Chelsea-Olimpija Vstopnice

User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by Profesor »

rover wrote:To že sam kot uradni navijaški klub bi mogli skupej pridet na stadion in skupej gledat tekmo, ter se pred ali po poskušat srečati z igralci in strokovnim vodstvom kluba. Sam za tak projekt je pa potrebno ogromno resnost in veliko truda, da se to izpelje a ne profesor.
Jah, lahko je govoriti, izpeljati težko. Naj vas samo spomnim, da bomo močno na udaru zaradi tega, ker pride angleški klub igrati v Slovenijo proti Slovencem in bodo Slovenci navijali za Angleže. Pač je tu vprašanje nacionalnega ponosa. Mogoče se vam zdi to smešno ampak tako je.

Rover, če imaš voljo, lahko pomagaš pri organizaciji. Drugače je projekt pod vodstvom predsednika in Žiga Slapnika, ki bo prevzel moje posle z drugim tednom.
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by Profesor »

Pa malo se je treba bremzati pri idejah. Delajmo v skladu z zmožnostmi. To ni enostavna zadeva! In kar se kart tiče bi jih jaz omejil izključno za člane kluba. Ker slinjenja 15 letnih FB navijačev mi preseda. Ko je kaj takega pridejo, kot mrčes, ko je treba kaj plačati pa zginejo, kot državni proračun. Danes sem dobil 289393 butastih emailov z vprašanji o kartah. En specialec me je celo vprašal, če bomo zrihtali tudi prevoz do Stožic?! Valda, po tekmi sledi še vodeni ogled Ljubljane s čolnom po Ljubljanici, zaboga! Mater mi je dvignil pritisk.
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by bork »

Kaj pa kakšno druženje z angleškimi navijači pred tekmo?
Takole na hitro mi pade na pamet park Tivoli, tam kjer ima ŠD Ilirija svoje igrišče (škisovs tržnica), pa mogoče, da se postavi kakšnega jurčka... Vem da ni enostavna zadeva, saj bi bilo potrebnih kar nekaj soglasji. Bi nam pa morda lahko pri tem pomagala kar NK Olimpija oziroma še bolje MOL. Pa tudi s strani medijev bi bil verjetno takšen dogodek precej zanimiv. Druženje navijačev Chelsea iz Anglije, Slovenije, Hrvaške, Srbije, Bosne...verjetno tudi kakšni Italijani, Madžari, Poljaki, pa lahko zraven vključimo še navijače Olimpije :D
Izmenjava izkušenj, mnenj itd. ...
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by Profesor »

bork wrote:Kaj pa kakšno druženje z angleškimi navijači pred tekmo?
Takole na hitro mi pade na pamet park Tivoli, tam kjer ima ŠD Ilirija svoje igrišče (škisovs tržnica), pa mogoče, da se postavi kakšnega jurčka... Vem da ni enostavna zadeva, saj bi bilo potrebnih kar nekaj soglasji. Bi nam pa morda lahko pri tem pomagala kar NK Olimpija oziroma še bolje MOL. Pa tudi s strani medijev bi bil verjetno takšen dogodek precej zanimiv. Druženje navijačev Chelsea iz Anglije, Slovenije, Hrvaške, Srbije, Bosne...verjetno tudi kakšni Italijani, Madžari, Poljaki, pa lahko zraven vključimo še navijače Olimpije :D
Izmenjava izkušenj, mnenj itd. ...
Če želiš to organizirati, oder je tvoj!
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by sigismund »

Jst bi še 2 ukrajinki pa eno čehinjo za Zrima. :)

No skratka, men se zdi glupo takmu folku k nas zna poiskat samo za karte karkol rihtat, žal...tko da sem s profesorjem..
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by lajko »

Definitivno bomo ogled tekme organizirali v sklopu našega navijaškega kluba. :cfc01:
Kaj in koliko še rihtamo. Razumem, da ste navdušeni, ampak do tekme je še daleč.

