Ostalo

nameless
Posts: 3
Joined: 04 Nov 2014, 17:18

Re: Ostalo

Post by nameless »

Do Habakuka != (je različno) v Habakuk. ;) Mi je jasno, nisem gnjevator najstniški, pač zanima me, če je kaka možnost, da jih srečaš npr. ko se odpravijo do avtobusa... To je vse, dragi repe. :) Želim preveriti možnosti, da se ne bom kasneje tolkel po glavi, zakaj nisem vsaj probal, če je priložnost. :D Tukaj sem se oglasil zato, da vidim, če kdo razmišlja podobno...

Zakaj pa ne bi imel kakšnega avtograma, če se ga da dobiti !? Ne vem, kdo bi se ga upiral.
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Ostalo

Post by glosos »

Mislim da z lahkoto na kakem rtvslo.si ugotovis kdaj bodo odleteli iz Maribora in takrat probas ... :)
Ampak zavedaj se, da ne bos edini ... :)
nameless
Posts: 3
Joined: 04 Nov 2014, 17:18

Re: Ostalo

Post by nameless »

Sem gledal na spletni strani letališča že kdaj je odhod tako da razmišljam, da grem probat srečo takrat... :) Samo s tem še nimam izkušenj, verjetno se jih pred letališčem nekje počaka.. No če ne bom edini, potem bom tak videl, kje je gužva :D
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: Ostalo

Post by hook »

Kdaj se začnemo pogovarjati za kak annual trip?:)
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Ostalo

Post by lajko »

hook wrote:Kdaj se začnemo pogovarjati za kak annual trip?:)
Čakamo na objavo nadaljnjega razporeda tekem FA pokala, da se izognemo morebitni prestavitvi tekme.
Opcije so standardni Stoke, Southampton in Crystal Palace, za ostale tekme smo verjetno še premali. Najverjetneje bomo šli pa na dve tekmi, zdaj ko imamo to možnost.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
agrizon
Posts: 1
Joined: 03 Jul 2015, 13:14

Post by agrizon »

Pozdravljeni,

v jeseni nameravam obiskati London in ogledal bi si tudi kakšno tekmo. Mi lahko pomagate kako najlažje do kart in koliko prej jih lahko kupim. V naprej se vam zahvaljujem za pomoč. Aja nisem se še včlanil,nameravam pa to v kratkem storiti. :cfc01:
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re:

Post by BOŠTAJ »

agrizon wrote:Pozdravljeni,

v jeseni nameravam obiskati London in ogledal bi si tudi kakšno tekmo. Mi lahko pomagate kako najlažje do kart in koliko prej jih lahko kupim. V naprej se vam zahvaljujem za pomoč. Aja nisem se še včlanil,nameravam pa to v kratkem storiti. :cfc01:
Žal tudi tisti, ki smo včlanjeni v Londonu kot supporterji, zelo težko pridemo do karte, tako, da ti, ki še v sloveniji nisi včlanjen......good luck :-o
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Ostalo

Post by didier »

Najlažje jih dobiš tako, da postaneš True Blue member.

http://www.chelseafc.com/tickets-member ... rship.html
Blue is the colour!
Post Reply