Andre Schurrle

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Andre Schurrle

Post by zrim92 »

Še lepš bi blo če sploh ne bi odšel.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Andre Schurrle

Post by sigismund »

Zna bit to še en odhod, ki ga znamo obžalovat...tud de bruyne zdej nakazuje v Wolfsburgu.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Andre Schurrle

Post by rover »

V Nemčiji je bilo ob ob 18:00 konec prestopnega roka in Schurrle je odšel v Wolfsburg
Image
User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: Andre Schurrle

Post by The blues11 »

A je blo uradno al kaj da je odsel ?? men ga je kar mal skoda ker za menjavo je biu men cis soliden :)
Image
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Andre Schurrle

Post by damjan1120 »

Sedaj je tudi uradno. Omenja se, da je Wolfsburg plačal 32 milijonov evrov. Podpisal je do 2019.
Last edited by damjan1120 on 02 Feb 2015, 18:36, edited 1 time in total.
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: Andre Schurrle

Post by Trivinho »

Škoda k smo prodal Šurleja, saj do poletja bi lahko ostov in naslov z nami proslavljal..srečno šurle...
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Andre Schurrle

Post by rover »

Že včeraj je bil registriran kot igralec Bundes lige, v zadnjih minutah pa je podpisal.


5 minut nazaj pa:
Offiziell! Weltmeister Andre_Schuerrle wechselt zum VFL Wolfsburg!
[youtube]QNUGNI2B3Eg[/youtube]
Image
matic
Posts: 18
Joined: 06 Apr 2014, 13:05

Re: Andre Schurrle

Post by matic »

Meni ga je tud žal, super igralec, tako da mu želim vso srečo. Wolfsburg pa smo zdaj že drugič nategnili, dajmo njim še Salaha prodat za 25 milijonov :D
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Andre Schurrle

Post by sigismund »

Uradno: http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... parts.html

Srečno, pa hvala za vse. Meni je bil solidna menjava, se je pa na nekaj zadnjih tekmah videlo, kako se tistih 20 minut ko je igral želi maksimalno izkazati in zato je včasih preveč soliral in brezglavo streljal na gol, tudi iz (pre)velike razdalje.
Wolfsburgu smo ga pa mastno prodali, 32M€, oz. 11M€ profita mamo z njegovim prihodom in odhodom...kot je že prej blo napisano, še Salaha naprej pizdnemo za profit pa smo zmagal :D
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Andre Schurrle

Post by AlexAK »

Dobili smo boljšega igralca in če štejemo še Salaha celo naredili profit (oz. ga bomo ko ga še dokončno odkupijo).

V Schurrleja sem pa na začetku dvomil, pa me je večkrat demantiral. Vseeno bi bilo lahko boljše in po prihodu Cuadrada pomoje bo :) Good luck!
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Andre Schurrle

Post by bork »

Čist iskreno...nič ga ne bom pogrešal. Res malo je tekem na katerih me je prepričal. Hvala za nekaj pomembnih zadetkov in srečno!
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Andre Schurrle

Post by didier »

Bil je super sub, tu nimamo kaj. Ampak Andre je želel igrati v prvi postavi; ko pa je dobil priložnost od začetka, je enostavno bilo preveč tekem, ko ni bil na nivoju, tako da je odhod bil neizbežen. Srečno v nadaljnji karieri, Weltmeister :)
Blue is the colour!
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Andre Schurrle

Post by michooo »

Ampak kakšen velik znesek smo uspeli iztržiti za igralca, ki smo se ga dejansko hoteli znebiti. Bravo uprava in kdorkoli skrbi za to. V zadnjem času nam res uspevajo super deali: Mata, KDB, Luiz, Torres (ni blo denarja ampak je šel), Schurrle. Mogoče nam uspe še kaj podobnega s Salahom.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Andre Schurrle

Post by didier »

Po mojem je Fiori samo važno, da so za 18 mesecev dobili podobnega nogometaša, tudi "zvezdnika", kot je bil Cuadrado. Da bi ga dejansko odkupili pa mislim, da bi se moral Salah še prekleto izkazati. So dali kar nekaj keša v zadnjem času za več ali manj vprašljive okrepitve (Gomez, Iličić, Lazzari, Felipe, Gilardino, Vargas).
Blue is the colour!
Post Reply