Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

10 glih ne :D enepar pa res
User avatar
JeroDrogba11
Posts: 89
Joined: 10 Sep 2011, 13:26

Re: Re: Govorice

Post by JeroDrogba11 »

https://www.thesun.co.uk/sport/football ... ster-city/

Kdo je ta Kessie, ki naj bi bil novi Yaya Toure?
:cfc01: KTBFFH :cfc01:
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Že nekaj časa se govori o njem, kot o enem najbolj perspektivnih igralcev. Res ni slab za 20-letnika, sem gledal par tekem Atalante, sam nevem kam bi ga dal v našem sistemu.
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Re: Govorice

Post by repe »

Baje se resno zanimamo za Fernanda Llorenteja.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Bournemouth manager Howe's update on Nathan Ake Chelsea return: "It looks like that will be the case, it's not 100% finalised yet."

Conte: "Aké is a really good player and now in the last five games he's started to play with Bournemouth and is playing every game. Honestly, I'm evaluating his situation, because Ake could be an interesting opportunity in this window, yes, for us."

Ake je blizu povratka nazaj v Chelsea...
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by michooo »

A to misliš, da bi že januarja prišel nazaj? Se mi zdi mal nesmiselno, glede na to da tam redno igra, pri nas bi bil pa v najboljšem primeru na klopi.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Januarja ja...tud men se zdi malo nesmiselno. Sploh zdaj ko redno igra, v ekipo se vrača pa še Zouma. Mogoče bi pa fant znal izriniti celo Alonsa. Ali pa igral kot igra Chalobah, kar se mi niti ne zdi tako mimo.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by michooo »

Drugje kot za Alonsa niti ne potrebujemo back upa. Na sredini so za dve poziciji Kante, Matić, Fab, Chalobah, pogojno še RLC. V obrambi so pa za tri: Azpi, Luiz, Cahill, Terry in Zouma. Pa še Ivke je zraven po potrebi. Če bi morali menjati Alonsa lahko to kamot naredi Azpi in se nekdo drug prestavi na njegovo pozicijo. Da bo Ake pri nas dobival drobtinice v stilu Chalobaha, ki jih mimogrede zelo dobro izkorišča, bi bilo pa kar malo škoda. Pri češnjicah je prva izbira v obrambi. Ali pa če našim ne paše, da tam igra v osrčju obrambe in ga bolj vidijo na kateri drugi poziciji...
Igramo bolj kot ne eno tekmo na teden, ligo ali pa pokal, in niti ne rabimo tako veliko igralcev za rotacijo. Rotiramo tako ali tako samo dve mesti, vezista in desno krilo.

Sem pa razmišljal, kaj pa če imamo namen na posojo poslati Zoumaja. Jaz ga sicer ne bi, ampak nikoli ne veš kako razmišljajo. Mogoče ga pa v Bournemouth pošljemo :). Potem bi bil vpoklic Akeja bolj smiseln.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

To mi je všeč, da bo Conte uporabil Akeja igralca iz akademije in ne kupil nekega igralca in ga po sezoni že poslal naprej v drug klub.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

@michooo

Dvomim, da bi ga vpoklicali da bo sedel na klopi. Kot rečeno ima super sezono v Bournemouthu in redno igra. Če ne bi nanj računali kot na pomembnega igralca, bi ga pustili da ostane. Conte pomoje lepo računa na njega in mislim, da bo podobna zgodba kot z Mosesom in Chalobahom. Tudi če Chalobah ne začenja redno ima še vedno zelo pomembno vlogo v ekipi. Njegova minutaža pa tudi ni tako slaba.

Kaj pričakujem od Akeja? Na začetku bolj malo, da se vključi v sistem. Kakšen prihod v igro s klopi, v stilu Chalobaha, to je pa to. Bi pa znal kmalu izriniti Alonsa, mogoče celo Cahilla. Je perfekten za obe poziciji...mogoče malo manj kot LWB zaradi napadalne neučinkovitosti, ampak glede na to, da imamo na levi Hazarda, je pomembno tudi, da imamo za njim dobrega in hitrega LWB-a.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Ne nooo. Js sm ga pa lih transferu u fantasyju, za 4,4M super igralc. JAO!

Kva mi bo zdej sistem naredu k mam 4 naše igralce?
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by damjan1120 »

RedMiner wrote:Ne nooo. Js sm ga pa lih transferu u fantasyju, za 4,4M super igralc. JAO!

Kva mi bo zdej sistem naredu k mam 4 naše igralce?
Hahaha prsezem jz sm ga isto glih dou v ekipo haha namest Cahilla Ake in Zouma namest Luiza :sljin: :sljin: :D sam da ne bo zdej ratu grelec klopi
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by m4t1c »

hahaha men bo tut ratu 4. igralec, ga mam sicer ze neki casa, sam kaj k bom mogu zdej menjat

Poslano z mojega Ericsson GA 628
Image
john terry
Posts: 105
Joined: 06 Apr 2011, 17:32

Re: Re: Govorice

Post by john terry »

Vedno glasnejše so govorice o prihodu Llorenteja iz Swanseja, Swansea naj bi namreč kot njegovo zamenjavo na posojo vzel Aarona Leya Iseko ( mlajši brat Michyja). Mislim, da bi nam Llorente prav prišel, vprašanje pa kaj to pomeni potem za Michyja. Je pa Llorente tipičen target man, ki nam manjka, je visok in odličen v igri z glavo, zato bi bil precej koristen kot menjava tam nekje okoli 75', ko zaostajaš za zadetek, in se igra na preskok. Ga je pa Conte že podpisal kot free agenta leta 2013, ko je bil pri Juvetu, Llorente pa pri Bilbau in edino sezono, ko je Llorente igral pod Contejem in sicer 2013/14, je na 34 tekmah vpisal 16 golov in 5 asistenc. Bi pa tudi prinesel nekaj izkušenj v ekipo, kar je na kratek rok definitivno plus. V letošnji sezoni pa je za Swansea dosegel 6 golov v PL. Sigurno ni to igralec, ki bi veliko pretekel, ampak kot target man pa mislim, da bi se pri nas dobro znašel.
Govori pa se, da naj bi se zanimali še za Michaela Antonia iz WHU in pa Michaela Hectorja iz Kolna.
Post Reply