Splošna debata

debate o razvoju našega kluba
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Splošna debata

Post by Grugar »

Se opravičujem... Nisem bil pozoren na prejšnje komentarje

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
All rights reserved.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Splošna debata

Post by sigismund »

K že delate tok reklamo za ta App, zadeva ma bug. Bližnjico mam v mapi na namizju, ampak vsakič ko resetiram telefon mi zgolj ta App zgine, vse ostale še najbolj češke aplikacije pa ostanejo lepo v svojih mapcah, ta pač ne. Se še komu to dogaja?
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Splošna debata

Post by m4t1c »

men nč ne zajebava.
Have you tried turning it on and off again?
Image
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Splošna debata

Post by blue222 »

živjo! js sm pa zdle neki študiru in mi ne gre iz glave in sicer kdo je največji rival chelseja. Recimo v anglji mamo MAN UTD- LIVERPOOL, ARSENAL- SPURSI, NEWCSTLE-SUNDERLAND, itd. Koga mamo pa mi?? Arsenal in spursi že takoj odpadejo ker so med sabo večji rivali. Potem sem študiral da bi bil kak fullham al Qpr, pa še kak leeds? :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Splošna debata

Post by sigismund »

Kolikor mi je znano je to Millwall, še bolj pa QPR. Predvsem zaradi huliganizma. Nam je Millwall kar malo odvraten, Millwallu pa najbolj West Ham.

Še bolj kot Millwall pa morda res QPR. Tudi ko so te kurci v 1. ligi je prava mala vojna med navijači, ko vsakič uspešno izpadejo pa mednarodno slavje :)

Sem pod West spadata sicer še Fulham pa ??Brentford??. Za slednje nisem siguren če so tapravi, vem da mam nekje v spominu ta klub,ampak mislim da z njimi in s Fulhamom nikoli ni bilo tako hudo, predvsem zarad manj slovitih in "uspešnih" huliganov. Kvečjem lokalno rivalstvo.

Če sem kaj narobe napisal me bo Reichenburg živega za jajca obesil, ker učim krivo vero :D haha
Mislim da ti bo sam še največ znal povedat :)

Ajd, Leeds je tudi še nekje tle, ampak nevem kako smo kej na grobo z njimi, priznam :-o
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Splošna debata

Post by blue222 »

Millwall vem da je meu ene iz me "najboljsih" holiganov pa da so ble tekme proti chelseaju zarad tega zanimive sam je millwall z west hamom najvecji rival. Qpr pa vem da so v zadnih parih sezonah ko je biu qpr v prvi ligi tudi zelo napete tekme. Apak me pa moti da chelsea nima nekega res "pravega" rivala
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Splošna debata

Post by blueboy11826 »

Spurs/Arsenal za mene. Leeds in Millwall mislim da zarad trenutne razlike med klubi ne mormo glih štet (bi pa mogoče spet mal bol udarlo če bi kater od klubov pršu v PL). Z Brentfordom majo pa tko alliance Headhuntersi al ne!? Bojo pa pomoje spet francozi mal fasal izven igrišča :D
KTBFFH
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Splošna debata

Post by repe »

Spuds
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Splošna debata

Post by m4t1c »

pomoje zna bit v Parizu še bolj poostren nadzor povsod, odkar so se pršli uni rastreljevat tja, tko da bomo vidl kok bo spet kej neredov po ulicah.

Poslano z mojega A0001 z uporabo Tapatalk
Image
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Splošna debata

Post by jernej93 »

Mi zna kdo pomagat prosim? :)

V začetku decembra načrtujem obisk Londona in tekme proti WBA-ju, torej 11.12.2016. Zanima me kakšen je najboljši/najlažji način za dobit karte? Za vsako pomoč se Vam že vnaprej iskreno zahvaljujem :)
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Splošna debata

Post by rover »

Za karte rabiš TB članstvo je 5 funtov ceneje in lahko, da jih drugače sploh ne moreš kupiti.
Image
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Splošna debata

Post by lajko »

Tekma proti WBA je razprodana.
Drugače pa rabiš TRUE BLUE članstvo, da lahko kupiš karto.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Splošna debata

Post by jernej93 »

lajko wrote:Tekma proti WBA je razprodana.
Drugače pa rabiš TRUE BLUE članstvo, da lahko kupiš karto.
Pol pa zgledi na črno :D :roll:
Image
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Splošna debata

Post by blue222 »

spet js težim :) nekaj me zanima. skorajda ne konča se krog v prvi ligi da ne bi v večini primerov maribor in olimpija plačala kazni zaradi "navijačev". zanima me kakšno je vašo mnenje glede organiziranega navijanja in ultras skupin? moje mnenje je da če nekdo škoduje klubu to ni pravi navijač.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Splošna debata

Post by blueboy11826 »

Sej je kr zanimiva tema drugač (čeprav občutljiva). Mislim da je več vrst "huliganov", ker eni so res tisti ki pridejo pulit stole pa zažigat pa nevem kaj še vse in to tut js ne zastopm. Kake bakle pa to ok, čeprav nism fan tega. So pa tut tisti klasični pretepači (večinoma prav v Angliji), ki se pač stepejo, ker je enim in drugim to v interesu in klubu škode praktično ne povzročajo (na ulicah seveda je nekaj škode) in ne vidim kaj bi blo narobe s tem. Torej kdor uničuje stadion ipd. nevem kakšen navijač je, če se pač stepejo za klub (in so tut nasportniki na to prpravljen) je vsaj men ok.
KTBFFH
Post Reply