Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Conte ga ne opazi, ker ne igra v Italjanski ligi in ker je član Chelseaja. Žalostno a resnično. Chelsea svoje mlade talente raje posoja in jih potem proda. Primer Thorgan Hazard.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Thorgan Hazard ima v pogodbi ''first refusal'' in ''buy-back-clause''. Tako da ni vse tako črno.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
glosos
Posts: 805
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Pizda no, naj nekdo pove Conteju za Christiansena, za božjo voljo!!!! Če ga opozorimo, ga bo mogoče opazil, čeprav je v Nemčiji ...
rover, a imaš dostop do Conteja na twiterju?
User avatar
michooo
Posts: 640
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by michooo »

Mogoce lahko poizkusimo na antonio.conte@chelseafc.com
User avatar
JeroDrogba11
Posts: 89
Joined: 10 Sep 2011, 13:26

Re: Re: Govorice

Post by JeroDrogba11 »

totalen debilizem tole osredotočeno iskanje igralcev na italijanskem trgu!
kupili smo Kanteja in Michyja iz angleške in francoske lige ter pri tem ni bilo noben transfer sage
zakaj ta italija? slaba liga, igralci slabo uspejo, če pridejo v angleško ligo
jaz osebno sem imel Conteja za dobrega 'skavta' glede na to, kako je takrat porihtal Juve s samimi neznanimi igralci... tle pri nas pa ta njegova lastnost nekako odpoveduje, ker se tako osredotoča na italijanski trg
:cfc01: KTBFFH :cfc01:
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Al pa če Conte pove svoje želje, transferje pa fura klub?

Čez 10min je konferenca, sigurno bo vprašanje o transferjih. In močno dvomim, da je Conte zadovoljen s tem kar (ne)počnemo na trgu. Je bila že bistvena razlika med konferenco na pripravah in pred tekmo z Watfordom. Na prvi je rekel, da je skoz v pogovorih s klubom in da je zadovoljen, na zadnji pa že precej slabše volje, brez pohval, preveč denarja, imamo samo 5 branilcev etc.

Zaradi takšnih zadev je odšel iz Juventusa.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Si je pogledal kdo konferenco? Smo lahko pozitivni? (btw retorično vprašanje)

Conte: "With this market, it’s very difficult to believe in something. I have some targets. These targets will be very difficult to buy. But now we have a game against Burnley which is more important than the market. Then, I hope to have some more players than now."

Conte asked if this squad can succeed if he doesn’t get any new players. "It’s very difficult to say.“

"Last season the players were 10th. Not 5th, not 6th - 10th. Don’t forget this."

Did you expect it to be this difficult to bring in players? - Conte: "I must be honest. We will have a problem to reach our target.''

Torej, ostanimo pozitivni. Navsezadnje je še skoraj 6 dni do zakljčka prestopnega roka.

Edit: praktično 15 od 20ih minut je bilo govora o prestopih in prestopnih rokih, na uradni strani pa niti besede o tem. Z aviona se vidi, da ga ne podpirajo pri nakupih.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: Re: Govorice

Post by rck2own »

Naj me nekdo spomni zakaj je Conte šel stran od Juventusa?
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Govorice

Post by mlinko »

rck2own wrote:Naj me nekdo spomni zakaj je Conte šel stran od Juventusa?
Točno to. Ob najavi, da verjetno on pride k nam sem rekel, da če ne bo imel podpore kluba za nakupe igralcev, ki jih hoče on je brezveze, da pride k nam. Takrat sem upal, da je končno uprava dojela. Ampak ni. Bolano. Conteju ne dam več kot 1,5 sezone.

Kot sem že rekel. Včeraj sem pogledal prinerjavo stats-ev lanske sezone med Christensenom in Romagnolijem. V praktično vseh pomembnih pogledih je bil Christensen boljši.
CFC :cfc01:
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Ce ima igralec v pogodbi doloceno 'ceno' posoje, ga ne mores predcasno poklicat. Tu bi lahko prislo do vec milijonske (govora je o dvomestni cifri) zaradi krsenja pogodbenih obveznosti + sankcije Uefe. Drugo bi bilo, da igralec ne bi bil pomemben clen prve ekipe, ker pa je, bi lahko zahtevali ogromno odskodnino. So dolocena pravila, ki se jih je treba drzat.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Re: Govorice

Post by mlinko »

