Poletni prestopni rok 2022

o morebitnih prestopih
User avatar
chelsea boy
Posts: 428
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by chelsea boy »

Ja lani smo imeli dobro sezono, ki ne bi bila dosti drugačna s Sterlingom in Brojo namesto Wernerja in Lukakuja, verjetno še nekoliko boljša glede na vse Lukakujevo sranje v slačilnici. Tako da trditev, da smo izgubili Wernerja in Lukakuja ter zato rabimo 2 wl napadalca se mi ne zdi smiselna. Prav tako wl zamenjava za Azpija in Christensena? Oprosti ampak Christensen se mi je zdel najbolj lesen in neodločen branilec v ligi (npr. tista jalova podaja Mendyu proti Arsenalu, ko se je po napaki tip kar ustavil; če bi to zajebal nek Rudiger, bi šprintal nazaj kot debil) tako da mislim, da bi bilo dobro pokrpati to luknjo, definitivno pa ni bil zame nikoli wl igralec. Azpi pa ima izjemen karakter in izkušnje, ampak je bil na momente fizično in z odločitvami precej prepočasen.

Se pravi kar se tiče ekipe, se mi zdi da smo se nadgradili s prihodom Sterlinga in Koulibalya, verjetno Cucurelle in upam da Fofane/Joškota, Gallagherjem in Brojo. Ne bi se branil neke wl špice, ampak od Coste naprej so bili vsi nakupi na tem položaju potrata denarja, ne glede na to kako obetavni so bili, ko so prišli (tukaj ne štejem Havertza, ki ga Arsenalovi in Spursovi fani hejtajo in kličejo overrated, a je za nas vseeno naredil nekaj kar ni uspelo raznim Henryom in Bergampom, ki jih imajo za bogove in najboljše igralce vseh časov; pa seveda to ne pomeni, da govorim, da je Havertz na njihovem nivoju, vseeno pa nam je prinesel nekaj izjemnega).
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by n1i9k9o6 »

Depay bo kot kaže postal free agent, kar se mene tiče, se ga niti malo ne bi branil.
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by blue222 »

Sem za Depaja
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by Trivinho »

Depaj bo zgleda res prisel k nam, ceprov sm skepticen, pomoje sta z Ziechom tm tm..
Ampak ok, ceprov bi raje vidu Neymarja.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by sigismund »

Poba igrata povsem druge pozicije, Depay je primarno špica ali pa potencialno LW (nevem če je sploh kdaj igral tam), Ziyech je po poklicu 2nd striker oziroma attacking mid igra pa konstantno na RW...
Neymar je primarno LW...niso lih 1 na 1 primerjave. In zakaj bi bil proti? Meni se zdi super priložnost glede na trenutno situacijo, zastonj je, primarno špica, če bo zadeval potem super, drugače pač ostanemo s tem kar imamo, Depayu pa kupujemo sladoled eno leto oziroma finančno malo podpiramo njegovo glasbeno kariero.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by Chelsea_fan »

Ma kakšen Depay :) ne želim si ga.. Povprečen igralec niti mal ni doprinos napram Broji, Havertzu itd..

Ne strinjam se z nakupom.

Odšli so Christansen, Rudiger verjetno še Alonso, Azpi, Emerson.

Od vseh teh razen Rudigera ni noben WC igralec. Spomnim se kakšne napake je dansko drvo delalo in kokrat nas je stalo pik. Alonso vemo usi v obrambi ne more mrdnt, Emerson ni mogel v Franciji blesteti kje bo tukaj.
Tudi za Rudigerja mi ni spet žal nevem kok. Odigral je top tisto sezono, ko smo bili prvaki v LP je pa imel tudi nekaj kiksev. Spomnim se Reala itd.. Je pa še vedno top igralec izmed naštetih.

Okrepitve - Pridobili smo Sterlinga (WC igralec), Koulibalya (za moje pojme boljši od Rudigera) in povezujejo nas še z Cucurello ter Fofano. Če pripeljemo katerega izmed obeh smo v mojih očeh še močnejši od lani. V primeru pa, da oba pripeljemo kapa dol usm in trdim da mamo top obrambo za PL. Glede napadalca me edino skrbi in sam nisem več pristaš 100m nakupov tako, da raje vidim, da damo letos šanso Broji in naj pokriva Havertz še to pozicijo. Če smo se pa kje opekli so to napadalci tako, da nočem več vidt nekih preplačanih igralcev v napadu :) Upam, da Broja izpolni pričakovanja :)

Poleg vsega napisanega pa imamo top trenerja. Vrjamem, da ve kaj dela in ve kakšne igralce rabi v ekipi. Če mu use to uspe povezat in narediti teh 25 igralcev kot ekipo mislim, da lahko ciljamo najvišje. Glavni + v mojih očeh je odhod gnilega jajca Lukakuja in upam, da še nekaterih v ekipi.

