3. Annual Trip: Sunderland

skupni ogledi tekem na Stamford Bridgeu
Post Reply

Jaz:

Poll ended at 31 Jan 2013, 12:47

Grem 100%
20
61%
bom skoraj zihr zraven
9
27%
verjetno ne bom zraven
1
3%
ne grem
3
9%
 
Total votes: 33

User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

3. Annual Trip: Sunderland

Post by lajko »

Spet se začenja odštevanje do slovenskega obiska Stamford Bridga :juhej:
Leta 2011 nas je bilo 9, letos pa 22, obakrat zmaga naših z 1:0.

Tekma proti Sunderlandu je predvidena za soboto, 06.04.2013, ob 15h po lokalnem času.

Spet bomo dali prošnjo za karte na SHED UPPER, pijave pa sprejemamo do konca januarja.
Cena za TRUE BLUE člane znaša 73 EUR, za ostale pa 80 EUR.
Pogoj za potrditev prijave je nakazilo na transakcijski račun Društva: SI56 02019-0259509833 (NLB), s pripisom Annual Trip ali Sunderland.
Zadnji rok za plačilo je 31.01.2013.
:!: Ne pozabite: Na Annual Trip se bodo lahko prijavili samo tisti, ki se bodo včlanili v navijaški klub do 15.12.2012, ker moramo člane pred tekmo prijaviti v London.

Ko bo datum bližje, se bomo dogovorili tudi za Stamford Bridge Tour in kje se vsi skupaj dobimo, že v petek zvečer in potem v soboto zjutraj, da se dobro pripravimo na tekmo :D

Nakup avionskih kart in rezervacija prenočišč poteka v lastni režiji. Glede na željen termin obiska Londona se lahko vključite v skupinico, ki ustreza vašim željam. Več o vsem tem pa si lahko preberete na forumu "ostale tekme v živo", kjer je že odprta posebna tema: http://www.chelseafc.si/forum/viewtopic.php?f=28&t=1089
Razna vprašanja o cenah hamburgerjev in podobne stvari prosim postavljajte v tisti temi, ta pa naj bo, zaradi preglednosti, res namenjena le Annual Tripu.

Upam, da gremo v čim večjem številu. :cfc01:
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by loonymcgreat »

Eno vprašanje glede kart. Če že lahko izbiramo karte le za goloma( hvalabogu, boljš kot med gledališčniki na west in east standu),a bi bilo možno da bi dobili karte za MH lower/upper, kjer je neprimerno boljše vzdušje kot na Shedu?
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by hook »

loonymcgreat wrote:Eno vprašanje glede kart. Če že lahko izbiramo karte le za goloma( hvalabogu, boljš kot med gledališčniki na west in east standu),a bi bilo možno da bi dobili karte za MH lower/upper, kjer je neprimerno boljše vzdušje kot na Shedu?

se strinjam res da ima Shed pomen, ampak je MH veliko boljši glede navijanja..
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by lajko »

hook wrote:
se strinjam res da ima Shed pomen, ampak je MH veliko boljši glede navijanja..
Se strinjam, tudi stoji se praktično celo tekmo, ampak mislim, da je navijaškim skupinam namenjen le SHED END.
Prijavil nas bom na MH stand, pa bomo videli.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by sigismund »

Sej če bomo na MH bomo itak vidli še manj, peli bomo pa mi tako ali tako kjer koli pač že bomo :) meni je blo lani drgač čisto kul na SU
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by jernej93 »

Js sm biu na MH pa morm rečt, ko so navija, je super vzdušje. Ampak en največjih problemov je, da ni nekega rednega navijanja. V določenih trenutkih sem se počutil kot v gledališču ... blo je sicer ene par zagretih fantov, ki so nonstop poskušali dvigniti vzdušje pa jim ni uspelo :D
Image
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by Profesor »

jernej93 wrote:Js sm biu na MH pa morm rečt, ko so navija, je super vzdušje. Ampak en največjih problemov je, da ni nekega rednega navijanja. V določenih trenutkih sem se počutil kot v gledališču ... blo je sicer ene par zagretih fantov, ki so nonstop poskušali dvigniti vzdušje pa jim ni uspelo :D
Welcome to modern English football:)
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by lajko »

