Forum

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Ne, bo treba kr klikat.
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: predlog za forum

Post by nastja8 »

A se da kako vsa zasebna sporočila naenkrat zbrisat?
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Žal ne, samo postopno. Greš na ZS in daš tam spodaj "Označi vse" -> "Izbriši označeno" in ti zbriše vse ZS na tisti strani...mislim da imaš lahko tako ali tako 16 al 20 strani MAX zasebnih sporočil, tako da ni veliko dela ;)
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: predlog za forum

Post by Grugar »

A se bo bo dalo do foruma dostopati s Tapatalk?
All rights reserved.
User avatar
RedMiner
Posts: 1116
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

PREMIER LEAGUE 14/15

Post by RedMiner »

Odstran se ga naj iz foruma.

Že pred časom sem kritiziral administratorje, moderatorje na forumu, pa naletel na odgovor, kaj težim, saj to ni moja naloga in da je forum ful uredu.
Če pomen ful uredu, da je čedalje manj aktivnih članov, potem ok, drugače pa bo treba nekaj spremenit, ker tut men počas postaja tale forum ena velika smešnica in vse drugo kot spletno mesto, kjer lahko kulturno debatiram, saj mi do drugih oblik debatiranja ni.

Sem moderator na enem večjem forumu in vem kako se stvarem streže - ničelna toleranca do žaljenja drugih uporabnikov, oz. kogarkoli in je problem rešen, debata pa poteka na veliko bolj kulturen način, saj vsak premisli, kaj bo napisal (mnenja o drugih) in ne kakor tukaj, ko vsak napiše tisto kar mu paše in se mu samo izbriše komentar -> za takšne komentarje uporabniki na drugih forumih dobijo mesečni ali večmesečni aranžma v termah Banovci - samo za informacijo. V takšnem primeru, kot je viden zgoraj, pa celo doživljenskega.

Itak pa vem, da bo tale post naletel na prazna ušesa, po možnoti ga bodo moderatorji še zbrisal... Saj vse štima, tko k more bit.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: PREMIER LEAGUE 14/15

Post by sigismund »

RedMiner nevem komu in kam si se pritozu, men kateremu bi se moral se nisi, mozno pa da ti je Lajko odgovarjal na mail, pa nevem ce se cisto zaveda stanja.
Skratka tole dons z bolhco je bla kaplja cez rob, dost mam ze tega neprestalnega zaljenja, ne jebem vise, ne da se mi vec, kritike sprejemam, itak so konstruktivne :-) je pa lepse brat ce pisatelj ne govoti kot da samo on zna opravljat to delo :-)

Rover tebi sm pa ze rekel da te stvari resuj prek ZS pa kr vztrajno pises vse v poste in s tem kvecjem odganjas folk m more brat k te cel forum prca, pis meni ZS pa se va zmenila.

Kar se tice schurrleja pa res lahko vidimo zakaj mu mou ne zaupa. Ze nekajkrat zapored so ga precej skitizirali, sploh vceraj, tko da zgleda bo res kmalu sel,salah je pa ista zgodba, le da za slednjega sploh nevem zakaj se ga je takrat kupilo..
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: PREMIER LEAGUE 14/15

Post by lajko »

Ne, ne, jaz tega ne rešujem, niti ne morem sam.
Ti si ADMIN in sem tebi pisal glede tega problema.

Tokrat je definitivno bilo preveč in je treba najti neko rešitev.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: PREMIER LEAGUE 14/15

Post by michooo »

Problem je v tem, da se "bojimo" kaj bi bilo brez določenih ljudi na forumu, mislimo da ne bo nihče več kaj napisal. Ne zavedamo se pa, da zaradi enega ki tukaj gor piše res smešne stvari na forumu ni več aktivnih deset članov.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Bolhca je bil blokiran, zdaj je šel res predaleč, ampak kaj nam nuca če se bo pa itak prijavil z 10 drugimi maili če je treba, ne bo prvi in ne zadnji ki bi to počel ;)
Je pa res da če bi več ljudi pisalo bi se tudi malo bolj gledalo na to kaj se piše, tako je pa na tekmo PL že uspeh če imamo 7 postov, pa še to 5 od roverja :) Če mislite da je bil bolhca nesramen, potem morate it brat Šport TV forum kjer rover tudi piše, to je šele nekaj..
Gremo zdaj malo spedenat tale forum, nema više zajebancije, če se ne motim sem bolhco 3x opozoril pred banom, ostali ste pa kul, tko da keep on good work :)
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: predlog za forum

Post by rover »

Na Šport TV forumu je čist druga stvar, tam če navijaš za Chelsea in rečeš čez United si že proti vsem dobiš jih najmanj od 4 uporabnikov. Tam sva praktično samo 2 navijača Chelseaja. Drugi klubi jih imajo po najmanj 4 aktivne. Nihče sploh ne prenese športne kritike enega kluba do drugega. Tam pa eni lahko pišejo, kar hočejo ker itak Šport TV in posledično njihov forum crkava.

Problem v tem forumu je v tem da je FB preprosto bolj ušečen kot forum in da eni ki niso marali igre Mourinha sploh več ne pišejo, ker ste tolkli po njih. Isto recimo se dogaja, ko tolčete po meni, ker se mi je zameril Lampard.
Image
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: predlog za forum

Post by Grugar »

dajte zrihtat tapatalk za forum, pa se bo vec pisalo... res je stran trapasta za uporabo prek telefona
All rights reserved.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Grugar wrote:dajte zrihtat tapatalk za forum, pa se bo vec pisalo... res je stran trapasta za uporabo prek telefona
Zrihtano. Sporoči če dela, oz. tisti ki imate Tapatalk lahko sprobate pa povejte :) Kolega je probal, njemu dela..Vtipkajte cel naslov, najde pa baje tudi če iščete Chelsea Slovenija :)
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: predlog za forum

Post by Grugar »

sigismund wrote:
Zrihtano. Sporoči če dela, oz. tisti ki imate Tapatalk lahko sprobate pa povejte :) Kolega je probal, njemu dela..Vtipkajte cel naslov, najde pa baje tudi če iščete Chelsea Slovenija :)
super dela!Image
All rights reserved.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Dragi forumaši!

Sporočamo vam, da je od danes naprej do našega foruma možno dostopati preko mobilne aplikacije TAPATALK, ki uporabo foruma preko telefona/tablice precej olajša Preizkusite jo!
:)
User avatar
fissh88
Posts: 116
Joined: 01 May 2011, 21:04
Location: Radomlje

Re: predlog za forum

Post by fissh88 »

Nobl
Carefree, wherever we may be,

We are the famous CFC,

And we don't care

Whoever you may be,

'Cos we are the famous CFC
Post Reply