Poletni prestopni rok 2020

o morebitnih prestopih
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by bork »

Pri Havertzu je zgledalo, da smo že res blizu, pa očitno nismo, ker so se očitno pri Bayerju odločili, da bodo zakomplicirali situacijo. Igralec definitivno želi v Chelsea, Chelsea želi njega, tudi Bayer bi ga prodal, zatika pa se očitno pri ceni. Upam, da teh extra 20m, ki jih želi Bayer, damo na obroke ali pa v bonuse, ki bi bili vezani na performance. Zna pa vseskup trajat kar nekaj časa, upam samo, da v tem času ne uleti kakšen drug klub s 100 milijoni.

Sem rekel že pred časom, pa bom še enkrat ponovil, da je tudi brez Havertza tole zaenkrat vrhunski prestopni rok, s Haverztom pa bo 10/10 tudi, če ni več ne kupimo. Treba vedet, da sta tudi Liverpool in City gradila ekipo od "spredaj nazaj", torej najprej napad, nato sta poštimala še obrambo. Včasih vse v enem prestopnem roku pač ne gre.

Kar se tiče denarja, ki ga imamo na razpolago, je nekoliko naivno verjet, da bomo, kar vse financirali z denarjem od Hazarda in Morate. Je potrebno v zakup vzet tudi to, da imamo kar velik izpad prihodka z naslova prodanih vstopnic. Nekako laično bi rekel, da je denar od Hazarda in Morate zadostoval za Ziyecha in Wernerja ter en manjši del za transfer Havertza. Verjetno bo transfer Havertza v večji meri pokril predvsem denar od Hazardovega bonusa (ki ga je klub dobil, ko je osvojil La Ligo, cca 20m) + prodaja Pašalića (15m) + denar, ki ga bomo verjetno dobili ko bo Sassuolo prodal Bogo (baje imamo 25% od prodaje, torej nekje blizu 10m) + prodaja Emersona (ko/če, verjetno cca 20m).

Ostali transferi pa bodo močno odvisni od prodaj/swapov in od Abramovičevega denarja/posojila, ki ga bo Roman zaradi suspensa FFPja lahko mirne vesti "posodil".

Zna se zgodit predvsem kakšen deal ala Barkley + 20m za Rice-a. Verjetno bomo prodali tudi Bakayoka, ki nam lahko prinese dovolj denarja za nakup povsem solidnega golmana ali LB-ja.

Bo pa zanimivo videt, katero obrambno pozicijo bomo (najprej okrepil). Po mojem mnenju bi moral kupovat v tem vrstnem redu: CB > GK > LB.
Ampak glede na to, da nekih res WC CBjev ni na trgu (izjema morda Gimenez), se mi zdi verjetno, da bomo prej kupil GK in LBja. Enih in drugih je vec kot dovolj. Vprasanje je sicer, kje vidi Lampard Rice-a, ker ce bi dejansko lahko na CB igral, bi ga blo dobr pripeljat, ker ti lahko pokriva 2 poziciji - CDM (kjer je vrhunski) in eventuelno tud CB. V kolikor pa ne more igrat na CB, bi pa jaz passal zaenkrat, ker lahk 70m boljse porabimo kje drugje (razn seveda, ce nam rata on deal z Barkleyem).
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 579
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by Chelsea_fan »

Jaz ne bi ponudil 100M za Havertza. Verjamem, da je potencial itd.. ampak na ramenih nosit price tag 100M in ne dostavit je tudi psihično težko za tako mladega igralca. Spomnimo se samo Dembele-ja itd...

Še vedno trdim, da bi bilo bolje usmeriti denar v obrambo in za 30M pripeljati Thiaga, ki več kot očitno odhaja iz Bayerna.

The 29-year-old Spain international has informed the German giants he will not sign a new contract and will leave if a club meets their asking price

Ne glede na njegovo starost je WC igralec. Takšen igralec lahko na sredini komot še 3-4 leta hara. Primer tega je Modrić, ki pri svojih 34 letih navdušuje.

Moje želje Thiago (30M se vzame brez razmišljanja), nakup CB,LB, GK po tem vrstnem redu.

