Novice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Novice

Post by bork »

Graham Potter je tudi uradno postal naš novi trener!

Podpisal je 5-letni pogodbo.

Srečno! :cfc01:

Zraven Potterja prihajajo še:
Also departing are his assistant Billy Reid, first-team coaches Bjorn Hamberg and Bruno, goalkeeping coach Ben Roberts and assistant head of recruitment Kyle Macaulay.

Zanimivo, da je med njimi tudi assistant head of recruitment, medtem ko smo se mi cca 10 dni nazaj razšli z našim glavnim rekruterjem. Naključje? I don’t think so…
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Novice

Post by blue222 »

The king is dead. Long live the king.
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Novice

Post by mlinko »

blue222 wrote:The king is dead. Long live the king.
Torej dlje od 2. sezone? Image
CFC :cfc01:
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Novice

Post by blue222 »

Sem gledal malo statistiko. V zadnjih 22 letih zdržijo trenerji povprečno na klopi Chelsija 520 dni. Tuchel je bil na klopi 590 dni.

Realno mislim, da Potter ne bo zdržal dve leti. Upam, da se motim.
n1i9k9o6
Posts: 1517
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: Novice

Post by n1i9k9o6 »

Vse tekme premier lige ta vikend bodo odpovedane.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1074
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Nevem a je to dobro al slabo za Potterja. Dobi par extra dni pred prvo tekmo, začel pa bo v CL na must win tekmi, sledil pa bo derbi z Liverpoolom.
Potter in 4je pomočniki so Chelsea stali £21.5m, če koga slučajno zanima.
KTBFFH
User avatar
blueboy11826
Posts: 1074
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Današnje tekme v UK se prestavijo, tiste za vikend pa kot kaže bojo. Vlada je odobrila, PL klubi pa se zdajle dogovarjajo.

Edit: odločili so se, da se vendarle prestavijo.
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1517
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: Novice

Post by n1i9k9o6 »

Pod vprašajem so trenutno celo sobotne tekme naslednjega vikenda, kar na nas sicer ne vpliva, saj igramo v nedeljo.
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 45 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Mal je huda tale 5 letna pogodba za novega trenerja.
2+2 bi moral dobit.
Upam da se izkaze
User avatar
blueboy11826
Posts: 1074
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Nedeljska tekma proti Liverpoolu bo prestavljena.
KTBFFH
User avatar
blueboy11826
Posts: 1074
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Včeraj smo za zaprtimi vrati premagali Brighton 2-1 (2x Chukwuemeka).
Menda bomo tudi mi poleti šli po Bellinghama. On in Rice bi blo vrhunsko.
KTBFFH
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Novice

Post by blue222 »

Se strinjam. Sprostila se bosta tudi ravno ti dve mesti, če Jorginho in Kante ne podaljšata.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Novice

Post by sigismund »

Jst mam pa težave s tem kako Boehly prav po kavbojsko "dela čistko" v klubu. Sliši se veliko grdega, ljudje ki so mnogo let pustili v klubu in delali dobro so sedaj na cesti ker spravlja svoje ljudi notri, nekoga je včeraj po 17 letih iz delovanja v klubu odpustil kar preko Zoom klica. Oprosti ampak to je meni res grdo, odraz hudega nespoštovanja. Razumem da hoče urediti vse po svoje, it's only business fora ampak način mi pa ni pravi, odkar je spucal Tuchla se dogajajo smešne reči v klubu no.

Ne rabim replik njemu v zagovor češ "komu mar" ali pa "lahko dela kar hoče", to mi je jasno, samo izražam svoje opazke in kako se zdaj vsaj nekoliko izkazuje kot precej bolj "surov" lastnik kot se je zdel še vsaj pred mesecem/dvema.

Tudi s športnim direktorjem ne kaže najbolje, ves čas se menjajo kandidati itd. Potem pa še tisti incident prejšnji teden s tistim tipom ki je pošiljal neprimerna sporočila eni od zaposlenih itd. Comedy FC :)
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Novice

Post by mlinko »

sigismund wrote:Jst mam pa težave s tem kako Boehly prav po kavbojsko "dela čistko" v klubu. Sliši se veliko grdega, ljudje ki so mnogo let pustili v klubu in delali dobro so sedaj na cesti ker spravlja svoje ljudi notri, nekoga je včeraj po 17 letih iz delovanja v klubu odpustil kar preko Zoom klica. Oprosti ampak to je meni res grdo, odraz hudega nespoštovanja. Razumem da hoče urediti vse po svoje, it's only business fora ampak način mi pa ni pravi, odkar je spucal Tuchla se dogajajo smešne reči v klubu no.

Ne rabim replik njemu v zagovor češ "komu mar" ali pa "lahko dela kar hoče", to mi je jasno, samo izražam svoje opazke in kako se zdaj vsaj nekoliko izkazuje kot precej bolj "surov" lastnik kot se je zdel še vsaj pred mesecem/dvema.

Tudi s športnim direktorjem ne kaže najbolje, ves čas se menjajo kandidati itd. Potem pa še tisti incident prejšnji teden s tistim tipom ki je pošiljal neprimerna sporočila eni od zaposlenih itd. Comedy FC :)
Točno to!

Že zdaj se mi zdi, da se nam bo še kolcalo po "stabilnosti" v Romanovem času.

Men vse skupaj deluje, kot da si želi ustvariti renome največjega frajerja fuzbala. Na koncu bomo klub kjer bo vedno nekaj za pisat.
CFC :cfc01:
User avatar
blueboy11826
Posts: 1074
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Ja precej neprimeren način odpuščanja, ampak drugega niti ni pričakovati pri američanih. Kako bo klub funkcioniral bomo še videli, na koncu pa so rezultati tisti, ki bojo delal dobro ali slabo vzdušje med nami. Če se bo devalo trenerju/jem to kar si želi, mislim, da bomo močni, ker očitno Boehly nima problema zapravljat denarja.
Ni ga imel niti Roman, vemo pa, da se velikokrat ni ugodilo trenerjem s prestopi. AVB je dal izjavo pred kratkim kako je imel obljubljenega Modića, Moutinha in Falcaota, pa ni prišel nihče od njih. Čez nikogar ni nič govoru, ampak sigurno se malo čudno gledaš z vsemi še predno si dobro začel delat pri klubu. Tko da nevem, js zaenkrat še ne bom kritiziral, seveda pa povsem možno da imata prav.
KTBFFH
Post Reply