Ostalo

User avatar
jurcek
Posts: 4
Joined: 02 Sep 2014, 11:07

liga prvakov

Post by jurcek »

Dober dan!

Odpravili bi se na tekmo lige prvakov chelsea: maribor, in me zanima kako je z nakupom vstopnic prek interneta npr: https://www.gofootballtickets.com/champ ... or-tickets , ali obstaja kaka boljša varjanjat?
Morda še kaj idej za prenočišče razen Travelodge London Fulham hostla?
Lep pozdrav! :cfc01:
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: liga prvakov

Post by bork »

Glede na to, da ta tekma Angležem ne bo zanimiva (ne samo, da se igra proti neatraktivnemu nasprotniku, tekma tudi skoraj o ničemer ne odloča, pa še med tednom je) boš brez težav karte dobil tudi pred stadionom kakšni 2 urci pred začetkom. Ni 100% zanesljivo, je pa v tem primeru 95%. Obstaja tudi varianta preko viagogo, ampak moraš biti True blue member, saj karte dvigneš s svojo TB izkaznico v Londonu. So pa glede tega letos nekaj spreminjali oziroma dodajali. Ne vem točno kaj, vem da se nanaša na tiste vstopnice, ki jih ne koristijo člani s sezonskimi kartami. Ti bo kdo drug znal več povedat o tem :)

Edit: sedaj gledam malo na viagogo in mi ni jasno, kaj se je zgodilo s cenami. Lani si dobil še vstopnico za derbi proti Arsenalu za 40-60funtov, sedaj pa kar naenkrat vse vstopnice 250 futnov in več :?:
User avatar
jurcek
Posts: 4
Joined: 02 Sep 2014, 11:07

Re: liga prvakov

Post by jurcek »

kake pa so kaj cene če karte kupiš pred stadionom? tam prek strani ki sem jo objavo je 95€? TB izkaznice nimam...
Aia pa karte se da kupit pol prav na stadionu ali samo odkupit od koga?
User avatar
jurcek
Posts: 4
Joined: 02 Sep 2014, 11:07

Re: karte

Post by jurcek »

Zdravo

Zanima me ali lahko kdo z TB članstvom kupi mi kupi 2karti za chelsea: maribor, kolikor sem prebral bo tekma za njih tako ali tako nezanimiva in do kart naj nebi bil problem prit?
Ker igrata moja najljubša kluba bi seveda to izkoristil in se udeležil tudi tekme v Londonu, tak da če komu nebi bilo odveč bi lepo proso, dam za kako pivo al pa nekaj € več :)
Lp
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: liga prvakov

Post by didier »

Ne vem, če ti bo znal kdorkoli odgovoriti na to vprašanje, ker verjetno še nobeden od nas ni bil na nerazprodanem SB-ju :) Tistih "hospitality tickets" seveda tukaj ne štejem.
Blue is the colour!
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: liga prvakov

Post by loonymcgreat »

Za Maribor zagotovo ne bo razprodan stadion. Karte bojo šle na general sale in to pomeni, da jih lahko kupiš na stadionu, preko uradne poti seveda ne od kakega dilerčka. Ne vem pa kje in kako. Cene za group stages so precej drugačne kot pa za premier ligo. Za vse tribune imaš isto ceno- 35 funtov.
Če res nočeš tvegat mi piši ZS pa ti kupim z mojim true bluejem. PA hitro ker 8. septembra gre v prodajo
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: liga prvakov

Post by repe »

To bo sigurno šlo v general sale, komot kupš preko uradne strani.
User avatar
cinka8
Posts: 53
Joined: 26 Apr 2011, 11:57
Location: Celje

Re: liga prvakov

Post by cinka8 »

bork wrote:Glede na to, da ta tekma Angležem ne bo zanimiva (ne samo, da se igra proti neatraktivnemu nasprotniku, tekma tudi skoraj o ničemer ne odloča, pa še med tednom je) boš brez težav karte dobil tudi pred stadionom kakšni 2 urci pred začetkom. Ni 100% zanesljivo, je pa v tem primeru 95%. Obstaja tudi varianta preko viagogo, ampak moraš biti True blue member, saj karte dvigneš s svojo TB izkaznico v Londonu. So pa glede tega letos nekaj spreminjali oziroma dodajali. Ne vem točno kaj, vem da se nanaša na tiste vstopnice, ki jih ne koristijo člani s sezonskimi kartami. Ti bo kdo drug znal več povedat o tem :)

Edit: sedaj gledam malo na viagogo in mi ni jasno, kaj se je zgodilo s cenami. Lani si dobil še vstopnico za derbi proti Arsenalu za 40-60funtov, sedaj pa kar naenkrat vse vstopnice 250 futnov in več :?:
Letos Viagogo ne laufa več. Zdej se karte prodajajo direkt prek Chelsefc tko da morš obvezno bit vsaj TB member. ;)
User avatar
cinka8
Posts: 53
Joined: 26 Apr 2011, 11:57
Location: Celje

Re: liga prvakov

Post by cinka8 »

loonymcgreat wrote:Za Maribor zagotovo ne bo razprodan stadion. Karte bojo šle na general sale in to pomeni, da jih lahko kupiš na stadionu, preko uradne poti seveda ne od kakega dilerčka. Ne vem pa kje in kako. Cene za group stages so precej drugačne kot pa za premier ligo. Za vse tribune imaš isto ceno- 35 funtov.
Če res nočeš tvegat mi piši ZS pa ti kupim z mojim true bluejem. PA hitro ker 8. septembra gre v prodajo
Karte za memberje grejo v prodajo 15.9.
User avatar
cinka8
Posts: 53
Joined: 26 Apr 2011, 11:57
Location: Celje

Re: liga prvakov

Post by cinka8 »

aja pa še to... a je res blo treba za to odpirat novo temoo?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: liga prvakov

Post by sigismund »

cinka8 wrote:aja pa še to... a je res blo treba za to odpirat novo temoo?
+1.
Sploh pa ne prenesemo teh ki pridejo samo težit za karte in jih potem ni več na spregled :)
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Ostalo

Post by glosos »

Ma dajte se malo sprostit no :)
Noben nobenemu nic noce. Ce beremo vse druge bistroumnosti, bomo pa se ta vprasanja o kartah preziveli :)
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Ostalo

Post by m4t1c »

On je prišel samo lepo vprašat glede kart, ker se je za to najbolje obrniti na forum, ne pa karkoli zahtevat od kogarkoli :)
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Ostalo

Post by sigismund »

Drugače lepo piše, da je "problematično" ker vsak odpre novo temo, ne pa da sprašujejo za karte, to nikogar ne moti ;)
User avatar
astro10
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2007, 22:23

Re: Ostalo

Post by astro10 »

Se strinjam, ne vem zakaj bi bil pogoj, za postavit eno vprašanje, biti ves čas aktiven na forumu. Nenazadnje se mi zdi velik kompliment za forum da, če nekoga zanima nekaj v zvezi s Chelsea ( tudi če samo karte ), takoj ve kam je najbolje da se obrne.

Če gre kdo na avtomobilistični forum vprašat kaj je najbolje naredit s sumljivimi amortizerji, mu ne bodo odrekli pomoči ker drugače ne pisari gor in dol po forumu :D

EDIT:

Mislim da je zadnjih par komentarjev letelo na tale stavek :
"Sploh pa ne prenesemo teh ki pridejo samo težit za karte in jih potem ni več na spregled"
Si prepričan, da lahko to izrečeš v množini ? :)
Post Reply