:cfc01: :cfc01: :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by bork »

Some huge newsss to start the day! :shock:

Vedno zanesljivi D. Ornstein poroča, da se resno zanimamo za De Jonga iz Barcelone:

#CFC also in talks with Barcelona for Frenkie de Jong + hope to strike deal @TheAthleticUK

Brighton se lahko pa gladko jebe.. sedaj jim niti 50mio naj ne bi bilo dovolj za Cucurello in naj bi želeli Colwilla - predvidevam, da posojo. Jaz bi jih samo odje*, če bodo uletavali s takimi.
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by Trivinho »

Najvecja fora je da bojo pa nasi pristal in bo Colwil posojen al pa ustet v ceno 50M + Colwil , ker nasi so itk nesposobni da bi se pogajal oz nekaj dost ugodno prpelal.
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by blue222 »

Za 20 milijonov smo kupili Carneya Chukwuemeko. Prvič slišim. Trenutno smo pri 100 milijonih funtov net spenda.
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by RedMiner »

Trivinho wrote:Najvecja fora je da bojo pa nasi pristal in bo Colwil posojen al pa ustet v ceno 50M + Colwil , ker nasi so itk nesposobni da bi se pogajal oz nekaj dost ugodno prpelal.
Kar pošlji jim svoj CV za mesto športnega direktorja.
Aha - pa pred tem ga ne pozabi dati v lektoriranje.

Počakajmo, da bo prestop zaključen. Fabrizio Romano poroča, da je Colwillov prestop ločen od Cucurellovega, tako da ta opcija sploh ne obstaja.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by Chelsea_fan »

Fora je da mi pol k.. ne vemo kaj se dogaja v ekipi.

Primer imam žlahto v 1. slovenski ligi trener in ko se pogovarjava o igralcih in pravim ta je dober itd.. pove 1000 stvari na katere kot amater nisem pozorn.

Torej, če Tuchel misli, da Colwil ne more igrati na tem nivoju še mu verjamem :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by RedMiner »

Chelsea_fan wrote:Fora je da mi pol k.. ne vemo kaj se dogaja v ekipi.

Primer imam žlahto v 1. slovenski ligi trener in ko se pogovarjava o igralcih in pravim ta je dober itd.. pove 1000 stvari na katere kot amater nisem pozorn.

Torej, če Tuchel misli, da Colwil ne more igrati na tem nivoju še mu verjamem :)
Nimam kaj veliko dodati.
Colwill ima 19 let. Sem prepričan, da bi mu veliko bolje dela sezona v Brightonu, kjer ne bo pod pritiskom, kot pa pri nas, ko se od igralca, ki vstopi v igro, veliko pričakuje.
Saj se spomnemo kako je bilo z Mountom... Ogromno enega šimfanja sem ter tja. No, sedaj je pa WC igralec za moje pojme (tukaj bi se spet navezal na tvoj post - Mason premore ogromno kvalitet, ki na prvo oko sicer morda niso tako zelo vidne, kot trener pa to zelo ceniš. Npr. prepričan sem, da Mount s svojo energijo potegne ekipo naprej in to je veliko več vredno kot pa karkoli drugega. Seveda poleg tega, da ima tudi ogromno tehničnega in taktičnega znanja. To je samo en primer).
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by Trivinho »

S posojo bi se strinjal, ne pa s prodajo, ker Silva bo samo se letos tu potem verjetno gre v penzijo, kle bi ga lahko Colwil nadomestu komot.
Mount je pa novi Lampard in to trdim odzacetka tip ma vse upam da bo se bolsi od Lamparda.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by bork »

Brighton se že dela norca:
No change to Brighton's hard-line stance on Marc Cucurella. They don’t want to sell. No agreement on fee as yet. Deal still some way off. Selling club in strong position.
Igralec je vložil transfer request, mi smo ponudili toliko, kolikor je Birghton zahteval od Cityja (tj. 50mio funtov in še nekaj drobiža), sedaj pa ne želijo prodati igralca. Kot rečeno, take bi samo odjeb*

Če že, bi posoja Colwilla morala znižati to ceno 50mio, ne pa da oni to sedaj dodatno pogojujejo - tega recimo niso počeli Cityju.
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by RedMiner »

Jaz bi se osredotočil na zadnji post Fabrizia:
Bid for more than £50m on the table for Cucurella as revealed yesterday night, Chelsea waiting for Brighton to decide - personal terms fully agreed since Tuesday morning, Cucu wants to join CFC soon. #CFC

Talks will continue later today, Levi Colwill’s still discussed
Če danes to ne gre skozi, potem lahko res sklepamo, da se Brighton dela norca.
Colwillov transfer se vodi povsem ločeno od Cucurellovega.
Post Reply