Premier league

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
Post Reply
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Premier league

Post by Trivinho »

Ole ostani cim dlje na klopi Uniteda :)
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Premier league

Post by bork »

Valda, manager bounce bodo dobil ravno pred tekmo s Chelseajem :roll:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Premier league

Post by sigismund »

Koga bodo pa pripeljali? Samo Zidane je fraj...
No saj sem najbrž odgovoril kar sam sebi :)
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Premier league

Post by n1i9k9o6 »

Ole bo letel, sicer neuradno, ampak trenutno 100%.
Skoraj sigurno prihaja Zidane, ampak bo najbrž trajalo, da sestavi ekipo. Ne glede na vse, naslednjo nedeljo pričakujem zmago. Enostavno smo ta moment bolj kompletna ekipa, to, da United menja trenerja, ne sme bit izgovor, da ne dobino 3 pik.
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Premier league

Post by blue222 »

Kako se vam zdi Mount, ki sedaj igra na desni strani? Pred tem je dve sezoni večinoma igral na levi.
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Premier league

Post by Trivinho »

Evo pa je Ole dobiu odpoved skoda...
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Premier league

Post by n1i9k9o6 »

• Sacked the manager one game after a two week international break.

• Appointing a caretaker manager... before they are going to hire another interim manager.

• Missed out on proven winner Antonio Conte a few weeks ago, now left scrambling for a new manager.

• Could have sold Jesse Lingard for £30m in the summer, now risk losing him on a free transfer.

There's no words to express just how badly Manchester United are run at the moment...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Premier league

Post by sigismund »

Ta krog bi skoraj da morali reči nekaj na temo VAR-a in penalov.
Moram začeti s tem da se je vsaj po mojem mnenju VAR letos zelo popravil in ni več toliko bizarnih odločitev, iskanja mikrometrov in 5 minutnih prekinitev da se odločijo. Napram lanskemu letu se mi zdi situacija precej bolj znosna.

Je pa ta krog bil nekaj posebnega, United je dobil (vsaj meni) smešen penal in zmagal 1-0. Liverpool je imel soft penal, City je dobil penal pa definitivno ni bilo nedvoumno da je šlo za igro z roko, naš penal za 3-2 se je meni zdel far fetched, skratka sodniki so ta krog (povsod je bil uporabljen VAR!) naredili dokaj kapitalne napake.

Seveda so internetni strokovnjaki mnenja da "ni bilo narejene škode, saj so vsi veliki klubi zmagali". Ni to point, pa klubi ki so posejani drugje po lestvici in so zato izgubljali pike? VAR ni mišljen pomagati velikim klubom ampak narediti igro fer.

Zakaj se užigam, češ saj so šli Chelseaju na roko. OK ja so nam ampak prvič, lahko pa ravno nam nebi, ostali bi pa na taiste smešne načine pobasali 3 pike. In drugič, nam bi se odpeljalo če bi bilo sojenje v kontra smer in IG/FB bi bil poln žaljivk, pizdenja in vsega. Tako pa se ta krog o tem ne govori niti 1% tako kot bi se v obratnih situacijah.

Vaša mnenja? Oglejte si te penale, vsaj enih par je bizarnih.
Moje mnenje: tisto z Rudigerjem je tako tako, Salah je iskal kontakt in je itak znana padalica, pri Cityju je težko reči da je šlo res za igro z roko in sigurno ni nedvoumno, Ronaldo pa je padel po tleh kot da so mu dali 300 kil cementa na hrbet.
Vsi penali so debatable, ampak tema danes je bolj VAR in vsaj nekaj smešnih odločitev.
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Premier league

Post by mlinko »

Se zelo strinjam s tabo. Ampak se ne bi čudil, da glede na videno, da so bili vsi penali po Man Cityju kompenzirani. Že tako bo nekaj backlash-a, če pa mi al pa Liverpool ne bi dobil "svojega" bi pa pomojem bilo kar hudo in so pač dobil navodila sodniške ekipe. Skratka City bedarija ostalo pa posledica.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
blueboy11826
Posts: 1076
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Premier league

Post by blueboy11826 »

Nevem.. Cityjou je za mene čisti, poglej kje ma Moutinho roko. Tut naš in L'poolov dosojen pravilno, Unitedov pa klasičen Unitedov... do žoge itak nebi pršu, padu pa ku da ga je vlak zbiu. No pa oni itak niso konkurenti, tko da nima glih veze :D
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Premier league

Post by sigismund »

Pri Cityju gre za to da ga je žoga najprej zadela v hrbet, nato v roko. Če se pogleda taprav posnetek se lepo vidi da se žoga odbije gor, nato šele od roke dol v tla. Problem je ker so take penale že piskali (Unitedu, Cityju..), drugim klubom pa tega niso (zasledil sem zapise za Leicester in Watford).
Tudi Salah je nogo kar porinil igralcu Ville pred njega, iskanje penala. Sem že videl rumene kartone za "diving" za iste stvari, če se ne pišeš ravno Salah ali Sterling.
User avatar
chelsea boy
Posts: 428
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Premier league

Post by chelsea boy »

Liverpoolov penal ni bil ravno prav dosojen, je Salah kar sam skoču v Mingsa, plus to, da je nevem točno kdo od Aston Ville preigral Allisona, ki ga je potem boksnil v nogo pa ni bil penal. Pri Cityu je bil pa problem tudi ta, da je Moutinha žoga zadela najprej v telo, potem pa v okolici pazduhe, ki so jo lani pri offsidih velikrat šteli kot del telesa, s katerim lahko igraš in tako razveljavili nekaj golov, v kazenskem pa te očitno žoga tja ne sme zadeti.
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Premier league

Post by Trivinho »

Mene sam zanima kok ma to United pozitivnih da nemorjo odigrat tekmo?
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Premier league

Post by Trivinho »

In spet VAR zatajiu ko je Varan igral z roko na robu kazenskega...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Premier league

Post by sigismund »

Ja sej, na robu...če bi bil v kazenskem bi gledali VAR in Newcastle bi imel penal.
Varan je bil pa na robu, oz. men se je zdel zunaj, VAR tokrat celo ni nič zatajil.
Post Reply