Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Re: Govorice

Post by repe »

Bamford posoja v Burnley, Atsu ima medical pri Newcastlu, prav tako posoja.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Govorice

Post by Reichenburg »

To so spet bedaste posoje kot vedno. No Atsu še ima šanse medtem ko Bamford bo spet samo sedel.
Gray,Vokes, pa še kdo bo imel prednost. Ali na kratko obsedel bo kot Ake :zzz:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Še vedno se v kratkem (beri danes) pričakujeta dva prestopa -> Brozović in Alonso

Brozović se mi zdi nepotreben nakup. Imamo dovolj vezistov in še porabil bo igralni čas Rubena in Chalobaha. Lahko igra tudi na krilu ampak to ni njegova primarna pozicija.

Se pa vsaj dogaja...Remy v Crystal Palace in Bamford v Burnley sta potrjena. Problem nastane, ker imamo 2 napadalca od tega je en podvržen poškodbam in suspenzom. Tretji je 20-letni vezist, ki je na pripravah prvič igral napadalca. Drugi je pa 18-letni sicer napadalec, ki se je na zadnji tekmi U23 poškodoval. S tem, da imamo večkrat namen igrati tudi z dvema napadalcema. A je možno, da spravimo pod streho še kakšen nakup napadalca? Govori se ne...

Še manj kot 33 ur do konca prestopnega roka
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Govorice

Post by Chelsea_fan »

ne razumem te naše uprave res... grejo ponudit za Brozoviča namesto na Isca oz. Jamesa. Res smo postali povprečen klub, ker same povprečne igralce kupujemo. V primeru, da nobenega močnejšega nakupa ne bi mogli opraviti bi morali dati priložnost mlajšim RLC je po mojem mnenju isti kaliber igralca kot Brozović. :oops: :oops:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Valda, Alonso in Brozovic, kaj smo pa drugega pricakovali. Nisem ravno proti prihodu Alonsa, sem pa zelo proti Brozovicu. Mogoce nas pa neko deljeno lastnistvo okrog njega resi, da bo premalo casa, da bi deal sel skozi :)
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Govorice

Post by Chelsea_fan »

Dokler ne dobimo enga prfuknjenega športnega direktorja k bo metu za igralce tko k Perez bomo povprečni klub. Nevm kako jim ni jasno, da če rukneš za igralca 100m se glede marketinga vsekakor splača. Poglejte Ibrahimoviča koliko je v prvih dneh bilo prodanih dresov. Me zanima primerjava številke z Brozovičem.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Eni še vedno ne razumete kako deluje posel z prodajo dresov :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Remy v CP.

To pomeni, da imamo trenutno le 2 napadalca. Če vzamemo v obzir Costino živčnost, bomo imel pol sezone samo 1.

Kar se tiče Alonsa - ok, če je napredoval, enga beka res potrebujemo.

Brozovič - ne hvala.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Imamo Costo, Batshuayia in Solenkeja. Solanke je staknil lažjo poškodbo a bo kmalu nared. Chelsea bo v teh zadnjih ureh poskušal pripeljati CB-ja, bočnega branilca LB ali RB in vezista. Omenja se veliko imen ne samo Alonso in Brozović, tudi recimo Garay.
According to Sovsport in Russia, Antonio Conte wants to now bring Ezequiel Garay from Zenit St Petersburg to Stamford Bridge.
Klubi nam pa hočejo speljati igralce, kot so Zouma, Begović in Fabregas.

Upam, da Chelsea uprava z Contejeme na čelu pripelje top igralce oz vsaj neko perspektivo.

Joe Hart v Torino. Barcelona podpisala z Pacom Alcacerjem
Image
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: Re: Govorice

Post by rck2own »

Kaj se dogaja z Solankejam? KAr sem nazadnje bral naj bi hotel v novi pogodbi 50k na teden, od takrat naprej pa nič več od njega ne da trenira ne da bi bil na pripravah... zadnjič sem pa videl sliko s treninga, ki jo je objavil nek drug igralec in je bil na sliki.

Najdu sliko..
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

A sem edini, ki se mu Costa in Michy (+ Solanke) zdita dovolj v sistemu z enim klasicnim napadalcem? Ce pogledamo druge klube, ki igrajo sistem 4-3-3, imajo zelo podobno stevilo kvalitetnih napadalcev. Real Benzemaja, PSG Cavanija, Arsenal Girouda, Bayern Lewo.. nihce nima nekih hudih backupo. Smo pa se brez lige prvakov, zato bi nase st. napadalcev moralo zadostovati.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Alonso naj bi odletel na zdravniški pregled v London poročata Football Italia in sky sports.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Re: Govorice

Post by AlexAK »

rck2own wrote:Kaj se dogaja z Solankejam? KAr sem nazadnje bral naj bi hotel v novi pogodbi 50k na teden, od takrat naprej pa nič več od njega ne da trenira ne da bi bil na pripravah... zadnjič sem pa videl sliko s treninga, ki jo je objavil nek drug igralec in je bil na sliki.

Najdu sliko..
Ko je bil Chelsea na pripravah, je on treniral z ''loan group'' skupaj z Marinom, Omeruom, Essienom in drugimi. Zadnjič je bil v EFL Cupu na klopi, čez vikend je pa igral za U23, a se je poškodoval (ne vem kako resno).

Kaj pa ta novica:

''Chelsea have made a £30m+ bid for David Luiz and talks are ongoing. The player is understood to be keen on a return''.

:zzz: :bruh:
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Huh. Luiz, če mu Conte naštima glavo, zakaj pa ne :)
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by m4t1c »

sam tega klovna ne, prosim. Ze tako smo jih lepo nategnl za unih 50mio. No refunds!

E: zdaj že SkySports piše da je Chelsea poslal bid za 30mio£ zanj.

Poslano z mojega Ericsson GA 628
Image
Post Reply