Pri rezervaciji avionskih kart imejte v mislih, da bodo naši igrali evropsko ligo, kar pomeni četrtek, kar po mojem pomeni, da bodo vse prvenstvene tekme igrali ob nedeljah (vsaj tiste po tekmi evropske lige), tako da je nakup avionske karte za nedeljo nazaj dokaj tvegan.
Razen če naši ne prilezejo do aprila in nas odrešijo vseh muk :wink:
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
blue_man
Posts: 34
Joined: 01 Jun 2011, 18:15

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by blue_man »

jst bi pa neku vprašu če lahka gremo zravn fanti stari 17, 17, 23 let in pač da je on starejši spremljevalc pa da mamo tud potrdilo od staršev da lahka gremo zravn???? :)
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by lajko »

blue_man wrote:jst bi pa neku vprašu če lahka gremo zravn fanti stari 17, 17, 23 let in pač da je on starejši spremljevalc pa da mamo tud potrdilo od staršev da lahka gremo zravn???? :)
Za naš navijaški klub si dal potrdilo staršev že ob včlanitvi v klub, tako da zdaj ni potrebno.
Dovolj je, da tisti, ki je polnoleten in gre zraven napiše, da bo odgovorjal za tebe, podpiše in pošlje na naslov Društva.

Če to zrihtate dovolj zgodaj, bomo kupili karto tudi za vas.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by Profesor »

Vsi, ki ste plačali članarino v letu 2012 imate možnost nakupa karte preko Navijaškega kluba za aprilsko tekmo s Sunderlandom!

Rok za plačilo karte je 31.1.2013!! Nakazati morate na društveni TRR s pripisom: "plačilo za tekmo Sunderland". Kasnejših plačil ne bomo upoštevali, tako da pohitite s prijavo in plačili!

Poleg tega lahko zraven še nakažete članarino za 2013, če želite.
LP prof
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
patricio10
Nostradamus
Posts: 76
Joined: 04 Jul 2007, 15:05

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by patricio10 »

Do danes jih je baje plačalo vstopnico 12. Za hostel pa sta se sprostili še 2 mesti, ker sem se včeraj dokončno odločil (da si letos ne želim videt Beniteza in njegovih tekem toplo/hladno..)! Tak da če kdo ve za koga, ki bi še rad šel v London in še nima prenočišča naj čim prej pove. Mislim da ne bi smel biti problem podaljšat prenočišča do torka glede ne to, da sva midva z bratrancem rezervirala do nedelje... Bom počakal na leto 2014, ko bom spet videl na klopi no'1 - Mourinha :P KTBFFH
MODRA JE BARVA, NOGOMET JE IGRA, MI SMO VSI SKUPAJ IN ZMAGA NAM JE CILJ!!! :P

Image
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by Profesor »

Fantje in dekleta, obeta se nam rekord:) Do danes plačalo že 26 članov!

LP Prof
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
fissh88
Posts: 116
Joined: 01 May 2011, 21:04
Location: Radomlje

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by fissh88 »

Profesor wrote:Fantje in dekleta, obeta se nam rekord:) Do danes plačalo že 26 članov!

LP Prof
všeč mi je :cfc01:
kok nas je pa drgač članov?
Carefree, wherever we may be,

We are the famous CFC,

And we don't care

Whoever you may be,

'Cos we are the famous CFC
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: 3. Annual Trip: Sunderland

Post by Profesor »

fissh88 wrote: všeč mi je :cfc01:
kok nas je pa drgač članov?
73. Porast članov glede na leto 2011 je bil 102% :)
It`s not just supporting, it`s obsession...
Post Reply