CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
chelsea boy
Posts: 433
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by chelsea boy »

Kepa in Mount danes edina, ki sta kaj pokazala.
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Kepa bi ze zdavnaj moral igrati pred Mendijem, pri Mountu se pa ve kot pravijo srbi forma je prolazna klasa je vecna..
User avatar
Tišipas
Posts: 121
Joined: 01 Aug 2013, 11:52
Location: Zagorje
Has thanked: 1 time

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Tišipas »

Ne vem sicer, kdo je bil uradno MOTM (bi verjel, da Mount :D ), ampak za moje pojme si danes to zasluži Kepa. Brez njega bi bli v prvem polčasu vsaj za gol, če ne kr za dva zadaj. Tisti tripple save je bil res nor, pa potem v drugem polčasu strel z glavo iz neposredne bližine, ufff. Že lansko sezono je oddelal super, kadar je dobil šanso... letos pod Potterjem se mi pa zdi, da sploh trga in bi ga rade volje obdržal kot no.1.


Nasploh pa igra precej slaba. Z izjemo drugega gola, nismo pokazali nekega presežka... prvi gol je bil pač darilo. Važno, da smo prinesli domov nove tri pike, ampak marsikaj bo treba še poštimat :/
Res škoda, da mamo vsako sezono hudo poškodbo ali Jamesa ali Chilwella... al pa obeh... ker kebemtiš, da se pozna :D
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Odlika šampionskih ekip je da zmagujejo tudi takrat ko nimajo najboljšega dne :) Ta stavek se mi je odvijal včeraj v glavi, pa ne mislim da bomo prvaki ali karkoli podobnega, je pa izjava resnična. Igrali smo daleč pod nivojem ki smo ga bili vajeni zadnjih nekaj tekem, od kje ta padec pa težko rečem. Lahko da se je poznala odsotnost James-a ampak da zaradi njegove odsotnosti cela ekipa pozabi igrati nogomet? Bi bilo zelo zaskrbljujoče podobno scenariju lanske sezone :) Cucurella je nekajkrat grdo izpadel, pa še koga bi lahko izpostavil... Na koncu tri pike kar je na tak dan ko nisi tapravi najbolj pomembno, glave gor in on to Brentford, ki bo bolj pokazal ali je šlo včeraj bolj za slab dan ali se že kaže problem kje drugje. Super Mount se počasi vrača, končno! In pa en velik HVALA Kepi, fant deluje poln samozavesti in si je takole potiho in iz ozadja s pridnim delom priboril in zaslužil mesto v začetni postavi. :)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blueboy11826 »

Sigismund - razlogi pomoje so 1. tako kot se nam pozna odsotnost Jamesa, se nam ne bi odsotnost nikogar drugega, ampak ja vseeno mislim, da ni bil to razlog za slabšo igro včeraj. 2. Kot si rekel Cucurella dela napake in pomoje (vsaj trenutno) ne more igrat kot en izmed CBjev, na LWB pa Chilwell doprinese precej več, lahko mu je Cucurella trenutno backup. Za vsoto, ki smo jo dali zanj in predstave, ki jih je kazal lani, se mi zdi kar rahlo razočaranje, upam, da dvigne nivo. In 3. Kar se mi je zdelo glavno včeraj - Sterling na RWB, med polčasom sem hotel napisat, da je treba Sterlinga dat na wing, RLC na wingback in Mounta na njegovo mesto, pa je to Potter storil že prej in takrat smo tudi malo umirilo Villo in njihove priložnosti. Vseeno so imeli momentum in so še naprej igrali dobro, ampak smo zdržali. Nekdo, ki res ni vajen igrati na wingbacku plus en štoper z ne ravno dobro tekmo, pa ti bojo že ekipe iz Championshipa znale delat probleme. Pohvale Potterju, da je to videl in hitro in učinkovito reagiral.
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Tekmo proti Brentfordu baje začenjata Gallagher in Broja, zanimivo.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Chelsea team to face Brentford: Kepa, Azpilicueta, Chalobah, Koulibaly, Cucurella, Jorginho, Loftus-Cheek, Gallagher, Mount, Havertz, Broja.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Pričakovano težka tekma ampak vseeno je bilo tole back-to-back slaba predstava :) Prepozno smo začeli stiskat.
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

In zakaj se spet ni gledal VaR v zadnjem kotu? Ce sodnik ni odpiskal konca tekme se mora pogledati var, ce je sumljiva situacija glede igranja z roko, in ne koncati tekmo... katastorfa res od tega vara in sodnikov...
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blue222 »

Smo igrali 343 večino tekme?
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by mlinko »

Čist zgrešena začetna postava. Kai je bil 80. minut manj uporaben kot Pulišič svojih 20. Za vikend nujno Kai-a pustiti v hotelu pa Pulišič začet.

Tudi Broja je bil relativno aktiven glede na igro, ki jo je bil deležen.

Se strinjam. Zadnjih 20. minut zadovoljiva predstava zahvaljujoč menjavam prej pa ista žalost kot na prejšnjih tekmah.

Že 1. tekma proti Milanu se mi je zdelo, da bolj kot to, da smo bili mi dobri za 3:0, je bil Milan slab in nas ni niti malo preizkusil. Druga tekma isto. Proti Aston Villi pa sploh ne vem od kje se nam je posral Mount :).

Vse skupaj je zaskrbljujoče slabo. Z izjemo danes zadnjih 20 minut mi še vedno ni do ogleda tekem. Vrjamem pa, da bo Potter počasi premaknil vse skupaj naprej. Bo pa mogoče vse skupaj prepozno, ker prihaja SP in bomo potem po končanem prvenstvu začeli znova.

Kepa pa iz tekme v tekmo dokazuje, da je sposoben biti prvi vratar, sploh sedaj ko ima samozavest. Če ne bi bilo njega ne danes ne proti Aston Villi ne bi videli točk.
CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Spet slaba predstava, veseli me edino odlična forma Kepe in nov clean sheet. Havertz spet obupn, zelo ležern, Pulisic in Auba sta res poživila igro. Broja mi je bil (z izjemo tiste sebične poteze) dobr, kaže velike željo in igra borbeno, za svojo višino pa je tudi zelo hitr.

Sledi derbi z Unitedom, za katerega nism optimističn...
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by demiensatlier »

No js mislim da bomo proti Unitedu prikazali veliko boljšo igro, začeli bodo boljši igralci pa tudi motivacija bo večja, kar je pri naših tekmah res pomembno.
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by michooo »

Celotna napadalna linija je obupna zaradi preslabe sredine. Imamo Jorginha, Kovačiča, RLC-ja kot zadnje vezne. Na tem mestu enostavno ni dovolj kvalitete. Igra je brezidejna zaradi nesposobnosti organiziranja gre, ne pa zaradi slabega Havertza (res je bil slab, se strinjam).
Presenetil me je Pulišić, glede na prejšnje predstave je odigral zelo dobro. Naslednjo tekmo si zasluži začeti.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blueboy11826 »

Se strinjam micho, pa saj smo tudi to že dostikrat ugotovili. Že tako imamo premalo veznih, RLC zdej itak igra na RWB, pa še drugo leto kot kaže ne bo več Kanteja in Jorginha. Bellingham in Rice nam morata biti prioriteta, četudi jih preplačamo.
Pulisic je res precej poživil igro, zgleda je spet prišel v svoje dobro obdobje 4ih tekem :D , pa tudi Chukwuemeka je odigral dobro.
KTBFFH
Post Reply