(PL) Chelsea - Leicester, nedelja ob 17:30h

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: (PL) Chelsea - Leicester, nedelja ob 17:30h

Post by sigismund »

Čakal sem na upravičevanje zaradi tekme med tednom :) Ja vem da so igrali med tednom 120 minut, ne opraviči pa tako slabe igre. 70 minut smo gledali, kako se Leicester žoga na našem igrišču.
Samo da ne bomo imeli čez 2 tedna izgovorov kako so bogi, ko bodo igrali še v Evropi med tednom.
Če bi imel Leicester boljši dan bi nas zrupali 1-3 sigurno. Tudi tisti gol ki smo ga dali je bil plod smešne napake v obrambi in ne naša sestavljena akcija.

Do božiča bo treba pregurat, potem pa upam da uspe naš appeal (septembra bo odločil CAS) in nam januarja uspe koga pripeljat vsaj na posojo.

Azpi in Willian včeraj slabo, ampak slednjega ne bi preveč grajal ker se je ravno vrnil po poškodbi. Vseeno pa mi ni jasno kako lahko po toliko letih igranja tako glupo zgubiš žoge vsak napad, ne znaš podat natančno in izvajaš kote kot da tega še niti enkrat v življenju nisi počel :roll:
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: (PL) Chelsea - Leicester, nedelja ob 17:30h

Post by n1i9k9o6 »

Poleg usega kar smo napisali,je treba dodat,da se vidi neizkušenost ter slaba psihična pripravlhenost,smo brez pravega leaderja na igrišču,nekoga ki bi "napalil" ostale igralce,Lampard žal tega s klopi očitno ne more.
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: (PL) Chelsea - Leicester, nedelja ob 17:30h

Post by demiensatlier »

Ne vem, js sem bil kr razočaran po tekmi, pričakoval sem več, sploh po prvih res atomskih 10 minutah, če nam tale tempo uspe povečat na kakih 60 minut tekme smo uspeli, ampak do tja je dolga pot. Lampard bo moral delati na igri pod pritiskom nasprotnika, tu smo izgubili ogromno žog. Tudi nekateri igralci se bodo še morali izkazati, včeraj ne vem če je bil kdo ki bi ga posebej lahko pohvalil, tekma proti Liverpoolu je bila zaenkrat tista najboljša. Z vrnitvijo Rudigerja bo vsaj obramba dobila malo stabilnosti, delati bo treba na uigravanju. In pa kot ste že omenili, res nam manjka pravih leaderjev, zadnje čase jih je kar nekaj odšlo iz ekipe, zadnji David Luiz ki je to bil. ostala sta mogoče samo še Azpi in Giroud, ki pa tudi nista ne vem kakšna leaderja. Kje so časi Terryja, Lamparda, Drogbaja, Ballacka, Cecha, Ivanoviča, A.Cola, ko smo imeli še preveč leaderjev :) Ampak zdaj je pač treba biti potrpežljiv z mladimi igralci ki jih imamo, takšne slabe igre bomo morali požreti, drugače bomo čez 2 meseca že odganjali Franka, treba mu je dati čas.
Post Reply