Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Povsem možno... Dejstvo pa je, da Everton ni v poziciji, da bi moral nujno prodajat in lahko izsiljujejo. Npr letos so za Stonesa zavrnil 50+Sterlinga.
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Aja: Pogba ostaja v Juventusu.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Re: Govorice

Post by rover »

RedMiner wrote:Aja: Pogba ostaja v Juventusu.
Zaenkrat, samo njegovo 10-tko mu je vzel

Image

Chelsea naj bi pripravljal še zadnjo izboljšano ponudbo za nakup Romela Lukakuja. Na Evertonov naslov nameravajo poslati kar 65 milijonov težko ponudbo, ob enem pa bi v sam prestop vključili še Loica Remyja. V kolikor bi Everton ponudbo sprejel bi to pomenilo nov najdražji prestop med angleškima kluboma. Chelsea je poslal ultimat tako Evertonu za Lukakuja, kot Napoliju za Koulibalyija, da naj sprejmeta ponudbi ali pa bo Chelsea iskal drugje napadalca in branilca. Najdražji prestop dokler Pogba ne prestopi v United. Verjetno se bo zgodil prestop na zadnji dan ali celo zadnjo uro.

Naši hočejo novega top branilca in top napadalca in to 10 dni pred začetkom Premier lige, kaj so počeli prej. Še Kante bi moral prej priti. Kaj ti pomaga da dobiš zadnji hip svoje tarče če se pa prvenstvo že prej začne in ni časa za kikse.
Image
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by michooo »

Mah, bolje top okrepitve proti koncu prestopnega roka, kot pa okrepitve tipa Salah ali pa Marin takoj na začetku :). Se pa strinjam, da bi se morali potruditi in tisto kar rabimo pripeljati prej, ampak pogajanja pač trajajo dolgo. Kante je pa prišel ravno prav, takoj po prvenstvu, pripravam se je pa pridružil tudi takoj, ko je končal s počitnicami.

Po odhodu Babe pa rabimo še enega bočnega branilca. Kolarov verjetno ne pride v poštev, če je že Baba šel na posojo ravno zato, ker je preslab v obrambi. Torej rabimo enega mlajšega Ivanovića.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Everton zavrača odhod Romeluja Lukakuja, obenem pa agent Diego Mendes pravi, da bo Diego Costa odšel, ker prihaja Lukaku. Chelsea naj bi ponudil še več za Lukakuja in v transfer spet vklučil Loica Remyija. Obenem pa je Chelsea zavrnil 51 miljonov funtov za Costo, ki jih ponuja Napoli. Napoli pa kupuje za 15 miljonov funtov Simona Kjaera iz Fenerbahceja. Sedaj ima Chelsea priložnost, da se znebi Coste, če ga je Conte res prekrižal. Lepo se zmeni da gre Costa v Napoli za isto ceno kot Koulibaly v Chelsea. Pa bosta srečna tako Napoli, kot Chelsea. Obenem pa pred tem kupimo Lukakuja in zraven jim damo še Remyija, pa še kakšnega branilca na posojo Omerua, Miazgo ali Hectorja. Samo to je vse prelepo, da bi bilo res. Zgleda da bo imel Conte težave, z Nemanjo Matičem, ki hoče oditi v Juventus na mesto Paula Pogbe. a se Matić boji Kanteja ali konkurence v Chalobahu. Matića anj bi si želel še Real. Če je nezadovoljen naj gre za čim več denarja. Bešiktašev predsednik je v Londonu in hoče odkupiti Marko Marina in dobiti še kakšnega igralca na posojo. Milan hoče odkupiti Juana Cuadra, vendar Conte o tem noče slišati.

Everton hoče prodati John Stonsa za več kot 50 miljonov funtov plus dobiti Wilfrieda Bonyija za 15 miljonov funtov. Ne imenovan klub hoče za 72 miljonov funtov od Reala kupiti Jamesa Rodrigueza. Lahko da je to Chelsea ali United.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

A lahko prosim link do Mendesovih citatov, jaz jih ne najdem? Pa Jorge Mendes, ne Diego Mendes.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Re: Govorice

Post by zrim92 »

Pomoje je mislu agent Diega Mendes..

