CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Fofana je definitivno predrag nakup, potencial pa tud nevem ce je taksen ker je biu 1 leto poskodovan, in igralca kupiti za tak denar po poskodbi je najvecja bedarija, razumel bi do 30M ne pa 80m.
Verjamem da bi Collwil doprinesu isti ucinek kot Fofana ali celo kaj vec.
Me pa zanima ali bi Chalobah tudi biu toliko vreden ce bi ga prodajali? Pa Chalobah je tudi potencial, verjetno bi ga posodili in bi dobili kaksih 15M od kaksnega west hema ali Brightona.
Pac glupa politika kluba, tko kot nisem razumel ko je biu Arsen Wenger menager Arsenala, ko je prodajal svoje najbolse igralce rivalom, Van Persie, A.Cole, Fabregas, Sagna,.....ko bi lahko zadrzal igralce in vsaj kaksno lovoriko osvojil ko je meu uigrane igralce jih proda.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

blueboy11826 wrote:Drugače pa ste bolj malo pokomentirali tekmo.
Pa tko no nekej srednjega. Ni da trenutno kakorkoli uživam ob gledanju, defenzivno še vedno ne štima, nekaj izboljšav na določenih segmentih igre ampak še nič oprijemljivega kar je logično, s Potterjem bodo konkretno začeli delati šele zdaj. V napadu čisto preveč kompliciramo ker iščemo zadnjo podajo. Točno en banger iz razdalje smo rabili ker nihče ni upal usekati proti golu in Connor ga je priskrbel.

Sem mnenja da smo imeli srečo z VAR-om pri Silvinem rokometu, straight red po mojih "standardih".

Kai še vedno pod pričakovanji, Mount je nazadnje gol/asistenco v PL prispeval aprila (to je rekel en Youtuber, nisem šel preverjat če to res drži), po spominu pa ni daleč od resnice.

Ni še nazaj tistega hypa da bi komaj čakal naslednjo tekmo ker me čaka ura in pol proper fuzbala.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Chelsea_fan »

Jutro,

evo se še jaz vključim... po dolgem času sem uspel pogledati tekmo. Ne bi rekel, da je bilo tako slabo kot smo znali igrati še par tekm nazaj.

Bili smo bolj odločni napadali itd.. je pa dejstvo, da trenutno nimamo v formi igralcev in zato se priložnosti ne vrstijo.

Kar sem opazil je to kar že skos ponavljam. Nam manjka vezist z vizijo itd.. Jorginho pač ne more igrati za nas. Naj gre v italjansko ligo z počasnim nogometom itd.. tam mislim, da bi mu šlo bolje.

Zelooo sem vesel za gol Aube in Galagherja. Upam, da se sedaj začne uveljavljati slednji in začne pridobivati malo več igralnega časa. Mislim, da je ta zmaga bila zelo pomemebna za samozavest in novega trenerja itd..

Glede Fofane in ostalih nakupov pa. Mislim, da nekateri živite v iliuziji in mislite, da boste dobili igralca tip Fofane za 30m. Je eden najbolj prespektivnih mladih igralcev itd.. trg narekuje ceno in ni ekipe v PL govorim o top 4 top 5 ekipah, da lahko pripelje Fofano za 30m.

Ne vem a ne vidite ostalih nakupov, ki se dogajajo. Nunez 90m al kok, Grealish 100m itd... pač dejstvo je, da take cene pač so.

Fofana je še mlad zrastel bo v WC igralca sem prepričan tako, da je bil to dober nakup. Je pa potrebno uigrati našo obrambo in to bo s časom prišlo.
Vsak od vas, ki je igral kdaj fuzbal ve, da kok je j..beno težko se poklopiti s štoperskim parom. Morta se razumet morta si pokrivat pomankljivosti itd.. To pride s časom.

