Ligaški pokal

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Ligaški pokal

Post by sigismund »

Ja ja, se strinjam. Samo povedat sem hotel kako glupe replike dobi človek nazaj takole :lol:
Dejmo si zamislit obratno situacijo. Da mi "pobegnemo" brez dveh potencialno rdečih kartonov in pa s centimetersko razveljavljenim golom iz domnevnega offsajda (za katere so rekli da bo prednost dobil napadalec), odvisno kateri pixel klikneš na ekranu, si znate predstavljat? Robbery FC, oil money, mediji bi nas požrli. Zdaj seveda govorimo o briljantnih predstavah Diaza in nevem koga še vse. In ravno zato tako sovražim igrati proti tem mugom, medijski ljubljenčki, pa še s kolegom sva potem na bojni nogi dan ali dva :lol: Pod Kloppom in v času VAR-a sem opazil trend da je Liverpool tisti ki je bolj srečen po tekmah z nami, čeprav ni nujno da odigrajo dobro. Ali imajo srečo, včasih sodnike, nazadnje smo bili krivi v veliki meri kar sami..ne moremo jim nekaj odščipnit pa če se postavimo na glavo :shoot:

Arsenal in Spursi so si tako znižali pričakovanja da jih že dobra predstava oziroma zmaga proti Cityju nahypa za 14 dni, čeprav so v spanu porazov s Sotonom, Wolvesom, po Cityju pa še z Burnleyom. Kot bi rekel bork, "v moji beležki" je poraz = poraz, prav vseeno je kako odigraš. Predstave se čez nekaj časa ne bo spomnil več nihče, Liverpool pa bo zmeraj imel zapisano da je osvojil pokal.
Vsega ne moreš zmagat in tega nihče ne pričakuje, škoda pa je da ko smo dejansko bili lahko celo boljši od Liveproola na tej tekmi pa vseeno tega nismo znali vknjižiti, to pa res boli. But that's football, včasih ti da, včasih vzame :)

Po skoraj 2 letih in zapravljenem malem bogastvu v napadu še vedno nismo neusmiljeni in to nas večkrat stane tekem, v nedeljo celo lovorike. Na tem mestu je žal za izpostavit Masona, vsi ga imamo radi do neba ampak morda nas je v nedeljo celo stal zmage, res škoda škoda. Pospravit bi mogu vsaj eno od dveh res super priložnosti. Na takih tekmah dobiš 1 ali 2 priložnosti in takrat je treba biti zanesljiv. Dokler tega ne popravimo bomo capljali za Liverpoolom in Cityjem v ligi, na dolgi rok sta evidentno premočna. Skrbi me da bomo popravili napad in se nam bo porušila obramba zaradi slabega kadrovanja, to je zdaj na Marini da zrihta.

Win or lose, up the Blues :cfc01:
User avatar
chelsea boy
Posts: 428
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Ligaški pokal

Post by chelsea boy »

V 3. Krogu smo na žrebu že dobili City.
User avatar
RedMiner
Posts: 1103
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Ligaški pokal

Post by RedMiner »

Middlesbrough vs Chelsea
Liverpool vs Fulham

Igra se 2 tekmi, začnemo v gosteh.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Ligaški pokal

Post by sigismund »

Se človek vpraša kaj še delamo s Pochem če ekipe 2 zaporedni tekmi proti dvem različnim ekipam iz 2. lige ni sposoben taktično pripravit. Odigrali smo 2 slaba 1. polčasa, prejšnji je bil obupen, danes celo izgubljamo. S tem da ima Middlesbrough 12 manjkajočih, 2 sta se poškodovala pa še do 17. minute.

Potem pa mi pade v glavo še tisti rek "Prvi polčas je na igralcih, drugi na trenerju." Okej, torej naši talenti niso dovolj sposobni se prilagodit on the go? Nevem, počas se mi ne da več iskat izgovorov in razlag, pač we are midtable fodder klub s trenerjem pri kateremu se mi riše praktično iz tekme v tekmo več vprašajev.

