IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

se pogovarjamo o vsem ostalem
Post Reply
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico sezona 2016/2017

Post by AlexAK »

Končni rezultati sezona 2016/17:

Image


HALL OF FAME:

Image
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

OPIS IGRE:

V tej igri boste skozi celotno sezono v vseh tekmovanjih ugibali začetno enajsterico Chelsea in menjave. Točke se vam bodo seštevale v vsakem tekmovanju posebej in v skupnem seštevku. Rezultati bodo vpisani v razpredelnico za tekočo sezono in končne lovorike v razpredelnico Hall of Fame. Zmagovalec skupnega seštevka sezone bo tudi letos dobil simbolično praktično nagrado na temo Chelsea.


PRAVILA IGRE:

1. Pred vsako uradno tekmo na moje zasebno sporočilo napišite začetno enajsterico Chelsea, ki mislite da bo začela na naslednji tekmi in tri menjave, za katere mislite da bodo opravljene.

2. Postave sprejemam SAMO na zasebno pošto (pošlji zasebno sporočilo). Postave, ki bodo napisane v tej temi se bodo zbrisale in ne bodo upoštevane.

Direkten link za zasebno sporočilo najdete ob vsakem prispevku pod avatarjem forumaša (ikonca ZS).

Svoje postave lahko oddate do najkasneje eno uro in petnajst minut pred začetkom tekme. Če ste odsotni iz foruma za dalj časa, mi lahko pošljete postave vnaprej za več tekem. V tem primeru zraven napišite, katera postava je mišljena za katero tekmo.

3. Poleg začetnih enajsteric bomo ugibali še 3 rezerve, ki bodo po vaše vstopile v igro kot menjave. Vsak pravilno uganjen igralec, ki bo vstopil v igro, je vreden dodatno točko. Pri menjavah ni važno kdo oddide iz igre ali vrstni red menjav. Predvidene menjave morate oddati istočasno kot prvo enajsterico. V primeru, da uganete začetno postavo in vse tri menjave, dobite še dodatnih 5 točk. Pozor, v primeru podaljška je v FA pokalu možna tudi 4. menjava, ki vam lahko prinese dodatno točko.

4. Točkovanje:

Pravilno uganjen igralec začetne postave (neglede na položaj) - 1 točka
Pravilno uganjena menjava - 1 točka
Pravilno uganjena celotna začetna enajsterica - 16 točk (11+5 bonus točk)
Pravilno uganjena celotna začetna enajsterica in vse menjave - 24 točk (16 + 3 +5 bunus točk)

*Če med tekmo ni opravljenih vseh treh menjav, bi morali za točko napisati ''ni tretje menjave'' ali napišete samo 1/2 menjavi in pustite prazno.

5. Joker

Enkrat na sezono si lahko privoščite da ne oddate postave. V tem primeru bo samodejno upoštevana vaša zadnja oddana postava.

V kolikor bi radi ohranili ''jokerja'' mi lahko napišete da vam ne upoštevam točk.

Jokerja'' lahko izkoristite najhitreje v 2. krogu sezone (Morebitni Superpokali oz. Community Shield se v tem primeru ne štejeta zraven, saj sta samostojni lovoriki z eno tekmo).

6. V tej temi ne smete omenjati poškodb, suspenzov ali kakršnih koli novic o postavah. Če zasledim kakšna namigovanja o postavah, boste ob točke iz tistega kroga.

7. Ko enkrat pošljete svojo postavo, jo lahko do roka oddaje neomejeno spreminjate.

8. Primer:

Pod mojim vsakim prispevkom imate ikonco ZS (zasebno sporočilo). Ko klikneš, se samodejno povežeš na povezavo za zasebna sporočila. Do te povezave lahko prideš tudi preko 'Moja nadzorna plošča' -> Zasebna sporočila.

V sporočilo napišeš postavo in menjave.

Chelsea vs Arsenal:

Kherine; Bosingwa, Boulahrouz, Bogarde, Del Horno; Mikel, Jarosik, Wright-Phillips, Veron, Torres, Sahar

Menjave: Drogba, Lampard, Terry


9. Igrali bomo vse pokale in lige v katerih natopa Chelsea (Community Shield, Premier League, Champions League, FA Cup in Carabao Cup (novo ime za Football league cup)). Zmagovalca bomo dobili v vseh kategorijah, prav tako bomo dobili zmagovalca v skupnem seštevku. Tabele bodo posodobljene sproti.

10. Prijaviti se ni treba, samo pošljite postave do navedenega prvega roka in boste sodelovali v igri.


Za kakšna nadaljna vprašanja, me lahko kontaktirate na ZS ali napišete sporočilo v tekočo temo.

Srečno v novi sezoni! :cfc01:
Last edited by AlexAK on 10 Aug 2017, 17:00, edited 2 times in total.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

Ker ne verjamem, da boste vsi prebrali celotna navodila, bom dal tukaj kratek primer.

