Kdo naj postane novi trener Chelsea?

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi radi videli na sveti klopi?

Sampaoli
2
5%
Hughes
0
No votes
Mancini
0
No votes
Conte
8
19%
Pellegrini
1
2%
Rodgers
2
5%
Koeman
0
No votes
Allegri
5
12%
Simeone
14
33%
Pochettino
2
5%
Capello
1
2%
Kdo drug
8
19%
 
Total votes: 43

User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by bork »

Simeonea, Pochettina in Allegria sem namerno spustil... Vsem trem je skupno, da jim gre trenutno super. Allegri in Simeone sta v klubih, kjer imata praktično vse kar si zaželita in verjamem, da sta 'srečna'. Pochettinu bo morda celo uspel preboj s Tottenhamom v Cl in ne verjamem, da bi odšel k mestnemu rivalu. Spustil sem tudi Blanca, ki je pred kratkim podpisal novo pogodbo. Hiddink pa gre baje po koncu sezone v pokoj, čeprav bi kakšna senzacija v Cl.. no pustimo to :D
Tako da sem pustil malo bolj verjetne opcije, kar se tiče s stališča trenerjev samih. Roman bi pa definitivno raje videl npr. Simeonea kot pa kakšnega Rodgersa (bog ne daj).

Edit: mal spremenjena anketa
Last edited by bork on 09 Feb 2016, 17:37, edited 2 times in total.
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: PREMIER LEAGUE 15/16

Post by damjan1120 »

john terry wrote:Tut city s pepom se da premagat, ni to bundesliga, kjer bayern pokupi vso konkurenco in je sam vprašanje kok bo nakonc razlike ;)
Za moje pojme bo City sedaj končno dobil trenerja, ki bi jih lahko popeljal do naslova v Ligi prvakov. Pep je vrhunski trener pa ga osebno ne maram. Za Premier League pa bi sedaj bilo najbolje, da United vzame Mourinha, ker bi on imel največ možnosti, da ga zaustavi do treh zaporednih ligaških naslovov.
Reichenburg wrote:Največja žalost bo pa ta, da bodo tistga nesposobneža od trenerja pri Cityu nam poturl.
Na koncu bomo res gledal Pellegrinja na klopi :bruh: govorice se že pojavljajo haha
Smešno mi je to kako si nekateri želijo Simeoneja a stalno so kritizirali Mourinha in njegov stil igre :roll: pa je Simone dober trener in mislim, da bi lahko uspel pri nas ampak tera še večji bunker pa še njegovi so veliko bolj grobi od naših. Kaj bi bilo šele v Premier League :roll: :) čeprav me boli kita ampak da niti ne omenjam tega, da bi nas še bolj sovražili, pa že tako nismo na dobrem glasu haha pa drugače sam mislim, da bo on ostal pri Atleticu.
Guardiola, Mourinho, Hiddink, Ancelotti, (Simeone) OUT
ostanejo Benitez, Pellegrini, Conte, Sampaoli (bivši selektor Čila), David Moyes je prost :) men ni biu slab pri Evertonu pa tud mislm, da bi mu United mogu dat več šanse..ne vem bomo vidl kaj si bojo zmislili :D
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by damjan1120 »

ahaha jebiga glih sm napisu en komentar na to temo pod drugo novico ahha

Danes so se že pojavile govorice o temu, da bo novi trener Pellegrini :bruh:
Da komentiram še te tvoje možnosti:
Sampaoli je opravil odlično delo s Čilom samo je pa vprašanje kako bi se znašel na trenerski sceni v Premier League. Enako velja za Conteja glede na to, da je sedaj selektor. Je pa Juve dobro igral pod njegovim vodstvom. Hughes isto kar presenetljivo dobro s Stoke-om pa še totalno jih je spremenil. Pellegrini, Mancini, Rodgers in Koeman mi pa niso po godu :)

Pozabu si še oment Rafo Beniteza in Davida Moyesa :D Rafa :bruh: Moyes pa mi je bil všeč pri Evertonu pa tudi mislm da bi mogu dobit več časa pri Unitedu. Je pa tudi res, da je pregorel pri Sociedadu ampak sam mislim, da mu bolj sede ta otoški nogomet kot pa španski. Aja kaj pa Redknapp :D sam ne vem če je on upokojen pa tud januarja je postal direktor pri Wimborne Townu..