EDIT: jao Palmer :(
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Ligaški pokal

Post by demiensatlier »

Toliko enih problemov mamo da je težko rečt kje bi začeli. Gallagher zaenkrat katastrofalen, koliko napak, Colwill podobno, Sterling neuporaben, ostali nič kaj bolje, še naš najboljši igralec letos Palmer ima sindrom našega povprečja v napadu zadnjih let. Bo moral vstopit Mudryk in da prestavimo za kake 2,3 prestave če hočemo kaj iz te tekme.
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 45 times
Been thanked: 11 times

Re: Ligaški pokal

Post by Trivinho »

Nas Midlesbrugh nadigrava kot malcke, bravo miljarda.
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: Ligaški pokal

Post by n1i9k9o6 »

Takoj ko bo prost en kvalitetn trener, Poch out. Z njim se ne bomo premaklni nikamor...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Ligaški pokal

Post by blueboy11826 »

Igramo s prvo postavo proti 12tim iz Championshipa. Nesmeš si prvošt tako slabega polčasa. Vsi slabo, Colwilla bomo itak sami uničl z igranjem na LB, ko mu očitno ne leži pozicija, veza za 250mil pa itak klasično boga, Caicedo pri golu spet zamudu.
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 45 times
Been thanked: 11 times

Re: Ligaški pokal

Post by Trivinho »

Kvaliteten in pameten trener si nebo delal sramote s to ekipo in takim vodstvom.
Nas je ze Nagelsman in Enriqe skenslal zaradi vodstva vedl so da so sam figurce in ne trener z autoriteto.
Tuchel je imel neko autoriteto zato je tud dobil nogo, ker je verjetno imel svojo vizijo, vodstvo pa mu ni odobraval.
Poch je lahk sam tih in dela kar mu recejo, rezultati so pa taki kot so..
User avatar
RedMiner
Posts: 1103
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Ligaški pokal

Post by RedMiner »

Sramota.

Pa se bodo igralci kej zamisnli? Boli jih, oni kasirajo po 100k na teden, keš majo, uživajo.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Ligaški pokal

Post by sigismund »

Middlesbrough B. 😊 Sramota.
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Ligaški pokal

Post by blue222 »

Igrali smo res slabo, bi pa moral Palmer zabit vsaj en gol v prvem polčasu.
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Ligaški pokal

Post by demiensatlier »

Trener je samo 5% vseh problemov ki jih mamo, iskat jih je treba pri vrhu. Očitno bomo povprečna ekipa še vsaj par let.
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 45 times
Been thanked: 11 times

Re: Ligaški pokal

Post by Trivinho »

Vazn da je Enzo vredn 120M ker je 3 tekme odigral na SP
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Ligaški pokal

Post by sigismund »

Colwill na LB je obupen ampak konstantno igra tam, za Caicedota se je treba našvicat da človek najde eno dobro potezo v pol leta, tip je poden, sorry, za ta keš je treba bit dober od štarta, ne pa po pol leta še vedno slab in večkrat je kriv za neko napako ki je vodila do gola. Kadar nas ne reši individualna kvaliteta Palmerja oziroma preblisk Sterlinga imamo takoj težave.
Enzo isto, Fabregas mu lahko odčita lekcij od male šole do postdoktorata, pa ne bom vseh našteval ampak imeli smo pri Lukakuju konsenz na forumu - tak keš plačaš da takoj začne "sekat". Tle pa smo dali bajne keše da se mi težki talenti proti drugoligašu in na preostalih 80% tekmah ki jih gledaš podajajo na igrišču vstran in nazaj, ekipa mulcov zgleda nemotivirana in brezidejna na tem nivoju week-in week-out še po pol leta igranja skupaj, pa niste normalni! Važno da so lepi, nasmejani in sfokusirani na slikah za IG, mene pa to razpizdi.
Post Reply