Problem?!?

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: Problem?!?

Post by sandi94 »

Uporabnik cahill24 se je na forum prijavil 23.7 pa še ni dobil povratnega maila za potrditev.
Image
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: Problem?!?

Post by stass »

ah, dopust, sorry, bom tud ostale aktiviral ;)
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Problem?!?

Post by rover »

Mene pa moti, da z gsmjem ne morem več gor imam nokio X-02, odpira pa samo opera mini in mi nikakor noče sprejet, ko se prijavim.
V čem je problem?
Image
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: Problem?!?

Post by Frank_Lampard »

.
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Problem?!?

Post by Profesor »

nekaj ljudi se je pritožilo, da še nimajo aktiviranega računa na forumu! Vpisali pa so se že nekaj časa nazaj. Naj prosim to eden uredi asap!
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Problem?!?

Post by Profesor »

Profesor wrote:nekaj ljudi se je pritožilo, da še nimajo aktiviranega računa na forumu! Vpisali pa so se že nekaj časa nazaj. Naj prosim to eden uredi asap!
Ljudje še vedno čakajo! Naj prosim jih nekdo aktivira čimprej!
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Problem?!?

Post by repe »

Pomoje samo stass lahko
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: Problem?!?

Post by hook »

Od zadnjih 100 ''registriranih'' uporabnikov sem le enega sprejel - drugo so bili spam bot al nevem kako se jim reče.. najbolje bo če boš povedal kakšen uporabniški ime ma dečko oz. če majo kakega "Greetriox", "Ceapheviehelp", "DeliAgreelt" oz kaj podobnega ga žal nisem sprejel :mrgreen:
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Problem?!?

Post by loonymcgreat »

pa nimamo tako narejeno da dobiš aktivacijo na mail? al mora admin usazga posebi?
drgač pa ja, če gledate zadnje prijavljene uporabnike so od 8.10 do 22.10 100% vsi boti, zdej pa zadnjih 10 novih pa je sigurno pravih, tako da komot sprejmeš.
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Problem?!?

Post by Profesor »

hook wrote:Od zadnjih 100 ''registriranih'' uporabnikov sem le enega sprejel - drugo so bili spam bot al nevem kako se jim reče.. najbolje bo če boš povedal kakšen uporabniški ime ma dečko oz. če majo kakega "Greetriox", "Ceapheviehelp", "DeliAgreelt" oz kaj podobnega ga žal nisem sprejel :mrgreen:
Nick je alstrom
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Problem?!?

Post by sigismund »

Sprašujem se o varnosti našega foruma. Dokler se prijavljajo botki in SAMO pišejo malo sem ter tja kakšen spam je še uredu, ampak ne mislim vsak dan pobrisat 20 teh sporočil in blokirat 20 teh spam accountov, kot se to dogaja že 2 dni....Lahko bi se kej na varnosti nardil, da se ne bojo teli kar prijavljali in spamali non stop. Temu zdajle kar ni videti konca....a je to lahko od tega Google[bot]-a kakšna fora? Stalno ga kaže dol spodaj, da je prijavljen, oz. zelo veliko časa...blokirati pa to se ga pa ne da. Pa ne se mi smejat ker glede teh stvari nimam kej dosti pojma :) Čeprav tisto potrditveno kodo pri registraciji, ki jo prebereš iz slike imamo, samo zgleda da ni dost.

--------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: Problem?!?

Post by branko1993 »

Glih to je fora.. zato ker je nastavljeno da morate vi ročno aktivirati člane. Kar je čist mimo, razumem da se lahko pojavi kakšen drugi fan in bo blatil tle, sam teh je malo in bo lažje njih blokirat kot 20 botov na dan.

Rešitev je da nastavite da dobiš po mailu aktivacijo, tako pa ne bo noben bot dobil potem po tistem fejk mailu pa se aktiviru. Vsaj pomoje je tako no.
Image
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Problem?!?

Post by loonymcgreat »

Googlebot is the search bot software used by Google, which collects documents from the web to build a searchable index for the Google search engine.
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: Problem?!?

Post by branko1993 »

Google Bot je samo eden in je najmanjši problem :P ker ne piše bedarij.
Image
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: Problem?!?

Post by hook »

kakor jaz vem je to neka zaščita.. aktivacija kakršna je, je zato, ker je potem več spama od botov. ne vem ker admin aktivira te bote, jih ne preveri - že samo po emailu in imenu?
Post Reply