Tudi sam mislim, da bi Roman najraje videl Simoneja :) ne vem od teh naštetih bi tudi sam najraje videl njega :roll:
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by bork »

Ja Rafo pa Mojzija sm tud namerno spustil.. Rafa je bil verjetno najbolj nepriljubljen trener Chelsea v zadnje pol stoletja :D ne verjamem, da bi Abramovic popolnoma zignoriral mnenje navijacev in pripeljal Rafo. Mojzi je pa po dveh ponesrecenih epizodah tarča posmeha (upravičeno?) in dvomim, da je sploh opcija ob plejadi bolj priznanih trenerjev.

Simeone je za moj okus preveč podoben Mourinhu in si ga sam ne želim najbolj. Je pa definitivno tam na 2-3. mestu.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by sigismund »

Marijan Pušnik pa roka.
Drugače pa kdorkoli, razen nekdanji Cityjevi Kekci, aka Pellegrini / Mancini. Conte je pa po mojem dober tut lih sam za italjansko ligo ubračat z najbolj italjanskim klubom kar jih je :)

Lahko dodaš v anketo še "Kdo drug" in "Vseeno mi je"? Ker trenutna anketa vsiljuje točno specifična imena, brez alternative. :)
john terry
Posts: 105
Joined: 06 Apr 2011, 17:32

Re: PREMIER LEAGUE 15/16

Post by john terry »

Meni osebno bi biu najbolša izbira Conte, pa še pogodba se mu izteče letos po euru. Se je pa tut v zadnjem času neki govoril o Allegriju :)
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by bork »

Sem dodal - kdo drug. Sedaj bo velik odstotek navijacev, ki si zelijo Simeona, obkljukalo to moznost in anketa bo precej bolj nepregledna. Koliko pa je realnih moznosti za tega "nekoga drugega"? Ne vem no...
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by rover »

Upam, da v Chelseaju niso tako neumni, kot pri City. Pellegriniju so pol leta pred koncem sezone povedali, da na njega ne računajo več. Pellegrini lahko sedaj zajebe City in ne osvoji ničesar, itak bo po koncu sezone odpuščen. To upam, da Hiddinku ne storijo. Zame moje pojme je najbolje, da Hiddink ostane. V Chelseaju je moral popravit vse, kar je v tej sezoni Mourinho zajebal. On je pravi trener za Chelsea. Če pa bo Hiddink res šel v pokoj, potem sem za Diega Simeoneja. Atletico je pod njegovim vodstvom osvojil veliko in on bi bil pravi trener za Chelsea. Atletico igra lahko tudi napadalno spomnimo se kako nas je premagal v Ligi prvakov. Kakšen Pellegrini, Mancini ti bi bili še bolj osovraženi kot Benitez. Sampaoli je lahko novi Scolari. Hughes lepo vas prosim. Conte vprašanje, kako bi se znašel v Angliji. Mogoč Koeman, sam on ne bo zapustil Southamptona. Rodgers bi pol leta pogorel, kot je pri Liverpoolu, on bi bil dober kot pomočnik, ne pa trener.

Itak je pa prezgodej govorit, kdo bo novi trener.

Roman vrže 20 miljonov in Simeone je v Chelseaju kot je to naredil za AVB-ja.
Image
User avatar
michooo
Posts: 636
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: PREMIER LEAGUE 15/16

Post by michooo »

Naslednja sezona bo izredno zanimiva, sploh kar se tiče trenerjev. Pep pri Cityju, Klopp pri Unitedu, Wenger pri Arsenalu, po mojem mnenju bo zihr Mourinho pri Unitedu. Torej, dejansko vsi najboljši trenerji (z izjemo Ancelottija) na otoku.
User avatar
michooo
Posts: 636
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by michooo »

