Problem?!?

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Problem?!?

Post by mlinko »

damjan1120 wrote:Mam nov problem :-? :D tipkovnica na laptopu mi ne dela kokr bi mogla Image k kliknem npr. tipko t mi vnese vt, k kliknem na tipko a mi vnese a1, za p mi vnese ćp itd...probu sm spremenit jezik in še vedno isto, tudi zaslonsko tipkovnico sm probu pa mi normalno dela kokr tud dela tipkovnica na usb sam ta tipkovnica na laptopu me zajebava :evil: probu sm tud use une fore kokr so ctrl+shift pa nč ne dela. Te težave sm pa dobu k sm gledu film v bsju in sm neki ponesreči kliknu :-o
Poskusi kombinacijo Fn+num lock. Če pa nimaš num lock-a pa caps lock.
CFC :cfc01:
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Problem?!?

Post by damjan1120 »

mlinko wrote:Poskusi kombinacijo Fn+num lock. Če pa nimaš num lock-a pa caps lock.
Hvala majstor, zdej mi dela tipkovnica sam včasih mi nekatere črke kr podvoji včasih pa ne haha :D primer: bllueee is thee colourr (pa enkrat sm pritisnu na tipko) :D
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Problem?!?

Post by mlinko »

damjan1120 wrote: Hvala majstor, zdej mi dela tipkovnica sam včasih mi nekatere črke kr podvoji včasih pa ne haha :D primer: bllueee is thee colourr (pa enkrat sm pritisnu na tipko) :D
Sori čist sm pozabil. Lol v službi sem ti odgovoril potem pa pozabil. A si rešil zadevo?
CFC :cfc01:
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Problem?!?

Post by damjan1120 »

Dela tipkovnica razen nekaterih tipk ne sprejme pa sm si pol priključu eno na usb :)
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Problem?!?

Post by mlinko »

Super [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
CFC :cfc01:
Post Reply