CHELSEA MATCHDAY chat 2021/22

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blue222 »

Upam, da se hecate glede tistega penala. Armstrong je padel pred dotikom. Na koncu pravilna odločitev sodnika.
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by demiensatlier »

Zaj sn še js šou gledat kaj je s to situacijo, moje mnenje, ni govora o penalu.

Sicer pa res lepa zmaga naših, dominanca v 2. polčasu, sem zelo optimističen za tekmo s Cityjem, potem pa se šele začne prvenstvo, ko bomo morali nabirati točke na "lažjih" tekmah.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Če to ni penal, potem naj taistih prekrškov ne piskajo v korist Maneja, Salaha in podobnih padalic.
Ronaldo je izjemen igralec amapak v soboto pa nisem mogel da se mu ne bi smejal kako na silo je iskal penal zadnjih 15 minut in se valjal po tleh, komično :lol: Enkrat bi penal sicer moral dobiti, ampak ga pred tem tudi WHU ni dobil tako da se je nekako poglihalo.

Super vesel za našo zmago in optimistično čakam City na SB :cfc01: Tako kot je nekdo napisal, prava umetnost se začne po tej tekmi - nabiranje točk na "malih tekmah".

Med tednom nas čaka ligaški pokal, Arena sport bo prenašala Man United - WHU, tako da se priporočamo za kakšen link, če bo le-ta sploh na voljo v sredo. Prenosi v teh prvih krogih so ponavadi bolj tako tako...
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Chelsea_fan »

Moram priznat, da sem navdušen nad trenutno formo naših.

Lukaku izgleda kot nekakšna zver v napadu. Ogromno je napredoval v preigravanju tehniki itd...
Tuchel včeraj odlično.. Mount ni bil na pravi ravni in kako odlično je Kante ga zamenjal.

Skratka navdušen sem nad našimi in res res optimistično gledam naprej.

Edino, kar me moti je spet naš Timo in njegovi zaključki. Jaz res ne vem kako je ta igralec bil kdaj golgeter :)
Upam, da ga rinemo na krilo še naprej saj v špici ne more biti :)

Škoda za United včeraj in obranjeno 11m ampak imam občutek, da bojo slej k prej padli v formi.

:cfc01: :cfc01: :cfc01: :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blueboy11826 »

Res je Lukaku zaenkrat super, glih to kar smo rabl v napadu. Werner ahh trenutno mi je glede njega najbolj všeč to, da se zanj kao zanima Bayern.
Ve kdo kaj je z Rudigerjevo pogodbo oziroma zakaj še ni podaljšal? Upam, da nimamo slučajno namena, da mu jo nebi
KTBFFH
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Chelsea_fan »

Ponujamo 150k na tedn on hoče 200k..

Mislim, da bomo našli neko skupno pot
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blue222 »

Hvala bogu, da tudi Ronaldu niso piskali penala, ker ga je ves čas iskal (Danes sem pogledal posnetek). Upam, da bodo sedaj sodniki imeli res strožji kriterij za penale in ne bomo gledali to kar gledamo od uvedbe Vara, da je vsak dotik penal ( pa podpiram Var 100%). Če se mene vpraša bi pa itak spremenil pravila in penalov v rednih delih ne bi sploh več bilo ne vem pa kaj je alternativa. Nogomet brez penalov bi bil lepši.
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by demiensatlier »

Js bi tud spremenil pravila glede penalov, sploh odkar je var jih je preveč, praktično na vsaki tekmi so. Dal bi ne vem recimo za preprečitev čistega gola tako kot je iz 11m, če pa je običn favl v kazenskem prostoru bi pa dal recimo strel iz 16 metrov ali pa bližje z živim zidom, enostavno je to prevelika kazen za ekipo ki recimo igra nenamerno z roko v kazenskem prostoru.
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blue222 »

Evo podpišem tvoj predlog
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

demiensatlier wrote:Js bi tud spremenil pravila glede penalov, sploh odkar je var jih je preveč, praktično na vsaki tekmi so. Dal bi ne vem recimo za preprečitev čistega gola tako kot je iz 11m, če pa je običn favl v kazenskem prostoru bi pa dal recimo strel iz 16 metrov ali pa bližje z živim zidom, enostavno je to prevelika kazen za ekipo ki recimo igra nenamerno z roko v kazenskem prostoru.
S tem da če je nasprotnik FA ljubljeni Liverpool pa še direktni rdeči karton, dvojna kazen ki se potem celo vleče do konca tekme in v naslednje tekme, dokler kazen ne preneha veljati :)

