Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Costa, Lukaku, Drogba se sliši sajnsko, nič ne rečem. Večina nas bo tudi vesela, če se bomo znebili Torresa, hkrati pa mu privoščimo tako dober klub kot je Atletico in verjamem, da še ni rekel zadnje.
Ne pravim sploh da je Torres boljši od Lukakuja, je pa izkušenejši...z Drogbajem pa vprašanje koliko si bomo lahko še pomagali, ker pri 37ih težko pričakuješ kaj dosti.

Edit:
Chelsea coach Steve Holland says having Marco Van Ginkel and Kurt Zouma fit and available is like having two new players in the squad.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Vse ima svoje pluse in minuse.
Plusov nebi ker jih poznamo, minusi so pa sigurno izguba ogromne baze navijačev, ki so k nam pricapljali iz Poola kot Torres fani. In to po mojem ve tudi klub, zato se ga pa tako oklepamo. Prodaja njegovih dresov, dobiček od njegovega trženja in mala vojska tam spodaj mokrih najstnic je le finančno boljša za nas kot njegova prodaja :)
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Re: Govorice

Post by Grugar »

Torresova priljubljenost bi se morala(vsaj upam) manjšati. Kdor bo kupoval nov dres Chelsea, bo, v primeru odhoda, namesto od Torresa kupil dres drugega igralca.
All rights reserved.
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Image
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Di Maria bi bil top šit nakup...žal ga lahko samo sanjamo :) Isco je pa tudi kul, mi je bilo žal, da ga lani nismo pripeljali na SB.
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Govorice

Post by RedMiner »

Če se vrne Drogba, pokrijemo vse Torresove drese :)
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

bork wrote:Di Maria bi bil top šit nakup...žal ga lahko samo sanjamo :) Isco je pa tudi kul, mi je bilo žal, da ga lani nismo pripeljali na SB.
Js bi Williana prodal in pripeljal enega od njiju :)
Image
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Js bi isto naredu, ampak žal se Fifa manager in realnost precej razlikujeta in vemo, da se to letos definitivno ne bo zgodilo. Mogoče se drugo leto proda Williana, vprašanje pa koga se bo pripeljalo, ker Di Maria in Isco bosta verjetno že oddana.
User avatar
kovsejr
Posts: 44
Joined: 20 May 2012, 12:17
Location: Maribor

Re: Re: Govorice

Post by kovsejr »

smem vprašat zakaj bi vidva prodala Williana? :) meni se namreč zdi izredno kvaliteten igralec in še borec po vrhu :) me pa vajina plat zgodbe res zanima :)
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Tu se je omenjal prihod igralca. Sepravi Williana bi se prodalo v primeru, da bi namesto njega prišel Di Maria. To bi bilo izboljšanje ekipe, ker je Di Maria eno klaso nad Willianom. Kar tako Williana ne bi prodajala, no vsaj js ne :D Se strinjam, Willian je bil eden boljših pri nas, konstanten igralec, borec. Žal pa ni eden tistih, ki bi naredili višek na igrišču, tisto "potezo več".
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Kar tako iz nule nebi prodajal Williana, vsekakor pa ni igralec, ki bi me v prejšnji sezoni navdušil ... po drugi strani pa je jasno, da njegova igra zelo odgovarja Mourinhu. Zelo veliko preteče in se "ubija" za ekipo, ampak ko on igra mi deluje, kot da bi na wingerju imeli Ramiresa. Praktično v napadalni igri nima veliko za ponuditi, predvsem tisti "nekaj več", kar se od napadalnih vezistov tudi pričakuje. To je bilo razvidno tudi na tekmah proti slabše rangiranim nasprotnikom, proti katerim smo izgubili preveč nepotrebnih točk prav zaradi tega, ker nimamo dovolj igralcev, ki so sposobni v dvobojih 1na1 iz igre vreči nasprotnikovega igralca in s tem ustvarjati višek na določenem delu igrišča.
Image
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Blizu temu smo, da prodamo Lukakuja v Everton...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Tiago za 2 leti podaljšal z Atleticom.
KTBFFH
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Govorice

Post by michooo »

Zaenkrat imamo na sredini Matića, Ramiresa, Obija, Fabregasa, Van Ginkla. Sam še vedno upam na prihod enega res kvalitetnega vezista in prodajo Mikla. Če je kakršna koli možnost sem za nakup Pogbaja, drugače pa Khedire.
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

To da je Tiago podaljšal z Atleticom je kar veliko presenečenje. Nekako sem pričakoval, da pride za eno sezono k nam, drugo leto ali pozimi pa bi šli po enega novega centralnega vezista.

Zaenkrat smo na položaju kjer smo precej šibki izgubili Lamparda in Luiza, "pridobili" pa Van Ginkla, na katerega bo Mourinho očitno resno računal (sam sem pričakoval posojo, ki ne bi bila slaba opcija po dolgotrajni poškodbi).
Očitno se resno računa tudi na Romeua, o katerem imam sicer svoje mnenje :)
Glede Fabregasa pa zaenkrat nisem prepričan ali ga bo Mourinho "upal" postavit bolj nazaj ali pa ga bo igral na 10ki. Glede na trenutne nakupe bi človek rekel, da bo imel jajca in ga bo igral zraven Matića.

Baker bo v prihodnji sezoni verjetno postal član prve ekipe, kot menjava za Oscarja, Piazon pa odhaja na posojo - omenja se Frankfurt.
Zanimivo bo videti kje bodo v prihodnji sezoni igrali Boga, Bamford, Chalobah in Ake :)
Post Reply