Romelu Lukaku

o igralcih in trenerskem štabu

Kaj si mislite o prestopu Lukakuja nazaj v Chelsea?

Super nakup, vendar bo moral svoje dokazatu na igrišču
13
81%
Slabo, upam sem na druge opcije
3
19%
 
Total votes: 16

User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by Trivinho »

murinjo debil si res...od zdej naprej mi je useen za usazga mladega talenta k pride k mu nedajem niti 1 % možnosti da bo uspev pr nm..mladinska šola pa se tud lahk zapre...ker drugi klubi delajo talente mi jih sam preplačamo...moto kluba je kupovat uveljavljene igralce ali igralce ki v barci niso zaželjeni..Belleti, Deco, Fabregas...
sramota...
User avatar
kovsejr
Posts: 44
Joined: 20 May 2012, 12:17
Location: Maribor

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by kovsejr »

Trivinho wrote:murinjo debil si res...od zdej naprej mi je useen za usazga mladega talenta k pride k mu nedajem niti 1 % možnosti da bo uspev pr nm..mladinska šola pa se tud lahk zapre...ker drugi klubi delajo talente mi jih sam preplačamo...moto kluba je kupovat uveljavljene igralce ali igralce ki v barci niso zaželjeni..Belleti, Deco, Fabregas...
sramota...
Mislim da si je v tem primeru Lukaku sam "izboril" prestop...Če se pač noče boriti za prvo postavo pa naj te gre...Mourinhu dam čisto prav...Če ti je prva postava zagotovljena ni motivacije in se ti potem šetajo po igrišču (kar je Lukaku počel dosti krat)...Njega nažalost NIKOLI nisem opazil da bi pomagal v obrambi, kot to počneta Costa in Torres..takšni igralci ki mislijo da jim bo vse ponujeno na pladnju si za moje pojme ne zaslužijo nositi dresa Chelseaja.. :)
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by Trivinho »

lani je zabiu več golov kot usi naši napadalci skupi...pol nebi smel bit uprašanje za kašnega igralca se gre :evil:
Sturridge, Mata , Lukaku, who is next?
User avatar
kovsejr
Posts: 44
Joined: 20 May 2012, 12:17
Location: Maribor

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by kovsejr »

Trivinho wrote:lani je zabiu več golov kot usi naši napadalci skupi...pol nebi smel bit uprašanje za kašnega igralca se gre :evil:
Sturridge, Mata , Lukaku, who is next?
Me zanima kaj bi ti naredil če bi bil na mestu Mourinha...Pustil nositi napad Chelseaja nadutemu 21 letnemu mulcu, ki se ob malo večjem pritisku sesede (Super pokal proti Bayernu), na tekmah BPL in CL in dejansko imeti upanje na kakšno lovoriko? In tu bi Costa potem odpadel ali bi ga ti pripeljal za backup Lukakuju?

ali...

Imeti nezadovoljenga igralca na klopi ki se mu ni za boriti za svoje mesto v postavi in ima dolg jezik?

da ne bo pomote...nič te ne napadam ali pa kaj, da ne bo nesporazuma..zanimajo me izključno vidiki ostalih forumašev :)
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by m4t1c »

Image
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by AlexAK »

Ze to dosti pove da se noben velik klub ni zanimal za njega...28mil, za 4mil vec smo dobili costo lol. Lukaku je ko bivsa punca, najprej zaljubljena pol pa ne mores ponudit vsega te pa popljuva in spizdi :D good luck romelu
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by bork »

Zopet kapo dol upravi za tale posel :ava:
Končna cena znaša 28m funtov kar je samo 4 milijone manj kot smo dali za Costo :)
Sem se malo pozanimal... Kupili smo ga za 12m funtov, še dodatnih 5m funtov pa smo zaslužili na račun posoj. Skupaj smo torej naredili 21m funtov plusa oziroma več kot 25m€. Well done.
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by m4t1c »

s prodajo Lukakuja, smo 2,5mio £ v plusu (!) v tem prestopnem roku
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by rover »

m4t1c wrote:s prodajo Lukakuja, smo 2,5mio £ v plusu (!) v tem prestopnem roku
slabo računaš

Chelsea super biznis v letu 2014:

Prihodi:

Mohamed Salah - £11 million
Nemanja Matic - £21 million
Kurt Zouma - £12 million
Diego Costa - £32 million
Cesc Fabregas - £27 million
Filipe Luis - £15.8 million
Mario Pasalic - £1.5 million
Didier Drogba - £0 (free)

Skupaj: £120.3 million

Odhodi:

Juan Mata - £37.1 million
Kevin De Bruyne - £18 million
David Luiz - £48 million
Demba Ba - £4.8 million
Ashley Cole - £0 (free)
Frank Lampard - £0 (free)
Samuel Eto'o - £0 (free)
Michael Essien - £0 (free)
Romelu Lukaku - £28 million

Skupaj: £135.9 million

Razliko 15,6 miljone funtov v plusu, pa to še ni vse oditi bo moral še en tujec (Fernando Torres ali John Obi Mikel ali Petr Cech, Marko Marin, in Victor Moses).

