Svetovno klubsko prvenstvo 2022

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by n1i9k9o6 »

Evo, da bomo mel posebej temo.

Ekipa, ki je odpotovala:

Goalkeepers:
Kepa Arrizabalaga
Marcus Bettinelli

Defenders:
Antonio Rudiger
Marcos Alonso
Andreas Christensen
Thiago Silva
Trevoh Chalobah
Reece James
Cesar Azpilicueta
Malang Sarr

Midfielders:
Jorginho
N’Golo Kante
Mateo Kovacic
Saul Niguez
Ross Barkley
Mason Mount

Forwards:
Romelu Lukaku
Christian Pulisic
Timo Werner
Callum Hudson-Odoi
Hakim Ziyech
Kenedy
Kai Havertz

Po včerajšnji zmagi se bo seveda ekipi pridružil tudi Mendy, vprašanje pa je, ali bo pripravljen za sredin polfinale, najbrž ne.
Ekipa je včeraj opravila prvi trening, Mounta baje ni treniral (proti Plymouthu se je lažje poškodoval), James je treniral individualno in ga na tem tekmovanju najbrž ne bomo videli na igrišču. Azpi in Ziyech sta trenirala normalno.

Igramo v sredo ob 17:30, proti Al Hilalu. Če komu uspe zasledit, kje bo prenos, naj napiše. Jaz nisem nikjer zasledil.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by sigismund »

Sit sem Lukakuja in njegove pasivnosti, dvigovanja palca za nevem koga, šetkanja, Odoijevega večnega talenta ki ne obrne več niti 3. ligašev itd., res upam da začneta Werner in Kai. Čeprav ne dosegata tistega kar od njiju pričakujemo je z njima vseeno bolj tekoče in gledljivo.

Če zmagamo nas v finalu čaka Palmeiras, ampak najprej tale tekma ki me je je malo strah, pomojem upravičemo :)

Do izpred 5 minut nazaj nisem vedel da je Odoin Ighalo pristal tukaj..
Leta 2013 je bil prenos na Eurosportu, prejšnja leta pa pomojem na Šport TV (Bayern, Real...), letos ni videti da bi bil prenos. I'm not even shocked :)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by blueboy11826 »

Ja sigismund.. pa ne sam on. Marega, Carillo, Matheus Pereira so vsi tam, tut nekateri savdijci so res dobri. Wernerja si želiš? Js ne. Odoi igra precej toplo hladno (približno tako kot celotna ekipa v zadnjem času), ampak ko igramo dobro doprinese veliko (npr. proti Spursom).
PRENOS: Baje je na nemškem Sport 1
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by n1i9k9o6 »

Poleg igralcev Al Hilala, ki sta jih naštela, bi dodal še to, da je trener Leonardo Jardim, bivši trener Monaca med leti 2014-2018 torej tisti Monaco v najboljših letih.
Sigurno ta tekma nebo "walk in the park" sploh z našo trenutno formo.

Od naših napadalcev bi si u prvi postavi res želel Ziyecha, če bomo igral 4-1-4-1, v tej formaciji je res igral super. Za ostale težko rečem, koga si želim, ker je vse bolj tako tako...

Če ima kdo VPN, povežeš se na nemški server, na flashscore klikneš kjer piše Sport 1 in dela prenos, brez registracije.
Na telekomu pa programa Sport 1 nism našel.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by sigismund »

niko, vse diši po Discord livestreamu :D
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by n1i9k9o6 »

Ha, probamo lahko, ampak že nekajkrat ko sem probal, ni delalo. :)
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by n1i9k9o6 »

Še ena novica za ljubitelje tehnologije; na tem tekmovanju se uporablja polavtomatski sistem za prepovedan položaj :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by sigismund »

https://www.youtube.com/watch?v=7RiLUjZ ... annel=FIFA

V živo bo na FIFA Youtube kanalu, zaenkrat deluje tudi za Slovenijo, drugače se pa VPN-ajte drugam :)
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by n1i9k9o6 »

Dela brez VPNja, top :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by sigismund »

Mene je zdej vrglo vn...
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by n1i9k9o6 »

Tud meni...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by sigismund »

Hvala bogu za gol v 1. polčasu ker 2. polčas je bil katastrofalen, hvala Kepa!
Praska se folk po jajcih v službi, praska mi maček po pohištvu, Chelsea komajda praska neke minimalne zmage....samo praskanje Image
Tole tekmo bomo čimprej pozabili, gremo v finale! :cfc01:
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by blue222 »

Danes je finale. Kakšno postavitev bi izbrali in kdo bi igral v prvi postavi? Sam upam, da bomo šli napadalno v tekmo. Upam na sistem 4141 in ne 343. Mislim, da si tekmo zasluži začet Kepa. Za branilski par bi izbral Rudigerja in Silvo, levo Sarr in desno Azpi. Zadnji vezni Jorginho spredaj Kovačič in Havertza/Mount, levo Odoi in desno Zyjech spredaj pa Lukaku. Če bomo igrali 343 bo verjetno na levi strani Alonso v sredini pa Kovačič/Kante in Jorginho, spredaj pa Mount, Lukaku in Zyjech. Sam upam na prvo verzijo saj smo v sistemu 343 spet igrali katastrofalno.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by sigismund »

A kdo ve kam smo Pulišiča zgubli? Ker za USA je baje igral dobro...
Tudi jaz bi probal s 4 zadaj, dvomim pa da bo Tuchel "eksperimentiral" v finalu in bomo igrali tako kot do sedaj, čeprav ne gre ravno najbolje. Kepa si zasluži začeti, kdor je gledal afriški pokal bo vedel da Mendy ni bil ravno zanesljiv in je delal napake ki mu niso bile podobne. Kepa trenutno tudi poka od samozavesti...
Težko povem kako zelo si želim da Chelsea osvoji CWC in pa še težje razložim kako zelo nervozen sem za tekmo, kar sta predstavi proti Plymouthu in Al-Hilalu samo še poslabšali. Ali bom imel res super dan in teden ali pa bom slabe volje še par dni, vmesne ni.
User avatar
Tišipas
Posts: 121
Joined: 01 Aug 2013, 11:52
Location: Zagorje
Has thanked: 1 time

Re: Svetovno klubsko prvenstvo 2022

Post by Tišipas »

Sigismund, enako. Dejstvo, da nam tovrstna tekmovanja ravno ne ležijo (razni supercupi, cwc itd) tudi ne pomaga. :)


Kar pa zadeva Kepe, lahko samo rečem, da se mi je fante ful zadopadu v letošnji sezoni. Kadarkoli je bil v golu, je oddelal čist top. Očitno je imel res težave s samozavestjo v tisti katastrofalni sezoni.


Kaj pa napad? Že res, da je Lukaku zabil nazadnje (sicer močno po sreči in tistega res ni mogu zgrešit, pa če bi se ornk potrudil), ampak sam bi rajši videl Haverz/Werner kombinacijo, se mi zdi, da lepš igramo z njima.
Post Reply