Glede na izbiro bi sam še najrajši videl, da Hiddink pstane. Ampak je tako že sam povedal, da ni šans in da zagotovo odhaja po koncu sezone. Tudi klub je že dal z izjavo o podaljšanju Terryju vedeti, da je treba počakati na novega trenerja...Guus je pa pred kratkim izjavil, da kar se njega tiče se mora Terryju podaljšati pogodbo.
Škoda, da niso Mourinha odslovili kakšen mesec prej, ko je bil prost še Klopp :).
Top trenerja od vseh omenjenih sta Simeone in Conte. Torej, moja rešitev je eden izmed njiju.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by bork »

michooo wrote:Glede na izbiro bi sam še najrajši videl, da Hiddink pstane. Ampak je tako že sam povedal, da ni šans in da zagotovo odhaja po koncu sezone. Tudi klub je že dal z izjavo o podaljšanju Terryju vedeti, da je treba počakati na novega trenerja...Guus je pa pred kratkim izjavil, da kar se njega tiče se mora Terryju podaljšati pogodbo.
Škoda, da niso Mourinha odslovili kakšen mesec prej, ko je bil prost še Klopp :).
Top trenerja od vseh omenjenih sta Simeone in Conte. Torej, moja rešitev je eden izmed njiju.
Ali pa 2 tedna prej, ko se je sam ponujal Ancelotti :) potem pa je Bayern videl, da mora hitro reagirat.. sicer bi počakali do marca-aprila, tako kot so s Guardiolo 3 leta nazaj.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by sigismund »

Potem bi mogu pa tut Sumeoneja dat v anketo :-D men se ne zdi tko nemogoče da zapusti ATM. Tut Pepček je bil srečen v Bayrnu, pobiral je vse možne lovorike, pa gre vseeno v City...bolj kot ti v klubu dajo proste roke in motivacijo (€€€), prej greš k njim. Tako da jaz ne bi izključu niti Simeoneja...
Drugače se pa kar strinjam z enim damjanovim postom pod eno drugo temo...se bom pol potrudu pa jih prestavu sem, ker pogovor teče zdej na dveh frontah. :-)
Nisem pa zasledil, zakaj Korla ni nikjer? A je namerno spuščen, upokojen...? Če bi biu on za, jst bi ga takoj imel :-) itak smo zgleda nagnjemi k pomovnim ustoličenjem starih znancev...
Bi pa samo to dodal..Muri je za nas idealen trener, čeprav so mi njegove izjave konkretno načenjale živce, pa še Mourinho FC smo bli (Mourinho izgubil, Mourinhova ekipa potuje v.., Mourinhevi varovanci premagali...).
In žal je Joža evidentno izgubil slačilnico, ker odkar je odšel sta Costa Fabregas in še kdo ("po naključju") našla formo in use se obrača navzgor...mogoče oz kar zelo verjetno je, da je spor zakuhal sam, pa vseeno, dolgoročno se bo (še drugič) izkazalo, da ga bomo še kako pogrešali ;-)
Se pa strinjam z nekom ki je napisal, da zakaj Simeone, ki je še večji bunkeraš kot Muri? Conte isto..
Če se pod Hiddinkom use popravi in si premisli glede upokojitve, pa zaradi mene komot ostane :-) ni konflikten, ne daje imbecilnih izjav, skratka umirjen..če sestavi še slačilnico in spreobrne use skupaj je pa še toliko bolj dobrodošel.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by Reichenburg »

Od naštetih je zame saj delno sprejemljiv Koeman. Vse ostalo je šodr.

Poslano z mojega SM-G900F z uporabo Tapatalk
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
michooo
Posts: 636
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by michooo »

Korl kot Ancelotti? Podpisal za Bayern pred nekaj meseci...takrat ko je Pep najavil slovo.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by sigismund »

michooo wrote:Korl kot Ancelotti? Podpisal za Bayern pred nekaj meseci...takrat ko je Pep najavil slovo.
Ahaaaa točno :-D hvala...no torej smo zamidili že tri vlake, Klopp Korl in Pep. Letos me je tok minilo za fuzbal k so naši mal v k***, niti ne berem novic niti ne gledam tekem drugih klubov po TV kot sem jih včasih pa še na magisterij sm bolj skoncentriran in pol kr mal pozabim na take stvari kot je Korl -> Bayern :-D hecno, še lani bi pa kot iz topa ustrelu kdaj pa za koga je recimo kak Elche zamenjal trenerja/igralca...letos me je pa res malo minilo spremljati celotno Evropo "na hard", še Chelsea sem večkrat sredi tekme ugasnil. Tut pare lige prvakov bi vedu ob 2h ponoči, zdej pa samo to vem iz glave, da mamo mi PSG :-D Arsenal vem še da so jokal k so dobil Barco, za ostale se mi pa tut sanja ne... :-)
Post Reply