Ankete

se pogovarjamo o vsem ostalem
Post Reply

Kako bi ocenili letošnjo sezono Chelsea?

Za pozabo
0
No votes
Dosegli smo manj od želenega
0
No votes
Dosegli smo pričakovano
0
No votes
Dosegli smo več od pričakovanj
4
33%
Odlično
8
67%
 
Total votes: 12

User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Ankete

Post by AlexAK »

Temo ''Ankete'' sem naredil, ker me je že večkrat zanimalo vaše menje o kakšni temi, pa ni bilo možnosti, da bi vas vprašal preko ankete. Ali je bila napačna tema ali nisem imel možnosti ustvariti anketo...

Predlagam, da se ta tema uporabi tako, da napišete vprašanje, pa bom jaz ali pa admin/moderator, ki ima to možnost, ustvarila anketo in kasneje prilimala sliko rezultatov.

Seveda lahko v to temo tudi komentirate, priporočena je tudi debata :)
Last edited by AlexAK on 27 May 2018, 20:26, edited 39 times in total.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Ankete

Post by BOŠTAJ »

Sam bi si želel, če bi že šli v nakup napadalca, da se pripelje Griezmana. Odkar je oblak prvi vratar, z enim očesom spremljam Atletico in sanjam o navezi Hazard - Pedro - Griezman. Tip se mi dopade, ker je povsod na igrišču. To je tako, kot da bi imeli dva Hazarda na igrišču. Vračanje v obrambo, morilski passi kaj šele driblingi, zaključki, hitrost.....že sedaj igramo gledljiv nogomet, kaj še le z navezo, ki sem jo omenil...iz poezije v pravljico @8)
holdicfc
Posts: 82
Joined: 09 Jan 2015, 12:10

Re: Ankete

Post by holdicfc »

Za Griezmana mislil, da žal nimamo možnosti, saj je sam že večkrat izjavil, da je velik navijač Uniteda in tudi edina opcija na Otoku.
Sam si želim Dybale (Conte ga tudi več kot očitno spremlja) in kakšnega CMja ala Veratti ali Naingollan. Pravtako upam, da ne izgubimo Courtoisa, ker dostojno zamenjavo bi težko našli.
Po drugi strani pa nikakor nočem, da bi kupili Morato ali pa še hujše Llorenteja (kot drugega napadalca).


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Ankete

Post by bork »

holdicfc wrote:Za Griezmana mislil, da žal nimamo možnosti, saj je sam že večkrat izjavil, da je velik navijač Uniteda in tudi edina opcija na Otoku.
Sam si želim Dybale (Conte ga tudi več kot očitno spremlja) in kakšnega CMja ala Veratti ali Naingollan. Pravtako upam, da ne izgubimo Courtoisa, ker dostojno zamenjavo bi težko našli.
Po drugi strani pa nikakor nočem, da bi kupili Morato ali pa še hujše Llorenteja (kot drugega napadalca).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tezko bi se bolj strinjal, moji zelji sta enaki:
1. Dybala za katerega sicer mislim, da ima vec moznosti Real. V kolikor Dybale ni mozno dobiti, bi se bolj kot na iskanje klasicne spice, osredotocil na iskanje RW.
2. Verratti ali Nainggolan. Veratti bi bil prva izbira predvsem zato, ker je mlajsi, Nainggolan pa se mi zdi bolj tip vezista, ki bi ga rabili.

Drugih nakupov za moje pojme NE rabimo, ker smo izjemno dobro pokriti na vseh ostalih pozicijah. Ce bomo kupovali razne wingbacke in CBje, potem igralci kot so Ake, Zouma in Christensen, nikoli ne bodo dobili priloznosti.

Dybala + Veratti (Nainggolan) - Baba = 90m + 70m (35m) - 15m = 145m (110m)

To bi bil zame sanjski prestopni rok.
User avatar
No.10
Posts: 22
Joined: 02 Aug 2013, 12:39

Re: Ankete

Post by No.10 »

Kaj pa si mislite glede Leroya Saneja? Sem spremljal zadne par njegovih nastopov pri Cityju in se mi je prav zadopadel :) Hiter, igriv in predvsem dobro tehnično podkovan nogometaš... Vprašanje pa, če bi našel mesto v naši prvi enajsterici glede na konkurenco.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Ankete

Post by AlexAK »

Meni je Sane igralec, ki gre včasih malo preveč z glavo skozi zid. O njem se tako nimamo kaj pogovarjat...je igralec Cityja in ne gre nikamor v bližnji prihodnosti. Je pa vprašanje če bomo iskali koga za desni wing glede na formo Pedra in Williana. Še pred kratkim sem imel desno krilo za šibko točko potrebno okrepitve, pa sem zdaj kar zadovoljen. Je pa ogromno opcij za desnega krilnega na trgu, nekaj kar me še posebi zanima za novo anketo :)

Zanimivo, da Lukaku še ni dobil nobenega glasu. Očitno Trivinho ni pogosto za šankom :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Ankete

Post by AlexAK »

Če ima kdo kako željo/idejo za anketo, naj pove. Ta je že zamrla :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Ankete

Post by m4t1c »

Kaj pa npr.:
Katero pozicijo bi bilo po tvoje potrebno okrepiti v poletnem prestopnem roku?
potem daš pa GK, R(W)B, CB, L(W)B, CDM/CM, LW, RW, ST, nobenega

*poudarek na okrepiti, da bi se novinec vsaj boril za to pozicijo, če že ne celo prevzel.
Ni mišljeno kot menjavo na klopi.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Ankete

Post by sigismund »

Image


Na voljo je tudi že nova anketa.

POUDAREK je na okrepitvi, torej odmislimo vpeljavo mladincev!!! Izberete lahko 2 poziciji!!!
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Ankete

Post by m4t1c »

lahko bi dodal še možnost: nobeno :P
Image
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Ankete

Post by mlinko »

Zakaj v Tapatalk ni anket. Damn. A morm res laptop zalaufat.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Ankete

Post by sigismund »

Tapatalk tega ne podpira, žal.
Ni ti treba računalnika zalaufat. Pojdi s telefonom na internet in na ta forum, tam ankete delajo...
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Ankete

Post by rover »

Okrepiti se bo treba glede nato, da bomo imeli še Ligo prvakov. Najbolje bi bilo na vseh položajih. Odvisno bo tudi, kdo nas bo zapustil, če Courtois in Costa gresta potem bo treba obvezno dobiti novega vratarja (Gordon) in napadalca. Omenjata se Morata ali Lukaku ali pa kar oba. Lahko, da bomo kupili tudi Vidala in vpoklicali kakšnega mladinca predvsem bo odločilno kako bodo igrali na pripravah. Zaslužil bi si vpoklic nazaj v Chelsea predvsem Abraham. Dejmo času čas.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Ankete

Post by AlexAK »

Image

Anketa se je ustavila, zato sem jo zamenjal. Sam sem glasoval samo za eno opcijo - RW. Glede na formo Pedra tudi tukaj nisem prepričan, če rabimo okrepitve. Bolj kot karkoli mogoče rabimo daljšo klop za sezono z ligo prvakov. In če seveda koga izgubimo, npr. Begovića.

Pozicija RW je dobila največ glasov, zato me v naslednji anketi zanima, koga bi kupili za RW pozicijo?
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Ankete

Post by mlinko »

Dej gremo zdej po Alexisa. Dons je pomojem videl, da nima kaj tamle na severu mutit.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
CFC :cfc01:
Post Reply