xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: xyDebate

Post by ESSIEN »

boshko wrote: Essien madonca, Nikšičko ti jz lohk tle na Dolenjskem zrihtam :) v flaši, piksni kakršno kol:D in res je en bolših piv...smo mel v eni gostiln tle oktoberfest zadnč , je 20 vrst pira in več al manj se da vse dobit tle:) ...itak sem Guinessa vsega spil jz, tako da treba čakat na zalogo :) ...se pa dobi nekaj sort Staropramen, Jelen, Nikšićko itd. skor kadar ti srce poželi. Res da podpiram slovensko gospodarstvo sam tile naši pivovarji so skrenil iz poti...

Ma tam u Črni gori je 3x ceneje kot pri nas, tako da mnda grem 4.11. spet dol za 2 tedna in bom za nazaj en plato u kufr dau pa da vidmo kaj bo. Če mi ga uzamejo pa naj ga, 0,30€ je en per, dost me ne bodo opral :)

Kar se tiče okusa tale Nikšičko ni nč dost drugačn kot Union/Laško/itn, malo bolj je piten, ampak kar me je pri tem pivu tako navdušilo je to, da drug dan nisem bil še nikoli slab, pa sem jih spil krepko čez 10 komadov. Po Laškem katerega tudi največ popijem sem pa slab če jih spijem več kot 5. Nikšičko ima tudi večji odstotek alkohola(5,6% proti laških 4,9%), drug dan si pa kot nov, nobenih sledu pijančevanja. :drink:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Nevem kaj bi pri Adria Media radi dosegli z visokimi cenami, glede na to da ponudniki en za drugim prekinjajo sodelovanje z njimi, skratka, tudi Amisovi naročniki od danes naprej nimamo več SK1, SK2 in SK3, res briljantno :ava: :ava: :ava: :ava: :ava: :ava:
Spoštovani uporabniki,

pogajanja s podjetjem Adria Media, ki je izdajatelj programov Sportklub se kljub našim vztrajnim prizadevanjem niso končala uspešno, zato smo bili danes na izrecno zahtevo podjetja Adria Media prisiljeni prekiniti nadaljnje predvajanje programov SK 1, SK 2, SK 3 in Fishing & Hunting.
Nesprejemljive poslovne prakse podjetja Adria Media Ltd. so tudi Amis pripeljale do točke, da vam programov Sportklub ne bomo več mogli zagotavljati, saj ne moremo pristati na njihove pretirane zahteve.
Zavedamo se, da prenosov vseh posameznih športnih dogodkov ne bo možno nadomestiti, vendar se bomo trudili pridobiti ustrezno vsebinsko zamenjavo. Najkasneje v mesecu dni bomo dodali še najmanj dva nova športna kanala, hkrati pa bomo vsem naročnikom danes vklopili program KINO, ki je bi do sedaj na voljo le v posebej plačljivih paketih
Prepričani smo, da se bo poslovna praksa programov Sportklub pokazala kot zgrešena in bomo uspeli v prihodnosti doseči ustrezen dogovor. V tem trenutku vas prosimo za razumevanje in zaupanje.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: xyDebate

Post by rover »

sigismund wrote:Nevem kaj bi pri Adria Media radi dosegli z visokimi cenami, glede na to da ponudniki en za drugim prekinjajo sodelovanje z njimi, skratka, tudi Amisovi naročniki od danes naprej nimamo več SK1, SK2 in SK3, res briljantno :ava: :ava: :ava: :ava: :ava: :ava:
Prasci druzga ne moreš rečt.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Pogoltneži pri Adria Media, majo 50% delež od Lige prvakov pa dobil so licenco za naslednje 3 sezone Premier League pa Dvoklubske lige in izseljujejo do amena. Upam da propadejo in končajo v 1000000 miljonskem minusu k ga bo še naslenjih 5000 generacij njihovih potomcev odplačval :mrgreen:
User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: xyDebate

Post by boshko »

Naj grejo v k**** !!!
JT Captain Leader LEGEND !
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: xyDebate

Post by ESSIEN »

Dobr da mam telemach, mi vse normalno dela :)
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: xyDebate

Post by rover »

pred kakšno minuto
POMEMBNO OBVESTILO!

Dobili smo pristanek Sportkluba, da do konca pogajanj lahko prenašamo programe Sportklub, tako da kanale v nekaj minutah ponovno vklapljamo in boste lahko nemoteno spremljali že današnje tekme.

Programi bodo na voljo vse do predvidenega končnega dogovora.

Prosimo delite to objavo, da obvestilo doseže čim več ljudi.

Hvala
:juhej: :juhej: :juhej:
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Vsaj neki. Respect Amisu, da so po takem bučnem negativnem odzivu ljudi tko hitro vskočili in še isto popoldne nazaj vključili SK in pridobi nekaj pogajalskega časa. Tko se tepe za naročnike :ava:
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

pri tem pof**** siolu ne dela že 1 mesec : :evil:
Image
glosos
Posts: 796
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: xyDebate

Post by glosos »

sandi94 wrote:pri tem pof**** siolu ne dela že 1 mesec : :evil:
Ne razumem zakaj vstrajate pri ponudnikih, ki vam niso všeč, in raje pizdite ...
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

glosos wrote: Ne razumem zakaj vstrajate pri ponudnikih, ki vam niso všeč, in raje pizdite ...
zato ker je pred 1 letom še bilo dokaj normalno in sem vzel tv zraven zdaj vsaki mesec plačujemo še 20€ zraven in dokler to ne plačamo dokonca nemoremo pogodbe prekinit ( še 2 mesca hvala bogu )
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: xyDebate

Post by rover »

Ker ima vsak neko pogodbo, no jaz sem jim včeraj napel Amisu, da to ne gre da kar odklopijo programe in da to ne gre po zakonodaji. Pa z odvetnikom sem jim težil. Ker danes odklopijo 4 programe, jutri spet 4 na koncu jih ne bo 150, kot za njih plačujem 55 €, ampak manj. Kmalu zatem so našli rešitev.

Drugače imamo pač pogodbe, jaz sem lani vzel Amis za 2 leti in ja sem jim rekel, da bom odpovedal pogodbo, ker jo kršijo in to brez kazni ter jim zagrozil z odvetnikom.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Sam rover more poklicat pa zagrozit z odvetnikom pa mamo še isto popoldne nazaj vse programe :D

Hvala rover!
glosos
Posts: 796
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: xyDebate

Post by glosos »

Lepo je rover napisal, in tudi Zveza potrošnikov to zagotavlja, da te nobena firma ne more vezat dolgoročno z neko pogodbo, ki je zate škodljiva, sploh, če sami kršijo pogodbo. Morate razumet, da so to (poslovno) kompetitivne firme, ki vam niso ničesar dolžne same po sebi (ni to država), in niste vezani na njih, če vam ponudba ne odgovarja. Zato mi je smešno brat povsod o tem siolu in SK ... No, zdaj je že malo nadležno :)
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: xyDebate

Post by Profesor »

Pri Siolu lepo piše v pogodbi, da se lahko programska shema spremeni in niso dolžni odgovarjati. Ko to pač podpišeš si gotov.
It`s not just supporting, it`s obsession...
Post Reply