ne pa tukaj ker kot kaže so ga tako doma vzgojili.

Pa nekaj mi razloži. Ne mara južnjakov pa navija za Slovensko nogometno (pomoje tudi za ostale) reprezentanco. To pa ne gre skupaj, kaj misliš :wink:
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Slo Reprezentanca

Post by urke4 »

Nimaš kej ampak je dost žalostn d so usi na IĆ.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Slo Reprezentanca

Post by Reichenburg »

Mene to na ič nič ne moti. Moti me pa njihov odnos do države - grba za katerega igrajo, ki jih je izšolala, sprejela za svoje in omogočila boljše življenje, da ne moreš to pokazat z petjem himne. Da ignoriraš športne novinarje ter se izogibaš jim da ga lahko nekje na Donavi na nekem cigo migo splavu piješ. Da ob veliki zmagi nad Rusijo ne znajo 1 Slovenske pesmi v slačilnici zapet sam tist njihov trle trle to je žalost

Ni kaj razložit vprašaj njega jaz sem samo odgovoril da kljub navalu jeze si razjasniš pojme. Za koga pa kot Slovenec naj navija? Italijo, Argentino, Pakistan? Ni edini ki ga moti to da je Slovencev le za vzorec ampak tako je. Lahko se hudi še ne vem kak če pomagal ne bo nič. Malo ste dvolični ne vsi in ne trdim da tudi ti ampak na splošno tisti ki imajo korenine izven meja Slovenije. Ko se igra tekma Slovenija z državo bivše republike od koder prihajajo njihovi starši z velikim veseljem navijajo za to drugo državo. Ko pa nekdo reče kaj čez nekoga ali nekatere na ič v Slo. reprezentanci so pa največji Slovenci in pridigarji kaj se pa gredo z takimi nacionalističnimi izjavami.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Slo Reprezentanca

Post by urke4 »

Reichenburg wrote:Mene to na ič nič ne moti. Moti me pa njihov odnos do države - grba za katerega igrajo, ki jih je izšolala, sprejela za svoje in omogočila boljše življenje, da ne moreš to pokazat z petjem himne. Da ignoriraš športne novinarje ter se izogibaš jim da ga lahko nekje na Donavi na nekem cigo migo splavu piješ. Da ob veliki zmagi nad Rusijo ne znajo 1 Slovenske pesmi v slačilnici zapet sam tist njihov trle trle to je žalost

Ni kaj razložit vprašaj njega jaz sem samo odgovoril da kljub navalu jeze si razjasniš pojme. Za koga pa kot Slovenec naj navija? Italijo, Argentino, Pakistan? Ni edini ki ga moti to da je Slovencev le za vzorec ampak tako je. Lahko se hudi še ne vem kak če pomagal ne bo nič. Malo ste dvolični ne vsi in ne trdim da tudi ti ampak na splošno tisti ki imajo korenine izven meja Slovenije. Ko se igra tekma Slovenija z državo bivše republike od koder prihajajo njihovi starši z velikim veseljem navijajo za to drugo državo. Ko pa nekdo reče kaj čez nekoga ali nekatere na ič v Slo. reprezentanci so pa največji Slovenci in pridigarji kaj se pa gredo z takimi nacionalističnimi izjavami.
:ava:
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Slo Reprezentanca

Post by loonymcgreat »

ma prnas niti ni še tku hudo, kaj nej rečejo francozi ko pogledajo njihove reprezentance ? :mrgreen:
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Slo Reprezentanca

Post by damjan1120 »

Jaz znam Zdravljico na pamet. :wink: pa ne samo Zdravljice temveč tudi nekatere ostale pesmi a moram priznati, da sem jih že malo pozabil odkar ne pijem več alkota :lol:
Zakaj je žalost, če ne poznaš nobene slovenske pesmi? Pač ne poslušajo te muske in je al kaj jz vem. Tudi npr. Drogba ne pozna kakšne angleške domače pesmi kot je npr. v Sloveniji en hribček bom kupil. :oops: Kaj bojo Handanović&company peli Kekca al kaj :D ni razloga za to. Zdej najboljš, da znajo še vse zakone na pamet.
Sej so tudi Slovenci v ekipi pa ne pojejo. No razen Korena :D
Ja, hvala bogu, da bom navijal za Srbijo saj sem Srb in kot Srba so me vzgojili starši. In enako je pri teh nogometaših. Mi smo Slovenski Balkanci :P
Jaz spoštujem Slovenijo in Slovence dokler oni spoštujejo mene. No zadnje časa pa vidim kakšne je situacija (politika pa ne samo pri njej :shoot: ).
Sem že večkrat napisal. Ko igrata medsebojno Slo in Srb navijam za slednje drugače pa sem navijač obeh držav @8) ja sej, za nestrinjanje glede iger nogometašev na IĆ, se da to na drug način povedati. Ne pa, da nacionalistične fore uporablja :neutral: naj se rajši vpraša kolikokrat je HandanovIČ rešil Slovenijo ali pa ZahovIĆ...
no itak pa je to njegova kultura in morda so ga tako starši vzgojili. Zame je to končana debata. On je zame nacionalist pa tudi, če je to samo sedaj rekel. Isti primer je pri Suarezu in isti primer bo pri Terryu, če mu bodo dokazali.

ali pa Nemci :mrgreen:
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Slo Reprezentanca

Post by Joshua McEachran »

Mene ne moti, da se v garderobi posluša narodna ali pa da je toliko igralcev na IČ v reprezentanci.
Dokler igra za Slovenijo po svojih najboljših močeh zame dovolj spoštuje to državo.
Pri nas že od nekdaj ni šlo brez "južnakov" v nogometu tako da se je brez veze kregat glede tega.
Sploh pa Stojanoviču je bil podeljen selektorski stolček in lahko zbere kogar koli, najverjetneje je izbral
ljudi katerim zaupa oz pozna njihov način dela.
Me pa moti da je Hadžič pomočnik, saj iz lastnih izkušenj vem da ni ravno najboljši trener, kondicijsko da ampak kar se
pa ostalega tiče pa res nima pojma.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Slo Reprezentanca

Post by Reichenburg »

Vučkič se za 1 mesec seli v 2. ligo na posojo k Cardiff Cityu
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 63344.html
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Slo Reprezentanca

Post by didier »

Upam(o), da se bo tam kaj naigral :)
Blue is the colour!
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Slo Reprezentanca

Post by Reichenburg »

Torej Koren in Novakovič končujeta reprezentančno pot.
"Reprezentančno slovo Roberta Korena in Milivoja Novakoviča povsem sovpada z njuno dosedanjo prakso. Potuhnjeno, ignorantsko in povsem nedostojno njunemu nogometnemu statusu."
Sicer kaj več od teh 2 nisem pričakoval a sem vesel da teh šupkov, ki sta delala sranje znotraj ekipe in nogometne zveze ne bo več
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Slo Reprezentanca

Post by damjan1120 »

User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Slo Reprezentanca

Post by Reichenburg »

Poden od človeka, reprezentanca bo brez tega štrajt majstra bolje funkcionirala :wink:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
Post Reply