Forum

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: predlog za forum

Post by hook »

Meni je kul, gledam samo znakce:)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: predlog za forum

Post by blueboy11826 »

ja čist dobr in pregledno
KTBFFH
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: predlog za forum

Post by lajko »

Jaz sem se navadil.

Jaz sicer največkrat kliknem na "poglej aktivne teme" in tam pregledam ta zadnje.
V bistvu bi mi prav prišel ta link tudi, ko sem v kaki temi, da mi ni treba vsakič nazaj na pregled forumov.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: predlog za forum

Post by loonymcgreat »

a bi se dalo nardit, da bi za skok na neprebrane prispevke v temi kliknil na tisto majhno ikono chelseaja pred naslovom teme namesto tistega kvadratka ob imenu?
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

loonymcgreat wrote:a bi se dalo nardit, da bi za skok na neprebrane prispevke v temi kliknil na tisto majhno ikono chelseaja pred naslovom teme namesto tistega kvadratka ob imenu?
Ne. Forum je tak kot je, z vsemi možnimi povezavami in zavihki tako kot so.
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: predlog za forum

Post by BOŠTAJ »

A bi se dalo linke tko nastavit, da jih odpre v novem oknu, da imaš posebej forum in posebej link, ne pa da moraš potem nazaj klikat??? :?:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

BOŠTAJ wrote:A bi se dalo linke tko nastavit, da jih odpre v novem oknu, da imaš posebej forum in posebej link, ne pa da moraš potem nazaj klikat??? :?:
Preberi poste v tej temi na straneh 28 in 29.
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: predlog za forum

Post by BOŠTAJ »

sigismund wrote: Preberi poste v tej temi na straneh 28 in 29.
Hvala, sem slutil da je to že nekje napisano, sam se mi ni dalo listat od začetka vseh 30 strani..... @8)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Forum je posodobljen na različico 3.0.12 , s tem pa se je nekaj nastavitev prejšnje različice resetiralo na Default, kot recimo "Hitri odgovor". Prosim za razumevanje, če še sami opazite kakšno spremembo, ki bi blia za popravit nazaj (če je bilo prej bolje) me kontaktirajte na ZS.

Lep pozdrav.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Zdaj vam nad neprebranimi posti piše tudi "unread", tako da po mojem sedaj ne bo več problemov s tem kaj ste že prebrali in kaj ne ;)

EDIT: Predlagam, da vsi stisnete na forumu "Shift + F5", da refreshate cache in boste vidli vse spremembe. In to storite najprej na prvi strani foruma http://chelseafc.si/forum/, potem pa še v katerikoli podtemi (recimo Tribuna http://chelseafc.si/forum/viewforum.php?f=4). t < 10 sekund dela vzame.
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: predlog za forum

Post by m4t1c »

neki me zanima če se mogoče da narest..
a je recimo možno narediti da se nekako "odjaviš" od določenih tem, ki jih ne spremljaš oz. nočeš spremljati?
da nimaš potem glavne teme obarvane kot neprebrano, ko pa prideš notri pa vidiš da je bilo napisano v temi ki je ne spremljaš
Image
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: predlog za forum

Post by ESSIEN »

m4t1c wrote:neki me zanima če se mogoče da narest..
a je recimo možno narediti da se nekako "odjaviš" od določenih tem, ki jih ne spremljaš oz. nočeš spremljati?
da nimaš potem glavne teme obarvane kot neprebrano, ko pa prideš notri pa vidiš da je bilo napisano v temi ki je ne spremljaš

Ja končno :) Sem že 100x hotu točno to napisat pa se mi ni dalo :) Razne ugani začetno enajsterico, kviz in podobne, ki so največkrat na novo napisane se mi niti malo ne da spremljati, pa moram vedno znova klikniti, da ni več obarvano kot neprebrano :)
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: predlog za forum

Post by Reichenburg »

sej lahk klikneš samo označi teme kot prebrane pa je to to :D
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Tako kot je rekel Reichenburg. Tudi sam preberem tisto kar me zanima, ko ostanejo pa samo še teme ki se mi jih ne da brat pa stisnem "Označi forume kot prebrane." Mal se je treba znajdt :D
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: predlog za forum

Post by m4t1c »

ja sej to delam drugač, sam zanimal me je če je še kakšna boljša možnost, da tega ni treba skos delat :)
Image
Post Reply