Sem pregledal veliko punditov in fanchannelov na Youtubeu in eden za drugim trdijo, da je Walker srečnež ker je VAR dosodil v korist Cityja in je Soton ostal brez penala. V splošnem bi rekel da je 80% mnenj v smeri da to je penal. Nekdo je šel tako daleč in iste prekrške (npr. nad Salahom, Pogbajem itd) našel v starih posnetkih kjer so vsi po spisku dobivali penale. Celo Steve (Youtube, Man City fan) je bil šokiran zakaj VAR ni dosodil penala, ker je bilo v pretekli sezoni tega še in še, sploh nad Salahom.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blueboy11826 »

Mount jutri manjka nažalost, Mendy pa začenja
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Če koga zanima danjašnji članek v Ekipi SN.

Image Image

Kaj pa je z Mountom, a kdo ve?
Danes bi City enostavno morali premagati, v naletu kot smo in na domačem terenu se jaz nadejam treh točk. Res upam da nam uspe, potem smo od velikih klubov dali že največ tekem skozi, samo še United imamo nekje v zimskem času. Po tej tekmi sledijo tekme z Newcastlom, Norwichem, Sotonom...must win tekme in na papirju 9 točk. Brentford je še nekje vmes...
Zanima me če se bomo v prvem polčasu spet matrali in potem v drugem prikazali drugačen obraz. Če bo tako, potem imamo velike težave s pripravo na tekmo in s predvidevanjem nasprotne taktike. Na srečo nas je do sedaj večkrat rešil izjemen drugi polčas (Spurs, Villa, Arsenal, tudi Zenit). Dokaj slabi prvi polčasi nas do sedaj sicer niso stali tekem, ampak City je druga zver. Zelo bo zanimivo, idemooo :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Mount je tekom drugega polčasa proti Villi prejel manjši udarec, tekmo (na začudenje Tuchla) odigral do konca no potem se je pokazalo, da je poškodba vseeno dovolj velika, da Mount danes ne more igrat, če bi bila tekma jutri, pa bi mogoče že lahko igral, tako da zgleda ni resno in bo najbrž za Juve že nazaj.
Zanima me, kako se bo Tuchel lotil današnje tekme, na zadnjih 3 tekmah proti Guardioli, taktike ni bistveno spreminjal, medtem ko je Guardiola precej eksperimentiral in spreminjal način igre.
User avatar
RedMiner
Posts: 1116
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by RedMiner »

Poškodba. Meni povsem logično, da ga ne forsiramo na začetku sezone, da se ne bi ta poškodba potem vlekla skozi celotno sezono oz. daljše časovno obdobje.

Sicer pa naš čaka derbi v pravem pomenu besede, morda 2 najmočnejši ekipi, definitivno pa top5 v Evropi. Kaj pričakovati? S Cityjem smo v zadnjem obdobju odlično igrali, lahko pa ta bo Pep tokrat ubral drugačno taktiko in bo zadeva drugačna. Bomo videli. Tudi v primeru poraza ni panike - smo dali v 6 krogih zelo močne ekipe skozi (edini res lahek Crystal Palace... in Arsenal :) ) in če ne bi bilo tistega nesrečnega momenta ob koncu 1. polčasa na Anfieldu, bi imeli perfect start. Zato se tudi ne strinjam, da smo imeli probleme s taktiko. Moramo vedeti, da so bile nasprotne ekipe res na visokem nivoju - tukaj imam v mislih predvsem fizično pripravljenost in spočitost/utrujenost. In ko se ti takšne ekipe postavijo po robu, je izredno težko odigravati. V drugem polčasu smo jih pa potem povozili.
Sedaj nas čakajo tekme za nabiranje točk. Nekaj podobnega je lani imel City, če se spomnite. Težak razpored na začetku, bili so nekje na sredini lestvice, nato pa 13 zaporednih zmag in dokaj lahka pot do naslova prvaka.

Skratka, mislim, da lahko tekmo pričakujemo brez pritiska in že to je en velik plus. Je pa res, da jo lahko tudi City in mislim, da bo to super tekma za pogledat. S čustvenega vidika seveda upam, da gre v našo korist :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Ok WOW, zanimiva postava!!

Mendy, Christensen, Azpi, Rudiger, James, Alonso, potem pa Kova, Kante, Jorginho, Lukaku, Werner!

Ok waw :D dva napadalca iz prve, za njima pa Kova ali Jorgi? Damn šokiran sem, idemoooo :cfc01:
Post Reply