:cfc01: :cfc01: :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Huhhh, zaslužen zadetek, ampak kakšen downgrade so Azpi, Pulisic pa tudi Cucurella napram Jamesu, Sterlingu in Chilwellu. Mount pa tudi ne bi zadel niti bazena, pa še vedno konstantno igra.

Če hočemo tole zmagati, je treba Azpija nujno dati na klop, ker stalno zamuja.
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by demiensatlier »

Nevem meni se zdi Azpi eden bolj razpoloženih v 1.polcajtu, energija je dobra tako da upajmo še na kak zadetek, recimo Gallagherja :cfc01:
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Ja sej v napadu je soliden, ne rečem.. ampak ob kontrah pa tako zamuja, da glava boli. Na srečo so Wolvesi čisto out.
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by glosos »

Igralce kot je Mount je treba igrat dokler ne pridejo v formo. Hvalabogu naši trenerji to razumejo.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Se težko strinjam. Seveda ne mislim, da bi ga morali za 5 tekem posesti na klop, ampak da pa čisto vsako tekmo začne, pa tudi ni normalno, sploh ker večino tekem igra na wingu, zadnji gol pa mislim, da je zabil enkrat aprila. No, vsaj asistirati je končno začel. Če me spomin ne vara, je tudi v preteklih dveh sezonah imel vmes eno obdobje zanič iger in začel (zopet) dobro igrati, šele ko ga je Tuchel za tekmo ali dve posedel na klop.

Pulisic je v drugem polčasu naredil to, kar bi moral vsaj 1x v prvem - zabil gol. Je bil pa toliko bolj nonšalaten Havertz, ki je imel dve super priložnosti. Na koncu jim je Broja moral pokazati, kako se zabije.

Najbolj pomembno pa, da smo kljub vsem spremembam v prvi enajsterici lepo zmagali in dobili 3 pike! :cfc01:
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blue222 »

Sem nekako drugače videl prvi polčas. Zelo v redu igra, hitre podaje, strel na vsake 4 minute.. Azpi in Pulisic sta igra zelo dobro. Nekako sem bil kar zadovoljen. Drugega polčasa pa nisem gledal.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Glede na to da smo naredili 7 menjav in dosegli eno lepših in bolj dominantnih zmag letos v PL sem res zelo zelo vesel :)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blueboy11826 »

Čperav Wolvesi niso nevem kaj, nevem kdaj smo lahko tako zelo zarotirali postavo in zmagali gladko 3-0. Ključne igralce smo spočili in so pripravljeni na torek, naša igra pa je vseeno bila zelo dobra. Glede Mounta se veliko piše, ker res ni v pravi formi, ampak se dviguje v zadnjih tekmah. Včeraj pomoje en izmed boljših, čeprav od njega pričakujemo še več. Imaš pa prav bork, je bilo tako, da je rabil 2 tekme iz klopi pridit, pa je potem začel igrat tako kot zna. Gallagher je odigral odlično, kar tako naprej.
Med tekmo smo tudi malo spremenili formacijo, pa vseeno igrali dobro naprej, kar bo v prihodnje lahko res ključno, ker je malo ekip in trenerjev sposobnih tega oziroma prilagoditve med tekmo na nasprotnika, ki to naredi.
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Chelsea XI vs Aston Villa :

Kepa, Cucurella, Silva, Chalobah, Chilwell, Sterling, RLC, Kovacic, Mount, Havertz, Aubameyang.
User avatar
chelsea boy
Posts: 428
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by chelsea boy »

Slabo je tole danes. Še dobro, da ima Kepa tekmo svojega življenja.
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by RedMiner »

Pričakovano, podobne tekme igra City. Zgodaj zabijejo, nato pritisk nasprotnika 20-30 minut potem zabijejo še en gol in odločijo tekmo.

Kepa pa danes res odličen.
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by RedMiner »

Dajmo še mal pokritizirat Mounta - izgleda, da mu to dene zelo dobro :D
Post Reply