Preko Navijaškega Kluba bo možno dobiti tudi karte za tekmo, ampak samo za člane našega Navijaškega Kluba. O vsem boste pravočasno obveščeni. Tu, na spletni strani in naši FB strani.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by nastja8 »

sigismund wrote:Jst bi še 2 ukrajinki pa eno čehinjo za Zrima. :)

No skratka, men se zdi glupo takmu folku k nas zna poiskat samo za karte karkol rihtat, žal...tko da sem s profesorjem..
¸
Jest bi pa po tekm zasebno druženje z Johnom Terryem če se kdo lahk zmen :P
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by lajko »

Profesor wrote: Jah, lahko je govoriti, izpeljati težko. Naj vas samo spomnim, da bomo močno na udaru zaradi tega, ker pride angleški klub igrati v Slovenijo proti Slovencem in bodo Slovenci navijali za Angleže. Pač je tu vprašanje nacionalnega ponosa. Mogoče se vam zdi to smešno ampak tako je.

Rover, če imaš voljo, lahko pomagaš pri organizaciji. Drugače je projekt pod vodstvom predsednika in Žiga Slapnika, ki bo prevzel moje posle z drugim tednom.
Jaz se spomnim, kako je bilo pred nekaj leti, ko je Barcelona igrala mali nogomet proti Litiji in kako so se zgražali nad slovenskimi navijači Barcelone. Verjetno mi ne bomo deležni takega zgražanja, predvsem za to, ker gre v našem primeru za prijateljsko tekmo, po drugi strani je pa naš klub že tako bolj na slabem glasu, prav tako tudi navijači in mi je v bistvu prav vseeno, kaj si drugi mislijo o mojem navijanju.

Bo pa zanimivo videt reakcijo Dragonsov, ko se bo od "angležev" zaslišala naša standardna iz Stamford Bridga: "Malo vas je, malo vas je p..." :cfc03:
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by bork »

nastja8 wrote: ¸
Jest bi pa po tekm zasebno druženje z Johnom Terryem če se kdo lahk zmen :P
Bi človek pričakoval, da si boš izbrala kakega mlajšega...ampak zgleda, da staviš na izkušnje. Tud to neki šteje @8)
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by RedMiner »

Proti Olimpiji bom z veseljem navijal. Litija je nekaj drugega - nevtralen klub, medtem ko bo na nasi strani stajerska pa vsi antizeleni :D
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by Profesor »

RedMiner wrote:Proti Olimpiji bom z veseljem navijal. Litija je nekaj drugega - nevtralen klub, medtem ko bo na nasi strani stajerska pa vsi antizeleni :D
No no, vmes smo tudi zeleni.
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by RedMiner »

No sej pravim :P
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by loonymcgreat »

bork wrote:Kaj pa kakšno druženje z angleškimi navijači pred tekmo?
Takole na hitro mi pade na pamet park Tivoli, tam kjer ima ŠD Ilirija svoje igrišče (škisovs tržnica), pa mogoče, da se postavi kakšnega jurčka... Vem da ni enostavna zadeva, saj bi bilo potrebnih kar nekaj soglasji. Bi nam pa morda lahko pri tem pomagala kar NK Olimpija oziroma še bolje MOL. Pa tudi s strani medijev bi bil verjetno takšen dogodek precej zanimiv. Druženje navijačev Chelsea iz Anglije, Slovenije, Hrvaške, Srbije, Bosne...verjetno tudi kakšni Italijani, Madžari, Poljaki, pa lahko zraven vključimo še navijače Olimpije :D
Izmenjava izkušenj, mnenj itd. ...
Kolikor sem imel priloznosti biti del angležev na gostovanjih ti lahko zagotovim, da bodo ob 10 zjutraj zasedli vse bare v stari ljubljani in jim bo takšno martinčkanje s slovenci in maďari zadnja briga :)
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by nastja8 »

bork wrote: Bi človek pričakoval, da si boš izbrala kakega mlajšega...ampak zgleda, da staviš na izkušnje. Tud to neki šteje @8)
Mah kapetan je le kapetan :P
Drugač pa ja, če njega ne morte zrihtat, se bom tud s Piazonom zadovoljila :P
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
cinka8
Posts: 53
Joined: 26 Apr 2011, 11:57
Location: Celje

Re: Chelsea-Olimpija Vstopnice

Post by cinka8 »

sigismund wrote:Prevsem takih, ki si hočjo preko nas karte rihtat potem jih pa ni več na spregled ne na forum ne na sestanke ;)
točn to :ava:
Post Reply