Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Re: Govorice

Post by Profesor »

It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

O super, hvala :) Točno to sem imel v mislih... Škoda, ker Athletic ni Atletico. Kolikor se spomnem je njihov predsednik večkrat govoril, da je nakup njihovega igralca možen samo v primeru, da aktiviraš odkupno klavzulo...

Edit: Tudi Di Marzio poroča, da Tottenham ponuja za Witsla med 25-30m€. Če ga dejansko dobijo za ta denar, potem mi pa res ni jasno, kaj se plete v glavi uprave našega kluba. Bargain glede na trenutne razmere...

Baje smo v zadnji fazi pogovorov glede prestopa branilca Nantesa Papya Djilobodjia... Bom iskren, prvič slišim za njega :D
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Re: Govorice

Post by Profesor »

Pogbaja sigurno ne bo v CFC. Sam je namreč objavil sliko na IG, kjer z rokami v obliki srca "objema" grb Juveta. Da ne bo pomote, ko ga bodo nekoč kupili Arabci, bo lupčkal dres PSG-ja. Nevertheless, tudi veliki Di Marzio vztrajno zatrjuje, da Pavleta ne bo.
Se pa strinjam, da je 30m€ za Witsla dober deal. Tole bo še zanimivo, čeprav nakupi iz panike niso zaželjeni, vsaj pri meni. Moštvo bi borali oblikovati že pred pripravami v USA.
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by damjan1120 »

Profesor wrote:Pogbaja sigurno ne bo v CFC. Sam je namreč objavil sliko na IG, kjer z rokami v obliki srca "objema" grb Juveta.
Kokr je meni znano, Pogba sploh nima IG :) pa tud gledam na uradnem IGju od Juveta in ta followa vse svoje igralce, Pogbaja pa ni med njimi :P tud na slikah od Juveta so označeni igralci, ki imajo IG, na slikah od Pogbaja pa piše samo #Pogba :D :D
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: Govorice

Post by bojan3 »

Potencialni novi branilec je baje kr dobr, sam zelo "podcenjen"... baje da ma mal težav z disciplino na igrišču (kartoni). Sam glede na to kok pocen bo, je dobra okrepitev...
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Govorice

Post by didier »

Trabzonspor je 3 tedne nazaj zanj ponujal med 4-5M evrov. S kartoni pa niti ni take sile, dobi enega na 3 tekme. Bolje kot Stojanović :D
Blue is the colour!
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Kaj sem edini, ki sem pričakoval (pričakujem?) še en večji transfer (25m+) Chelsea v zadnjih dneh prestopnega roka?
Zaenkrat je tale prestopni rok eno veliko razočaranje glede na stanje v ekipi.

Kar se pa Kamerunca tiče... Vidi se, da bo Chelsea še poskušal pripeljati Stonesa v enem od naslednjih prestopnih rokov in da je Kamerunec zgolj nek začasen nakup. Glede na to, da je ekstra poceni ne bo nobene škode tudi če ne uspe.
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by damjan1120 »

Nisi edini :) če nisem danes že tisočkrat pogledal na Sky Sports, twitter in ostale strani pol pa res ne vem haha :D
Nič se ne omenja Chelsea, prej se je za vsaj tega Kamerunca, zdaj so utihnile še govorice o njemu :)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1089
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 18 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Tja nekje do sredine avgusta sm tut js še pričakoval... pol pa čezdali majn :D zdej pa sploh ne več. Aja pa tist je Senegalec :D
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Jaz sem drugače z ekipo načeloma zadovoljen razen pozicije centralnega vezista.

Položaj golmana je super dobro pokrit :)

Obramba se bo pomoje precej izboljšala, ko bo Mou posadil Ivanovića na klop.
Baba - Terry/Cahill - Zouma - Azpi zgleda kar solidno, z izjemo položaja kjer bo igral eden od dvojice Terry/Cahill, ampak sem prepričan, da bo vsaj eden od njiju našel solidno formo. Bo pa velik problem, če se Baba ne bo dobro vključil v ekipo, ampak dajmo malo počakat.

Položaj centralnih vezistov je katastrofa zgolj zato, ker je premalo konkurence. Matić in Fabregas tekmujeta za mesto v enajsterici s 19letnikom, Mikelom in Ramiresom. Na primeru Oscarja smo lahko videli, da je igral najboljše igre, ko mu je konkurenco delal Mata.
Če si kaj želim do konca prestopnega roka je prodaja Mikela in nakup enega vezista tipa Cesc (Moutinho). Lahko je tudi nekakšna mešanica Fabregasa in Matića (Witsel). Mikelov odhod pa bi po potrebi lahko nadomestil Zouma.

Kar se napadalnih vezistov tiče, mi dajeta nekoliko upanja Kenedy in Pedro, ter vrnitev Oscarja po poškodbi. Nad Willianom nisem bil nikoli kaj preveč navdušen, Hazardu pa je potrebno dati čas... :)

Napad pa je neka srednja žalost. Imam občutek, da dobi Costa premalo uporabnih žog, Falcao pa kaže, da je (majhna?) nadgradnja Drogbaja.

Upam še na kakšen čudež v tem dobrem dnevu :D
Sem pa razočaran, da smo 3 tedne lovili dva igralca, ki sta skoraj nedosegljiva. Neaktivnost v prvem delu prestopnega roka nas bo drago stala :)
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 573
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Govorice

Post by Chelsea_fan »

Sam lahko povem, da sem razočaran nad do sedanjim prestopnim rokom. Kupujemo odpadke prodajamo mlade wonderkide. Žal se bojim, da še dolgo časa ne bomo se postavili ob bok kakšnemu RM,Barceloni,Bayernu. Namesto, da pripeljemo Pogbaja ali Varana pa tudi če bi jih preplačali mi pripeljemo odpadke. :evil: :evil: :evil: :evil:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by damjan1120 »

Danes zgleda ne bo nič s prestopi. Še dobro, da imamo jutri čas do 19-ih :)
Morda kot zanimivost; Juventus je danes pripeljal dva nova vezista (Hernanesa iz Interja in Maria Lemino iz Marseille-a)...
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

@damjan, mi je jasno na kaj namiguješ.. :P
Ampak, mislim, da je s tem, ko se je zaprla tržnica v Italiji ugasnil še zadnji žarek upanja za prihod Pogbaja. Zakaj? Hernanes in Lemino sta zgolj "menjavi" za Pirla in Vidala, če bi Juve dejansko imel namen prodati Pogbaja, bi danes zagotovo pripeljal še enega centralnega vezista (morda bi celo Chelsea koga vključil v posel). Torej, Juve nima več pravice kupovati in s tem postanejo možnosti, da prodajo Pogbaja praktično nične.

Saj ne da sem kdaj dejansko verjel v prihod Pogbaja...ampak po toliko člankih o Pogbaju in raznih govoricah, vsaj malo upaš, da bo upravi uspelo nekaj sčarati, tako kot jim je npr. pri Torresu.
Zgodba okoli Pogbaja mislim, da je s tem zaključena, hkrati pa je več ali manj že znana njegova naslednja destinacija :)
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Govorice

Post by mlinko »

Lol če je to res nevem kaj razmišlajo naši?!?!?
http://www.skysports.com/football/news/ ... hael-hecto

Sent from my LG Nexus 5
CFC :cfc01:
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 573
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Re: Govorice

Post by Chelsea_fan »

Pa kakšne 2nd class igralce kupujemo res noro... Kako poteka naš prestopni rok pričakujem še podpis Rudonje :(
BLUE IS THE COLOUR!!!
Post Reply