Verjetno še vedno cenejo, kot če kupimo Romagnolija za 50mil €, da se pol pokaže kot fail. Kakšna pa je sankcija UEFE pa nevem. Tako ali tako nas v tekmovanjih ni in s tako ekipo nas še nekaj časa ne bo.
CFC :cfc01:
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Re: Govorice

Post by AlexAK »

rck2own wrote:Naj me nekdo spomni zakaj je Conte šel stran od Juventusa?
Nisem prepričan če resno sprašuješ :)

''Antonio Conte have walked out on the Old Lady after having problem with the club due to a lack of investment for the new season. Conte in an interview just after his decision said: “You can not go to a restaurant that will cost you 100 euros with just 10 euros”

Se pravi isto sranje kot se dogaja pri nas že po manj kot dveh mesecih.

Zgleda pa, da bomo pripeljali Marcusa Alonsa, centralnega branilca pa ne pričakujem več. To bi nam dalo možnost da se Azpilicueta prestavi na desno in Ivanović na CB. Ali pa ostane ista obramba kot je, itak Alonsa vidim kot okrepitev za klub kot je Sunderland iz kjer je tudi prišel. Ivanovića pa enostavno ne vidim na klopi, ga še nikoli nisem :wink: Potem pa naslednje leto, če ne bodo v klubu spet zasrali, kombinacija Christensen - Zouma. Bomo pač potpeli tole sezono, sej cilji kluba so že zdavnaj upadli. Nov, kakovosten centralni branilec bi bil super, ampak če kupimo enega dobrega left-backa, se bo tudi preživelo dokler se ne vpeljeta Zouma in Christensen. Mene Alonso ni prepričal v Angliji, ga pa res nisem veliko spremljal v Italiji.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Re: Govorice

Post by bork »

mlinko wrote:Verjetno še vedno cenejo, kot če kupimo Romagnolija za 50mil €, da se pol pokaže kot fail. Kakšna pa je sankcija UEFE pa nevem. Tako ali tako nas v tekmovanjih ni in s tako ekipo nas še nekaj časa ne bo.
Definitivno ni ceneje. Je potrebno vse dejavnike upostevat - ce nekoga kupis, je tvoja "last" in ga se vedno lahko prodas, ter si povrnes del kupnine. Da bi pa sedaj dajal 20m za odskodnino, ker smo krsil pogodbo + dobili kaksno sankcijo iz Uefe, zaradi igralca, ki bo tako ali tako 2017 na SBju.. no noben klub ne razsipa tako z denarjem.
Bi pa ta primer odprl se vrsto drugih pravnih vprasanj... kakorkoli, pogodbene obveznosti je potrebno spostovat.

Sam bi bil super zadovoljen z RicRodom za konec prestopnega roka. Alonso pa tudi mene ni preprical je pa res, da je zelo tam-tam z RicRodom + zelo dobro je igral, ko je bil pri Sunderlandu na posoji.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Govorice

Post by mlinko »

bork wrote:
Definitivno ni ceneje. Je potrebno vse dejavnike upostevat - ce nekoga kupis, je tvoja "last" in ga se vedno lahko prodas, ter si povrnes del kupnine. Da bi pa sedaj dajal 20m za odskodnino, ker smo krsil pogodbo + dobili kaksno sankcijo iz Uefe, zaradi igralca, ki bo tako ali tako 2017 na SBju.. no noben klub ne razsipa tako z denarjem.
Bi pa ta primer odprl se vrsto drugih pravnih vprasanj... kakorkoli, pogodbene obveznosti je potrebno spostovat.

Sam bi bil super zadovoljen z RicRodom za konec prestopnega roka. Alonso pa tudi mene ni preprical je pa res, da je zelo tam-tam z RicRodom + zelo dobro je igral, ko je bil pri Sunderlandu na posoji.
Ok ok štekam, kaj si hotel povedat. Pa še zdaj sem se spomnil, da smo ga posodili za dve leti, če se ne motim. Mislil sem, da smo ga letos ponovno. Skratka smo v škripcih. Pred začetkom, bi Rodrigezu reku meh, ker sem si obetal malo več. Dons pa tud jest podpišem.
CFC :cfc01:
holdicfc
Posts: 82
Joined: 09 Jan 2015, 12:10

Re: Govorice

Post by holdicfc »

Pričakoval si kaj več kot Rodrigeza? Vsaj za mene je top top igralec in bi ga tudi v šampionski sezoni izpred dveh let z veseljem videl v ekipi. A si morda pričakoval, da bomošli po igralca tipa Alaba, Carvajal?


Up the Blues
Post Reply