CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by mlinko »

sigismund wrote: Čez ali ne, zajebal smo. Velik props Potterjevemu ingame managementu ki nas je sploh spravil v pogon po tem ko smo začeli obupno. Proti Unitedu mi enostavno ne znamo zmagat, napovedano, predvidljivo, žalostno.
Ja vem ja Image. Vseeno vsaj flexibilni smo letos. Škoda da nismo Connorja videl. Verjetno še ni 100%.
CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Je bila, so pokazal potem.

Si pa iskreno več kot točke dans nismo zaslužul. Potter je sicer med samo tekmo dobro videl, da smo na sredini nikakvi in je dal not Kovacica, kar je pomagalo, vseeno pa ni še to to.

Prot Unitedu in Tottenhamu smo zgubili 4 točke, po prejetem golu v podaljšku, res škoda, da ne znamo speljat takih tekm do konca, 4 točka se nam bodo v boju za prvaka, opa, top 4, zelo poznale.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Cucurello in Kaia pustit na klopi, počasi tudi Sterlinga. Pričakujem da bo Salzburg napaljen saj si z zmago tako kot mi že zagotovijo napredovanje, pa še ustanovitelj Red Bulla in lastnik kluba je umru in bodo še dodatno motivirani. Iskreno ne bom šokiran če nocoj iz Salzburga ne odnesemo nič, v bistvu to tudi po tihem pričakujem. Ne vidim kako bi prav danes od nekod potegnili super formo in odpihnili Salzburg 3-0 ampak hej, nogomet piše čudne zgodbe.
User avatar
chelsea boy
Posts: 428
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by chelsea boy »

Očitno se je Potter odločil, da podarimo njegovi bivši ekipi 3 točke, ki jih niso dobil že od njegovega odhoda.

Res boli glava, ko gledaš, kakšne šanse zapravljajo naši “profesionalni” napadlci.
User avatar
chelsea boy
Posts: 428
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by chelsea boy »

Chalobaha in Loftusa nujno v napad. Boljši zaključki kot pa od napadalcev. Škoda samo da vse v naš gol.
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Me veseli, da bo kmalu SP in si bomo lahko odpočil od tega...
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blue222 »

Nisem gledal tekme sem si pa pogledal gole. Dobili smo dokaj bedne gole, 2x avtogol in 2x napaka Silve + Mendy. Me pa zanima zakaj je menjal Kepo? Ni bil kriv za noben gol.
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Poškodba stopala, neki takega
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Pred tekmami z Arsenalom sem bil večinoma optimističen, klinčev Arteta pa je to spremenil. Pri vseh poškodbah in v in-form Arsenalu je res težko biti optimističen pred tekmo. V preteklosti sem bil vedno prepričan da imamo Arsenal v žepu pa jih kar nismo in nismo premagali, FA pokali sploh bolijo. Če bi sestavljal combined 11 bi se precej našvical da bi spravil notri več kot 2 ali 3 naše pobe, kar je še nekaj sezon nazaj veljalo za Arsenal. Treba si bo počasi priznati da so title contenders če le zdržijo sezono brez hujših poškodb, čakam da padejo kot slon ki je splezal na drevo ampak zaenkrat ni občutka da se bi to lohko zgodilo kmalu.

Edino upanje za karkoli mi vliva dejstvo da vsakič ko smo bili favoriti smo počepnili in nam jih je napel Arsenal. V to tekmo gremo mi kot čisti underdogi in bi jim lahko eno zaušnico vrnili. V času Lamparda, Terryja, DDja, Mourinha in podobnih gigantov nogometa bi upal staviti da bomo kljub slabi formi natolkli Arsenal, od teh zdajšnjih fantkov pa res nevem kaj pričakovat.
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Js pa pravim, da ranjeni lev je vedno najbol nevaren lev, tako da res da imamo poskodbe ampak imamo dovol bolse igralce ki bi to tekmo lahko dobili na iskusenost in kakovost.
Samo taprav odnos more do tekme bit in ne se ustrasit.
Januarja moramo nujno po vezista in obrambnega igralca.
User avatar
chelsea boy
Posts: 428
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by chelsea boy »

Smešno, kako jih je poleti večina govorila, zakaj smo kupili toliko branilcev, zdaj pa rabimo še koga novega pozimi. Glede na to, da sta Chilwell in kot kaže tudi James kar injury prone, pa da sta odšla Rudiger in Christensen, sem bil že poleti mnenja, da se nismo preveč okrepili v obrambi, ampak prej premalo v vezi. No zdaj se vidi, da so nam še kako prišle prav vse okrepitve, pa čeprav Cucurella in Koulibaly še nista pokazala vsega, kar znata.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

V bistvu ni smešno obračati besed. Prvič, nihče ni mogel predvideti da se nam bo spet poškodovala večina branilcev. To zdaj uporabljati v svoj prid je nesmisel, ker nihče ni avgusta tega mogel napovedati. Me zanima kaki bi bilo komentarji da bi imeli še več poškodb v vezi in napadu. In drugič, res je bila debata poleti o tem da smo obrambo precej okrepili ampak point je bil ves čas da smo hkrati sredino preveč zanemarili. Kanteja ni, Jorginho je slab, Kovačič ima tudi večkrat težave itd.
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Kar se današnje tekme tiče nisem optimističn in realno grem v tekmo s pričakovanjem poraza. Se mi zdi enostavno prevelika razlkke v formi in še naše težave s poškodbami, nekako ne vidim nekga pozitivnega izida.
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by demiensatlier »

Bogo bogo vse skup, brez neke kombinatorike, Arsenal nas je dobro zaprl z napadom. Vidi se da nam manjkajo igralci, ne vem pa zakaj vsako tekmo tako bojazljivo začnemo, kot da se morajo spomnit kak se igra fuzbal. No dans tud kar dolgo rabijo da se spomnijo.
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by mlinko »

Dons še zgubit nimajo želje. Čist brez kakršnegakoli interesa.
CFC :cfc01:
Post Reply