Eden Hazard

o igralcih in trenerskem štabu

Kaj naj poleti stori Chelsea s Hazardom?

Hazarda je treba obdržati za vsako ceno
21
88%
Ob pravi ponudbi se ga mora prodati
3
13%
 
Total votes: 24

User avatar
JeroDrogba11
Posts: 89
Joined: 10 Sep 2011, 13:26

Re: Eden Hazard

Post by JeroDrogba11 »

sej je odličen igralec, ampak se ga na trenutke preveč poveličuje
ko govorijo, da je takoj za Messijem in Ronaldom... to pač ni- bo moral še veliko žgancev pojest
poleg tega, če se nekoga označuje s top igralcem, je eden od faktorjev tudi konstantna top forma, ki pa je pri Hazardu ni
na zadnjem svetovnem prventstvu bi bila njegova forma (iz takratne Chelseajeve sezone) ključnega pomena, da bi Belgija lahko konkurirala celo za naslov... pa ga celo prvenstvo ni bilo skoraj nikjer

da ne govorimo, kako je zamenljiv v Chelseaju zadnje leto (od februarja, marca 2015)
:cfc01: KTBFFH :cfc01:
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Eden Hazard

Post by rover »

Image

Hazard je končno zabil svoj 50 gol, sedej upam da mu bo šlo lažje zabijati gole. Včeraj je odigral izjemno tekmo in zgleda bo ostal vsaj do poletja, ker je ob proslavljanju gola poljubil Chelseajev grb na dresu.
Image
User avatar
ndm
Posts: 62
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Eden Hazard

Post by ndm »

Eno vprašanje...zasledil sem nekaj komentarjev na temo Hazarda, da bi naj biu krivec za odhod Mourinha in podobne stvari. In sicer zanima me zakaj tako mislite? saj jaz osebno ne vidim razloga da bi to narediu? Mou ga je naredil v enega izmed najbolših na svetu(za mene definitivno je) ,redno je igral, osvojil lovorike, plače nima slabe, navijači so ga imeli radi in tudi v obrambo mu ni bilo treba kej dosti se vračat. Zato me zanima zakaj mislite da bi se mu Eden maščeval in nevem kaj vse? pa to vprašanje je zgolj informativne narave, da ne bi kdo vzel tega kot kakšen napad!
User avatar
michooo
Posts: 636
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Eden Hazard

Post by michooo »

Verjetno se misli na morebitno zamero iz začetka sezone po tistem incidentu z Evo Carneiro. Prav Hazard je takrat ležal na tleh, ko sta se takratna zdravnika zagnala na igrišče.
Osebno sicer ne verjamem, da bi imel Hazard kakšno zamero do Mourinha oz. tudi če jo je imel mislim, da ni zanalašč igral slabo. Se mi zdi, da so vsako leto pri njem problem odvečni kilogrami, ki se mu naberejo čez poletje in mu to povzroča probleme pri hitrosti. Vsaj meni se zdi, da je na začetku sezone vedno mal bolj buckast :)
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Eden Hazard

Post by AlexAK »

Prej Costa kot Hazard...pri njemu se prav vidi da je zdaj pri stvari, medtem ko je bil pred tem samo en zafrustriran nogometaš, ki je delal štalo na igrišču. Poleg tega je pod Hiddinkom zabil že dvakrat več golov kot prej pod Mourinhom.

Matić, Ivanović in večina ostalih so isto slabi kot prej, ni opazne razlike :wink: Se bo vsaj do konca sezone videlo da je bil glavni problem v igralcih in se bo naredila čistka. Kao neporaženi, pa je 3/4 rezultatov remi...
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Eden Hazard

Post by bork »

AlexAK wrote:Prej Costa kot Hazard...pri njemu se prav vidi da je zdaj pri stvari, medtem ko je bil pred tem samo en zafrustriran nogometaš, ki je delal štalo na igrišču. Poleg tega je pod Hiddinkom zabil že dvakrat več golov kot prej pod Mourinhom.