V zasebnem sporočilu mi napišite (primer):

Chelsea vs Arsenal:

Courtois, Azpilicueta, Luiz, Cahill, Moses, Alonso, Bakayoko, Kante, Hazard, Pedro, Batshuayi

Menjave: Morata, Musonda, Willian


Vseeno predlagam, da si preberete navodila :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by m4t1c »

a Champions League se bo tudi igralo?
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

m4t1c wrote:a Champions League se bo tudi igralo?
Seveda, sem že popravil. Upam, da nas bo nekaj :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

Prva tekma sezone :)

Chelsea vs Arsenal (Community Shield);
Nedelja, 6.avgust ob 15:00.

Postave za tekmo mi oddajte na zasebno sporočilo, do nedelje, 13:45!

Na tej tekmi je možnih 6 menjav. Zato mi napišite prvo postavo in 6 menjav (z izjemo, če mislite, da da ne bodo izkoriščene). Maximalno število točk v Community Shieldu je 27 (11+5 za prvo postavo, 6 točk za uganjene menjave in dodatnih 5 točk za popolno postavo z menjavami). Točke se štejejo tudi v skupen seštevek.

Za pravila igre si preberite prvo stran. Vprašanja so dobrodošla :)

Upam, da nas bo igralo čimveč. Srečno :cfc01:
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

Danes do 13:45 oddajte prve postave. Bom še opozoril eno uro prej, da nas bo čimveč videlo in igralo :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

Bolj slabo kaže zaenkrat...Še 35min za oddajo postav :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

Rezultati Chelsea vs Arsenal (Community Shield):

15 - bork (10+5), sigismund (10+5), zan.8 (10+5)
14 - faraon90 (10+4)
13 - m4t1c (10+3), AlexAK (10+3), Tišipas (10+3)

Nekaj opomb: V Community Shieldu se v ''Hall of fame'' beleži samo zmaga. Točke iz CS se štejejo v skupni seštevek te sezone. Glede na to, da so bile na tekmi uporabljene 3 menjave, možnih jih je bilo pa šest, ste za vsako nenapisano menjavo dobili točko.

Sigismund bi gladko zmagal, pa je v prvo enajsterico (spet) napisal samo 10 igralcev (predvidevam, da je manjkal Moses) :lol:

Lestvica:

Image

Čestitke zmagovalcem!

Upam, da nas bo v naslednjem krogu še kaj več. Izgiubljeno ni še nič, točk bo še ogromno na razpolago :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by sigismund »

Ajoj, pa še res sem ga pozabu napisat heh...obup
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

Naslednja tekma:

Chelsea vs Burnley (PL);
sobota, 12. avgust ob 16:00


Postave mi oddajte na zasebno sporočilo do sobote, 14:45!

Pridružil se nam je še damiensatlier, pogrešam pa nekaj stare garde...rover, glosos, Jar0, blueboy. Pridružite se nam še ostali :) Če niste igrali prve tekme, imate še vse šanse da zmagate :)

bork, dobil sem šal, se javim na ZS za prevzem. Imam tudi praktično nagrado za to leto - Chelsea kozarec, ki pa bo ostal pri meni, ker imam namen zmagati :P
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

Image

Prišle so nagrade :D Zgoraj šal, za lanskega zmagovalca borka in spodaj Chelsea šalčka za letošnjega (???) @8) Pridružite se, jutri je tekma :cfc01:
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

Posodobljeni ''Hall of fame'':

Image

Imate še pol ure za oddajo današnjih postav.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

Rezultati Chelsea vs Burnley (PL):

24 - faraon90 (16+8)
12 - damiensatlier (10+2), m4t1c (10+2), Jar0 (10+2), AlexAK (10+2), sigismund (10+2), bork (10+2)
11 - zan.8 (10+1), Tišipas (10+1)

Bravo faraon90, večini se zgodi 1x, 2x na sezono, ti pa že kar v prvem krogu s popolno postavo in menjavami? :P Bo kar zanimivo tole, ko imamo takšne probleme s sestavo ekipe :)

Lestvica:

Image

Naslednja tekma:

Tottenham vs Chelsea (PL);
Nedelja, 20.avgust ob 17:00

Postave oddajte do nedelje, 15:45.
Pred tekmo boste še opozorjeni :)

Z naslednjim krogom lahko prvič izkoristite ''jokerja''. Torej, če ne oddate napovedi za Tottenham, se vam lahko šteje postava od tekme z Burnleyem. Na sezono lahko jokerja izkoristite samo enkrat, več pa si lahko preberete na prvi strani v pravilih igre.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: IGRA - Ugani začetno enajsterico, sezona 2017-18

Post by AlexAK »

Postave za Tottenham oddajte do 15:45.

Tisti, ki ste že igrali proti Burnleyu in danes ne boste oddali postav, se vam bo avtomatično izkoristil joker, ki pa ga lahko kasneje prekličete. Več o jokerju si lahklo preberete v pravilih igre.

Srečno, danes bo težka :cfc01:
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
Post Reply