Liga prvakov 2020/21

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by mlinko »

Jest sm še vedno brez besed. Faking champions of Europe. Waaaaa

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by Chelsea_fan »

Jaz tudi se brez besed...

Kapa dol vsem od trenerja do igralcev res nevrjetno kaj se nam je zgodilo vse to sezono :cfc01:

Najbolj me veseli da je to dokaz da smo dobili trenerja in igralce iz akademije se za naslednjih 10let.

Zdaj pa uzivat v momentu...pridobit prave okrepitve in gremo napadat PL in obranitev naslova v CL.

UZIVAJTE V MOMENTU KOT PRVAKI EVROPE :cfc01: :cfc02:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by bork »

Koliko emocij je bilo včeraj, neverjetno kaj lahko naredi nogomet!!!

Po tekmi se par minut sploh nisem dobro zavedal, da nam je uspelo ponovno stopiti na prestol Evrope. Neverjetni občutki in izjemen dosežek te mlade, dejansko zelo neizkušene ekipe.

Od prve minute dalje se je videlo, da si Chelsea želi, da se igralci ne bojijo Cityja. Verjetno je precej pomagalo, da smo jih v zadnjih dveh mesech dvakrat premagali, saj so igralci vedeli, da se da z njimi igrati.

City je dejansko bil odličen, definitivno naš najtežji nasprotnik v Tuchel eri. Ampak naši igralci so bili še boljši, brez napak od prvega do zadnjega. Ne vem kdaj sem nazadnje videl tekmo, kjer bi vsi igralci odigrali blizu perfektnosti :ava:

MotM zasluženo Kante, ki je zopet odigral bogovsko!! Na treh tekmah sezone (2x Real, 1x City), je odigral za čisto 10ko. Kakšen stroj! Zame že presegel Makeleleja, ker za razliko od omenjenega, da ekipi ogromno tudi, ko ima ta žogo.

Poleg Kanteja so v god mode-u odigrali še Havertz, Rudiger, Chilwell in James.

Havertz ima enega najboljših, če ne najboljši first touch na svetu. Kako si model štopa žogo, to je noro. In ta njegov first touch nam omogoča, da zadrži žogo tudi v izjemno zahtevnih položajih. Gladko bi poleg gola lahko imel lahko še asistenco in bi bil potem on MotM. Rudiger je odigral kot prime Maldini, fcking shit no kakšna blokada Fodnovega strela :shock: Chilwell in James pa tudi 10/10 vsak na svoji strani.. ogromno enih šprintov, dobljenih duelov, prestreženih podaj.

Vsi ostali tudi odlični. Mount je sicer odigral eno slabših tekem v zadnjem času, ampak tip ima tisto potezo več in to je bila podaja Havertzu za gol. Werner v stilu sezone, slab v zaključkih, ampak izjemno pomemben za ekipo. Koliko enih pressingov, šprintov, inteligentnega vtekanja itd. tudi pri golu Havertza je bil ključen, ko je odpeljal Diasa na levo, stran od Havertza.

Zelo pohvalno tudi Christensen. Vrnil se je po poškodbi in na najtežji tekmi kariere odigral brez napak.

:cfc01: Zahvala Tuchlu, Romanu in ostalim vpletenim, ki so zaslužni za ta uspeh :cfc01:

Uživajmo v trenutku.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by sigismund »

Nebom nič kaj dodal, je bilo vse povedano in napisano :cfc01:

Očitno je bil res koristen tale teden počitka, saj se je na igrišču prikazal tisti Tuchelov Chelsea kateri nam je vliv toliko novega upanja.

Zmaga nam ne prinese samo potencialne prednosti na poletni tržnici, 11. avgusta igramo tudi evropski superpokal z Villarealom in pa potem v decembru svetovno klubsko prvenstvo! Joj, kako si želim teh dveh lovorik, ki se nam 9 let izmikata, klubsko prvenstvo 1x in superpokal 3x.
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Še en zanimiv podatek- v celotni sezoni lige prvakov smo bili v rezultatskem zaostanku vse skupaj samo 5 minut, 4 minute proti Krasnodarju in 1 minuto proti Portu :)

Se pa strinjam ja, močno si želim ta evropski super pokal in sploh svetovno klubsko ki ga še nimamo v vitrinah.
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by Trivinho »

Naj se kdo rece da je Pep vrhunski trener, povprecen je biu in povprecen bo.
Z miljardo in njegovimi nakupi se je usral v finalu, evo Tuchel je zanga bog, ker v 4 mescih ekipo ki je bila pod Lampardom na dnu, dvigniti na tak nivo to se Chuk Norris nebi uspel.
Leta 2009 ko smo proti Pepovi Barci zgubil polfinale od takrt je zame Pep antipaticen in mu ne provoscim nobene lovorike vec..
Nasi ekipi pa kapo dol, taka borba taka zelja za lovoriko se dolgo nisem videl...
Ko je Wernerjev gol popeljal nas v finale sm verjel tudi da bomo ta precenjen citi premagal...
Utisal smo ceu svet!!!
User avatar
patricio10
Nostradamus
Posts: 76
Joined: 04 Jul 2007, 15:05

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by patricio10 »

Pred samo tekmo sem jaz bil mnenja, da lahko premagamo City edino če bo Guardiola spet preveč eksprerimentiral s postavo oz. sam premagal sebe (spomnite se lanske postave proti Lyonu, ko je prav tako bil deležen hudih kritik) in točno to se je tudi zgodilo. Tako da HVALA Pep in s tem je tudi spet dokazal, da je velik egocentrik oz. narcis!

Mimogrede... Modri prijatelji, zdaj ko smo že prvaki Evrope si morate prebrati tole objavo! :D jaz sem naletel na te zanimive statistike 16. aprila (pred polfinalom proti Realu) in sem si takoj naredil PS, da vidim če bo kaj iz tega. Že takrat se je vse tako poklopilo, da sem bil takoj 90% prepričan v naše končno zmagoslavje. Vaše mnenje? KTBFFH :cfc01:

https://www.facebook.com/10431118472895 ... 218252548/

:juhej:
MODRA JE BARVA, NOGOMET JE IGRA, MI SMO VSI SKUPAJ IN ZMAGA NAM JE CILJ!!! :P

Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by sigismund »

Igralec sezone: Jorginho
Golman sezone: Mendy

Branilec sezone: R. Diaz
Vezist sezone: Kante
Napadalec sezone: Haaland
Trener sezone: Tuchel

Čestitke vsem :cfc01:
Post Reply