Matić, Ivanović in večina ostalih so isto slabi kot prej, ni opazne razlike :wink: Se bo vsaj do konca sezone videlo da je bil glavni problem v igralcih in se bo naredila čistka. Kao neporaženi, pa je 3/4 rezultatov remi...
Čistka tistih, ki so slabi ali tistih, ki niso bili 'zvesti klubu'? :D
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Eden Hazard

Post by AlexAK »

bork wrote:Čistka tistih, ki so slabi ali tistih, ki niso bili 'zvesti klubu'? :D
Obojih ne rabimo, torej...menjava pol ekipe :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Eden Hazard

Post by mlinko »

http://www.skysports.com/football/news/ ... -to-reject

Škoda. Lansko sezono sem dobil občutek, da imamo končno spet nekoga, ki se ga boji vsaka ekipa. Ampak se mu vidi, da pač nima več glave pri nas.

Tako ali tako nas je pa izbral samo zaradi UCL-ja.

Poslano z mojega Nexus 5 z uporabo Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
chelseace
Posts: 29
Joined: 07 Jan 2012, 16:29

Re: Eden Hazard

Post by chelseace »

Kak je kaj z njim zdaj? Ostaja? Gre?
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Eden Hazard

Post by sigismund »

Če je uprava neumna (glede na trditve roverja proti vsem ostalim niti ne vem več, kdo sploh sestavlja upravo, hhh), potem ga bomo gladko prodali nekam, kjer ga sploh ne rabijo (PSG, Real). Na današnji tekmi se je lepo videlo, kako nam igralec kot je on pomeni na terenu.
Lani je Hazard trgal - prvaki.
Letos Hazarda nikjer - gladko deseti.
Hazard pride v igro danes v 2. polčasu - Chelseajeva igra kot dan in noč.

Se kdo ne strinja? Rabimo 100M pokasirat zanj, al ga je koristneje obdržat? Glasujte v anketi! :)
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Eden Hazard

Post by rover »

Hazard ne bo šel nikamor so blokiral transfer Reala in PSG-ja. Hazard tudi pravi, da bo na EURU blestel in da se veseli dela pod Contejem. Tako da je strah odvečen.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Eden Hazard

Post by sigismund »

"Tolko o tem" si pozabu :D
User avatar
Tišipas
Posts: 121
Joined: 01 Aug 2013, 11:52
Location: Zagorje
Has thanked: 1 time

Re: Eden Hazard

Post by Tišipas »

Po pravici-sredi sezone mi je šel tako na k%&#c, da se sploh ne bi sekeral, če bi šel. Roko na srce, takrat bi najraje zamenjal kar 3/4 ekipe. Ni ujel forme v prvih mesecih, potem so prišle še tiste poškodbe, ki so se vlekle celo večnost (takrat sem celo mislil, da jih nalašč nekoliko hlini, se špara za Zidana :) ), da o nezadevanju in vidnem padcu samozavestni ne govorim. Ampak! Ko je v formi, je še vedno motor ekipe! Dejansko je za nas kot Leo za Barco, če ni v formi... je bl tema od cele ekipe :)
Pravi, da bo ostal in tko naprej... ampak sploh ne bi bil prvi, ki bi si pa potem poleti "čudežno" premislil :) Konc koncev, če tkole po sezoni (rečmo, da je za nas včerajšnji tekmi že kar končana) malo premislim-Bi res prodajal igralca, ki je bil nekaj let naš dragulj in smo bli vsi polnih ust zaradi njega? Bi ga prodali v ekipo, ki ga dejansko sploh ne potrebuje zgolj zato, da bi dali vžep cca 150m in si s tem denarjem kupili ene 3 povprečneže? Da bomo "prenovili ekipo"? Nope, nope, nope!
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Eden Hazard

Post by jernej93 »

Kje vidite njegovo vlogo, če bomo slučajno igrali 3-5-2? :)

Kot winger/wingback v tem sistemu bi pogorel, ker obrambno ni dovolj discipliniran, tako da pomojem bi mu pa lahko ustrezal položaj polšpice, podobno kot letos Dybala pri Juvetu :)
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Eden Hazard

Post by rover »

jernej93 wrote:Kje vidite njegovo vlogo, če bomo slučajno igrali 3-5-2? :)

Kot winger/wingback v tem sistemu bi pogorel, ker obrambno ni dovolj discipliniran, tako da pomojem bi mu pa lahko ustrezal položaj polšpice, podobno kot letos Dybala pri Juvetu :)
Primeri, kako bo Conte igral z Hazardom:

3-5-2:

Image

4-2-4:

Image

4-4-2:

Image

Seveda bi lahko bil Hazard tudi polšpica.
Image
Post Reply