Poslano z mojega GT-I9505 z uporabo Tapatalk
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Sem prišel stvari do dna...prosim rover, naslednjič dobro preberi članek ali pa ne obračaj besed.

Tole je originalni članek, katerega povzemajo tudi drugi mediji: Corriere dello sport (v Italijanščini)

V glavnem Corriere dello Sport trdi, da Mendes išče rešitve za Costo, če bi Chelsea v klub pripeljal Lukakuja (ker Costa kao noče biti druga violina). To so izključno besede (in ugibanje) časnika, medtem ko besede Mendesa na temo odhoda Coste v javnosti ne obstajajo.

Če pa slučajno obstajajo in sem jih kje spregledal, pa prosim za dobesedni prevod ali še boljše - link do originala.

Aja pa Napoli naj se obriše pod nosom, ko jih j***
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Evo eden članek na temo Costa v Napoli

Če danes Costa ne pokaže nič na igrišču oz, če bo spet igral umazano brez potrebe, naj spoka kufre in gre. Ne vem, zakaj bi ga prodajali v Napoli, če bi več zaslužili z njim na Kitajskem.

Včerej so mediji množično pisali, da v Chelsea prihaja hrvaški golman Eduardo. Poleg tega je bilo objavljeno, da je dal Abramović zelo luč za nakup Mustafija. Za Lukakuja Chelsea sedaj ponuja Remyija + Begovića in denar, vse skupaj v vrednosti 65 miljonov funtov. Everton je sporočil, da se je Lukaku grdo poškodoval na pripravah. Chelsea noče obupati nad branilcem Lindelofom in ga bo poskušal pripeljati do konca prestopnega roka. Chelsea se bori za dva brazilca in sicer Barbosa in Maia. Vendar, pa Barbosa zgleda ne bo dobil.

Pogba naj bi jutri opravljal zdravniški pregled v Unitedu.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Danes se pa dogaja...predsednik Santosa je v Londonu (prestop Thiaga Maie, prej kot Gabigola), na plan so prišle slike Conteja in Mahreza v istem hotelu (sicer ne skupaj), pa še ponudba za Koulibalyja 40m + bonusi (poroča Calcio Mercato).

Če se to zgodi, kapo dol, Emanalo, Marina, kralj in kraljica :D

Včeraj mi je bilo malo čudno, da ni igral Cuadrado. Traore tudi ne, ampak on je precej igral in lahko da je Conte samo sprobal druge kombinacije. Upam, da Traore ne gre na posojo...Cuadrado bi pa kar moral igrat če bi se resno računalo na njega. Zato mi ta Mahrez zgodba ni napačna. Conte in Mahrez sta sigurno bila na istem mestu (uradni hotel Chelsea btw) ob istem času, ampak ne se prehitro veselit :)

Calcio Mercato so pa tudi vzbudili moje zanimanje, ker so preveč natančni glede ponudbe - 40m + bonusi in 3.75m za 5-letno pogodbo. Pa še Maksimović je blizu prestopa v Napoli in Matt Law (Telegraph) pravi, da je tarča Koulibaly, medtem ko Mustafi in Manolas naj ne bi bila tarči. Ponudba naj bi bila zavrnjena ampak dogajanje je pravo.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Zanimiva ta zgodba okoli Mahreza :D osebno bi za na LW sicer raje imel Gabigola.. bi pa eden ali drugi bila dobrodošla, ker nam zelo manjka kvalitete. Kvantiteta pa ni ravno problem, vprašanje je, kdo bo odletel? Cuad ni dobil priložnosti na zadnji tekmi, kar je sumljivo.

Nakupa Maie ne bi čisto razumel, razen če prodajo Mikela in Matića.

Tale teden se bo res ogromno dogajalo in do petka je čist realno za pričakovat kakšen prihod, ter najmanj odhod ali dva.

