CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Napovedi pred sezono? :eek:
(prej sem v napačno skupino postal)
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Sm mislil, da si se zagrel za fantasy :)

Mam u planu napisat malo daljši komentar, ma mi trenutno ne znese. Tko da bom jutri dopoldne.
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blue222 »

Gremo po Premier ligo :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Evo moja napoved za sezono.

Osebno sm mnenja, da tud letos nekih hudih možnosti za osvojitev naslova nimamo. Tu sta City in Pool še vedno premočna, žal. Ne glede na to, da smo pripeljal par dobrih okrepitev in jih bomo do konca prestopnega roka sigurno še, se bojim da bo trajalo vsaj še 2 prestopna roka, da res sestavimo ekipo, kot se zagre. Lastnike imamo ambiciozne, zanekrat je občutek, da se stvari premikajo v pravo smer, ampak je treba dat času čas.

Realno nam za letos napovedujem bitko za top4 in upam, da se uspemo uvrstit u ligo prvakov za naslednjo sezono. Kr močno me skrbi, ker sta se Arsenal in Tottenham res pametno in dobro okrepila, ter imela dobr preseason. Logično mi je, da sta se lažje pametno in zgodaj okrepila, ker pač niso mel menjave lastništva, ni mi pa logično, da smo se mi na touru po ameriki večinoma vozili z vlakci u zabiviščnih parkih in se večinoma zajebavali med tem, ko so igralci Tottenhama dobesedno padal po tleh od treninga. Ta razlika u fizični pripravljenosti nas zna kr koštat letos. Razlika u pripravljenosti se je kazala že na tekmi z Arsenalom.
Tko da ja, me malo skrbi, kako bomo tekmoval z njimi, tu je še United, kjer sicer ne štima vse, ampak vseeno tudi oni ciljajo na top 4.

Seveda lahko upamo da se presentimo in bomo u borbi za naslov, realno bi jaz s top 4 in faking fa pokalom ki ga lovimo že 3 leta zapored bil kar zadovoljen, če nam uspe prit daleč v ligi prvakov bi blo tudi lepo.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Tko nekako kot je napisal niko, sem že med pripravami pizdil čez te njihove vlakce smrti in to

Realno pričakujem in upam na top 4, City in Liverpool bosta itak pred nami, napovedal sem da bo pred nami tudi Tottenham. Slednji imajo odličnega trenerja, imeli so prestopni rok kot ga je želel Conte, že lani so kazali dobre igre proti koncu in res mislim (če ne bo nekih poškodb ali drugih zunanjih dejavnikov) da so lahko visoko. Arsenal bo precej bolj resen kot lani, od Uniteda nevem kaj pričakovat. Trener ki bo prvi izgubil službo bo Lampard ali pa Marco Silva.

V LP je odvisno od žreba, sigurno nismo ekipa za polfinale (v tem trenutku), tam vidim Bayern Real Pool in City če se prej ne srečajo.

Občutek imam da bo enega od pokalov letos pobasal Tottenam, drugega pa City/Liverpool. Mi bomo prišli v eno finale ampak ga zafurali (malo šale...)
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 45 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Pravte da Mitrovic ni dobr za premier ligo ;)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Ma kdo TRR? Nakažemo, skupaj zberemo pa ga kupmo namesto naše uprave.
Takoj ko sem zagledal kdo je danes tresel sem vedel, da bomo tvoj komentar o Mitroviču brali tu gor :D

Lani smo po prvem krogu mi sanjali o naslov uprvaka ko je Lukaku tako dobro otvoril proti Arsenalu, potem pa...ne rečem da bo Mitrovič padel, vseeno mi je, naj mu gre, ampak če te zgodovina kej nauči je da ne primerjaš velikosti moškosti po prvi tekmi, še 37 jih ostaja.
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 45 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

No o tem bova na koncu sezone, upam pa staviti da bo med top 3 strelci, glede na to da je v Fulhamu, ki se bo boril za obstanek.
Drgace sm pa njegov velik fan in bi ga seveda biu veseu pri nam.
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Silva, Koulibaly; James, Kante, Jorginho, Chilwell; Mount, Havertz, Sterling

Uredu postava, upam da dobro začnemo sezono, je pa že tradicionalno nam Everton away zelo neugoden...
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by simon90 »

Sem kar vesel, da nam je ratalo zdržat do konca :) Glede same igre ne bom zgubljal besed... Nas čaka še ogromno dela. Edini igralec ki si zasluži res očitno pohvalo z moje strani je M. Cucurella, ki je res prinesel super dinamiko v igro. Dober je bil defenzivno, pa tud napadalno tip z eno potezo naredi več kot vsa naša vezna vrsta danes (dejstvo ki ni ravno vzpodbudno za nadaljevanje sezone). Zdej pa garanje do naslednje tekme. Ker kure bodo očitno kar konkretni pokazatelj koliko je ekipa kej dejansko vredna... Upam na najbolš :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Prikazali nismo najboljše igre, smo pa na koncu lahko zadovoljni s tremi točkami.
V napadu je vse po starem, ogromno nekih nesporazumov, ne zaključujemo nič, v bistvu je že s kreacijo kar problem. Danes med tekmo sem se večkrat vprašal kaj hudiča Kante počne tako visoko v napadu, pri njem se bolj kot ne ustavi, traja, zakomplicira...Jorginho še vedno podaja nazaj in v stran, obrambno smo bili nekoliko shaky na momente ampak to je za prvo tekmo mogoče še razumljivo. Sterling in Mount sta mi bila OK, Cucurella tudi. Tottenham naslednji vikend bo jeba, ne pričakujem nič dobrega. :)
User avatar
RedMiner
Posts: 1103
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by RedMiner »

3 točke, o igri ne bi izgubljal besed. Smo na začetku sezone...

Sem pa vesel, da je Jorginho zadel penal in zaprl usta meni osebno največjemu antipatiku na angleških zelenicah - Yerryju Mini. Že na zadnji medsebojni tekmi je bil izredno antipatičen, žaljiv, v bistvu že kar pokvarjen. Danes isto. Da greš nekomu pred penalom v faco govorit stvari... Ena angleška žaljivka posebej zanj: northern pile of horse shit. Here we go.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Meni so se vsi trije novinci zdeli zelo dobri, res dobrodošle okrepitve :)

Igra pričakovana glede na to, da nismo imeli dobre predsezone in da smo igrali na nam neljubi zelenici.
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Se strinjam, Sterling, Koulibaly in Cucurella so super in bodo sigurno dvignili nivo ekipe. Od drugih igralcev mi je izstopal samo Silva, vsi ostali dokaj povprečno, sploh sm razočaran nad Mountom, ki mu je Tuchel dvakrat pokazal da spi na igrišču in Havertzom, ki tudi ni pokazal nič posebnega. Vem da je prioriteta obramba, ampak sm mnenja, da nujno rabimo okrepitev v napadu.
Ni mi tud jasno, kako na taki tekmi priložnosti ni dobil Kovačić, ki ma več občutka za kako globinsko podajo kot Kante.
Igra res precej slaba, upam da se čimprej uigramo, ampak glavno je, da smo z neugodnega gostovanja odnesli 3 pike :)
User avatar
chelsea boy
Posts: 428
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by chelsea boy »

Kovačič baje še ni 100% pripravljen in zato ni začel.
Post Reply