11 - Didier Drogba

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: 11 - Didier Drogba

Post by repe »

kako pa veš?
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 11 - Didier Drogba

Post by rover »

Kako vem vsi mediji pišejo o tem, da je DD ostal na cobhamu in bo nared za WBA, čeprav AVB govori, da Torres rabi priložnost in da se mu samo tako odpre, samo proti WBA ne moremo biti neuspešni zato rabimo DD - ja.
Obstaja tudi možnost če DD ne bo nared, Torres premalo motiviran, da v napadu začne Sturridge.
Kaj točno bo bomo videli v soboto, meni je vseno kdo igra samo, da zabijajo gole in da zmagamo.
Image
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: 11 - Didier Drogba

Post by Joshua McEachran »

Če je kdo motiviran potem je to Fernando!!!
Sploh pa DD ni nevem kako boljša izbira od njega, proti Boltonu ni pokazal ničesar...
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 11 - Didier Drogba

Post by BoLhCa »

Ma daj ne lapej, ni pokazal nič... a skoz je bil nevaren, skozi je pretil in DOSEGEL GOL, kar tisti španski velemojstrski karkol že je, še ve ne kako izgleda.

Ampak ja maš prav, važn da je motiviran, MOTM ker je "zrihtal" kot s katerega so dosegli potem gol, pa take kozlarije..

Vsekakor je to bolje od napadalca, ki opravlja svojo vlogo v moštvu.

Zresn se :roll:
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 11 - Didier Drogba

Post by damjan1120 »

Ne govori neumnosti. Razen gola ni pokazal ničesar, ampak goli so važni :wink: pa sem kar prepričan, da bo igral Torres in ne DD. No razen, če je fejkal poškodbo.
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: 11 - Didier Drogba

Post by Frank_Lampard »

BoLhCa wrote:Ma daj ne lapej, ni pokazal nič... a skoz je bil nevaren, skozi je pretil in DOSEGEL GOL, kar tisti španski velemojstrski karkol že je, še ve ne kako izgleda.

Ampak ja maš prav, važn da je motiviran, MOTM ker je "zrihtal" kot s katerega so dosegli potem gol, pa take kozlarije..

Vsekakor je to bolje od napadalca, ki opravlja svojo vlogo v moštvu.

Zresn se :roll:
Veš kaj; ob že tako katastrofalni sezoni raje gledam nekoga ki se trudi, teče, in podaja soigralcem.
Ne pa nekih zahajajočih zvezd, ki lahko igrajo samo za to ker so v preteklosti igrali odlično - ja, kapo dol Didiju, Lampardu, Maloudaju.. So bili neverjetni in so postali legende kluba. Ampak zdaj potrebujemo svežino, timsko igro, ne pa neko soliranje.
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 11 - Didier Drogba

Post by BoLhCa »

Točno tako! Goli niso več pomembni, važn da si trakec v laseh popravljamo, imamo svežino, vsake tolk kak kot za izvajat...

Svežina in prihodnost sta Lukaku in Sturridge, nikakor pa saboter kluba.
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 11 - Didier Drogba

Post by damjan1120 »

BoLhCa wrote:Točno tako! Goli niso več pomembni, važn da si trakec v laseh popravljamo, imamo svežino, vsake tolk kak kot za izvajat...

Svežina in prihodnost sta Lukaku in Sturridge, nikakor pa saboter kluba.
Si to mislil samo za Torresa ali tudi za tvojega heroja? :roll:
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 11 - Didier Drogba

Post by BoLhCa »

Mojega heroja? Mojega heroja, po tem ko je prinesel praktično vse lovorike v klub?? A to ste tako imenovani pravi navijači ane? :ava:

Torres je pa več kot očitno saboter kluba in na payrollu Liverpoola, da ne zadeva~
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
glosos
Posts: 796
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 54 times
Been thanked: 18 times

Re: 11 - Didier Drogba

Post by glosos »

BoLhCa wrote:Mojega heroja? Mojega heroja, po tem ko je prinesel praktično vse lovorike v klub?? A to ste tako imenovani pravi navijači ane? :ava:

Torres je pa več kot očitno saboter kluba in na payrollu Liverpoola, da ne zadeva~
hahaha, pizda ej, pol pa tak nimamo problema, samo mi ga moramo začet plačevat pa je ... :p

daj se ti raje zresni no ...
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 11 - Didier Drogba

Post by damjan1120 »

BoLhCa wrote:Mojega heroja? Mojega heroja, po tem ko je prinesel praktično vse lovorike v klub?? A to ste tako imenovani pravi navijači ane? :ava:

Torres je pa več kot očitno saboter kluba in na payrollu Liverpoola, da ne zadeva~
Ja tvojega heroja. Hvala Didiju za njegov doprinos (legenda pa vse), a tako se ne obnaša proti Chelsea-ju. Nobeden ni večji od kluba.
haha ja sam je prinesel lovorike haha brez Lamparda, Terrya, Cecha, Essiena...samo Didier Drogba..kažeš ti kako si pravi navijač s tem, da vsakič samo Torresa kritiziraš, Drogbaja pa poveličuješ kot, da je bog in to kljub temu, da sta oba v kurcu...

zresni se BoLhCa...

p.s. Pa zapomni si. Samo en bog je pri Chelsea-ju in na hrbtu ima številko 8 :wink: :lol: (šala čeprav je to tudi vsaj delno res)
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 11 - Didier Drogba

Post by BoLhCa »

Drogba tudi če je v kurcu, še vedno trese za razliko od babe~
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
chelseace
Posts: 29
Joined: 07 Jan 2012, 16:29

Re: 11 - Didier Drogba

Post by chelseace »

Ti maš resno težave. Tudi jaz ne maram Torresa preveč, ampak ti greš pa preko vseh mej...
Image
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: 11 - Didier Drogba

Post by Frank_Lampard »

Fact: Drogba je legenda kluba in je doprinesel ogromno Chelsaju. In ni več tisto kar je bil.
FACE IT!
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 11 - Didier Drogba

Post by BoLhCa »

Noben ne trdi, da je še vedno kar je bil. Je pa še vedno dva oz. tri levele nad torresom. Fact!
FACE IT!
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
Post Reply