Edit: Napoli je bojda zavrnil našo ponudbo za Koulibalyja in kot kaže, se ponavlja lanska Stones saga. Upam, da se klub čimprej fokusira na kakšen drug trg, pomožnosti nekam, kjer je sužnjelastništvo tudi praktično že odpravljeno.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Nekaj na temo Mahreza v tem članku. Je pa zanimivo da je Kante začel slediti Mahrezu na twitterju in to prav zdaj. V Community Shieldu je igral slabo in brez volje. Upam, da je res kaj na tem.

Kar se tiče Koulibalyija je tako:
Kalidou Koulibaly has told Napoli that, right now, he doesn’t intend to sign a new contract, as Chelsea make a new bid. Chelsea’s new bid for Koulibaly is between €37m & €40m + bonuses. They have offered the player a €3.75m five-year contract. Napoli are against Kalidou Koulibaly’s departure, but Chelsea’s newest bid is said to be good enough for them to consider. [Calciomercato]
Benfica je pripravljena prodati branilca Lindelofa za nič manj kot 30 miljonov €.
Lukaku še vedno hoče v Chelsea kljub temu, da mu Everton ponuja novo pogodbo in 135 000 funtov plače na teden. Chelsea je pripravljen čakati na Lukakuja do zadnjega prestopnega dneva. Everton pa upa, da bo Lukaku pred tem podpisal novo pogodbo. Kot B plan Chelsea sedaj lovi Icardija iz Interja in ponuja 30 miljonov funtov. Chelsea celo ponuja menjavo Oscarja za Icardija.

Chelsea je že skoraj prodal Omerua v Bešiktaš, a se je ustavilo, ker Chelsea hoče vstaviti odkupno klavzulo.
Alex (nekdanji branilec Chelseaja) je padel na zdravniškem pregledu v Portu, zaradi kolenskih vezi.
Image
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Govorice

Post by blue222 »

Menjam oscarja za icardija takoj :D pa mikla dam zraven
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Js že par let ponujam šanso Oscarju, medtem ko ste ga že vsi ostali odpisali. Sem pa letos še posebej optimističen zaradi sistema 433. Mogoče se bom spet ugriznil v jezik, je pa to sigurno njegova zadnja šansa. Tako da js bi mu dal še eno sezono. 30m za Icardija je drobiž proti 60m za Lukakuja. Sicer ga nisem veliko videl, da bi lahko bolj komentiral. Pa tudi ne bi rad izgubil Traoreja, tako da ne vem...najbolj se mi dopade 433 z enim napadalcem in v tem primeru je Costa, Batshuayi in Traore zame dovolj.

Ne vem zakaj bi rabili Lindelofa, 30m se mi zdi kar precej zanj. Sej rabimo branilca ali dva, ampak bolj levo stran in CB. Mislim da ni potrebe po še enem desničarju na desni.

Kaj naredi en teden...zadjič sem spisal esej, pa bi po dveh vmesnih tekmah in nekaj novih govoric spremenil skoraj polovico kar sem napisal :)

Edit: Če se vrnem na temo Mahrez, mi je tudi zanimivo, da Conte ne računa na Kenedyja, ki je edini levičar v ekipi (+Traore, ampak njega smatram zdaj za napadalca). Nekak mi je nujen levičar. Se spomnim kakšna muka je bila ko smo par let upali na enega levičarja (takrat predvsem Hulka) pa ga nismo dobili.

Pa rad bi videl, da se Loftus-Cheek vsaj testira na sredini v 433 - ista pozicija kot Oscar. RLC je vedno igral izven pozicije pod Mourinhem in na teh pripravah, medtem ko v mladinskih vrstah je pa trgal na box-2-box, kar je precej podobno kot spredaj v 433
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by michooo »

City za ligo prvakov ni prijavil Kompanyja. Če je res kaj na njegovem odhodu iz kluba bi ga, vsaj jaz, rade volje videl pri nas za sezono ali dve.
Post Reply