Drugače pa samo Mourinho ve, zakaj je Lukaku moral zapustiti klub. Kar se talentov tiče je pa odprl možnost Bamfordu in Solankeju. Je pa eno takega napadalca v klubu ne rabimo, kot je Lukaku spomnite se SP in kako ga je Origi lepo zamenjal, podobno bi se verjetno zgodilu tudi v Chelseaju. Drugače pa je lahko vesel, da je Chelsea sploh kupil vprašanje če bi letos videl SP.
Image
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 1 time

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by didi_drogba »

Rover mislim da je Matic mislil samo poletni prestopni rok, kjer smo res sedaj s tem prestopom Lukakuja prišli v plus kar se tiče transferjev.

Diego Costa - £32 million
Cesc Fabregas - £27 million
Filipe Luis - £15.8 million
Mario Pasalic - £1.5 million
Skupaj: 76.3 milijona

David Luiz - £48 million
Demba Ba - £4.8 million
Romelu Lukaku - £28 million
Skupaj: 80.8 milijona

Drugače je pa tudi meni malo žal Lukakuja, ki je še zmeraj zelo mlad igralec, po drugi strani pa že dokazan v Premier League in bi ga letos lahko konkretno ponucali.

[youtube]vddj0b5bsz4[/youtube]

Žal mi ga je tudi zaradi tega videa, kjer se res vidi da mu Chelsea veliko pomeni in da je bil pravi navijač modrih. Zato je bila tako lepa zgodba, ko je podpisal za nas, ker se mi je zdelo kot da bi eden izmed nas navijačev podpisal za Chelsea in tako uresničil svoje sanje.

Po drugi strani si je pa čisto sam kriv, ker ni v 1. sezoni bolje izkoristil svojih priložnosti in ker je konstantno opletal z jezikom v medijih, ko ni bilo nobene potrebe. Mislim da bi moral dati Mourinhu še eno leto, da ga proba uštimati in navadit na način naše igre, če pa se to ne bi zgodilo, bi pa lahko tudi 2015 šel v Everton pa zato nebi še nič zgubil, saj je star šele 21. Ampak se je pač odločil kakor se je odločil, noben igralec ni večji kot klub in za nobenim igralcem ne bomo jokali in zažigali njegovih dresov (sej nismo Arsenal :mrgreen: ).

Mi je bila pa res všeč rotacija Costa-Lukaku-Drogba (še prej Eto'o ampak je tudi on pač šel) za tisto mesto v špici ... to pa bo zdej treba malo preurediti ker si ne predstavljam Mr. Neznamzadetizpolmetra kot 2. napadalca, sploh pa ne s plačo 175.000 funtov na teden. Tako da bi bilo sedaj idealno da ga poturimo enemu Interju al pa Atleticu pa magar za tistih 10 milijončkov (čeprav je še zmeraj neverjetno marketibilen in prepoznaven) in potem kupimo še enega napadalca, ki bi biu backup Costi. Na glavo mi padejo imena kot so Jackson Martinez, Higuain, Đeko, Balotelli, Benteke, Giroud, Bony, Hernandez, Burak Yilmaz, Aubameyang, Remy pa še kakšen bi se našel.
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by m4t1c »

rover, sej sm napisal za ta prestopni rok (beri: poletni prestopni rok), tako kot je didi_drogba napisal. Edino pozabil je dodati še Van Aanholta in pride kakor sem napisal.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by sigismund »

Si sploh ne predstavljam kakšna frka bo na forumu, če nam Lukaku v 3. krogu na Goodisonu zatrese :D
glosos
Posts: 792
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by glosos »

sigismund wrote:Si sploh ne predstavljam kakšna frka bo na forumu, če nam Lukaku v 3. krogu na Goodisonu zatrese :D
Itak da nam bo, ampak bo Costa zabil dva in adijo
User avatar
RedMiner
Posts: 1110
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by RedMiner »

Morte tut vedet, da mamo skor zagotovo v pogodbi pravico, da ga prvi kupmo, bi upu stavit na to :)
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by rover »

Lukaku je bil 28 miljonov, Costa 32 razlika je v ceni samo 4 miljone v igri pa nepremostliva.
Če dodamo še razliko od prodaje Patrick Van Aanholta ima Chelsea v letu 2014 plus £20.4m z prodajo svojih igralcev. A to še ni vse.
Image
Post Reply