:cfc01: :cfc01: :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
n1i9k9o6
Posts: 1549
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by n1i9k9o6 »

Se mi zdi,da Bayer zavlačuje oz. ne spušča cene,ker želijo da Havertz igra še v ligi evropa. Upam,da se zmenijo za neko normalno ceno.
Sem pa v preteklih dneh gledal po yt analize naših obrambnih težav in sploh ob prekinitvah se vidi da del krivde nosi tudi Lampard s postavljanjem obrambe. Malo si poglejte,meni je bilo kar zanimivo. Še vedno pa seveda ni on za vse kriv,daleč od tega,manjkata en kvalitetn CB in LB,potem pa še en GK
User avatar
demiensatlier
Posts: 651
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 20 times
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by demiensatlier »

Če se hočemo boriti za naslove rabimo čim več top igralcev, dobili smo že Ziyecha in Wernerja, da dodamo še Havertza ne glede na dnar bi blo vrhunsko. V obrambi pa bi bil za mene najboljši Gimenez, na levi Tagliafico in na golu Oblak. Če to speljemo smo naredli najbolši prestopni rok, bo pa treba tud kaj prodat.
User avatar
Trivinho
Posts: 1378
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by Trivinho »

Tud js bi zadrzu Wiliana rabimo tudi igralca kot je on upam da podalsa saj se za 1 leto.
Kepa je mlad in ima moznost za napredek ampak ce obramba dela napake nam tudi 2 oblaka ne pomagata.
Barca je tud z Valdesom na golu bila najmocnejsa dokler je sta bila v obrambi maskerano piqe pa pujol..
Js bi najraj uzeu iz citija Stonsa.
-----kepa----
James-- Rudi-Stones-Azpi
------kante----
-kovacic-jorginho-
-ziech-------pulisic
----werner---
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by AlexAK »

Trivinho wrote:Tud js bi zadrzu Wiliana rabimo tudi igralca kot je on upam da podalsa saj se za 1 leto.
Kepa je mlad in ima moznost za napredek ampak ce obramba dela napake nam tudi 2 oblaka ne pomagata.
Barca je tud z Valdesom na golu bila najmocnejsa dokler je sta bila v obrambi maskerano piqe pa pujol..
Js bi najraj uzeu iz citija Stonsa.
-----kepa----
James-- Rudi-Stones-Azpi
------kante----
-kovacic-jorginho-
-ziech-------pulisic
----werner---
S takšno postavo nam nihče ne more pomagat.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3522
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by sigismund »

Willian has refused another bid from Chelsea to extend his contract until June 2022. Still no agreement. Arsenal are now in talks with his representatives to sign him as a free agent - no bids from Barcelona at the moment. #AFC #CFC #transfers
n1i9k9o6
Posts: 1549
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by n1i9k9o6 »

Sem ravno hotel napisat.
Morm rečt,da mi ga je žal. Plus tega to pomeni,da moramo iskati še enega wingerja,sedaj nam ostanejo le Pulisic,Ziyech in Hudson Odoi. Okej pogojno lahko Mount igra to pozicijo,ma ni to to...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1098
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by blueboy11826 »

Tut js upam da podaljša, čeprou res nažalost slabo kaže.
Zgleda pa kot da hočmo najprej poštimat golmana. Pope naj bi bil že kr blizu prestopa!? Če je to res mislm, da bomo nrdil super posel. Podcenjen golman predvsem zarad kluba v kirem igra.
KTBFFH
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 579
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by Chelsea_fan »

a je kdo kej novega zasledil,

se mi zdi, da je vse potihnilo glede prestopov :)

Sem bral edino, da smo dali kar 10 igralcev na razprodajo.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by bork »

Pri Havertzu se caka, da Bayer zakljuci z LE, ker je preveliko tveganje kupit igralca za skoraj 100m, pa mu hkrati pustit, da igra se za drug klub. Tak da tale transfer bo verjetno pod streho v parih dneh po izpadu Bayerja.

Glede ostalih tranaferjev pa verjetno potekajo neformalni pogovori, koncna realizacija pa bo odvisna od prodaj deadwooda. Se nam pa zna zgodit, da za kaksnega igralca ne bomo nasl kluba.
n1i9k9o6
Posts: 1549
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by n1i9k9o6 »

Willian odhaja...mislm,da prva slaba odločitev uprave,da niso pristali na njegove pogoje. Pričakuje se novega wingerja,upam da Benrahma
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by chelsea boy »

Ne vem ravno, če je to slaba odločitev uprave. Že da so 32-letniku ponudili 2 letno pogodbo je precej radodarno. Da bi Willian do 35. Leta pobiral 150-200 tisoč na teden, bi bilo malo nesmiselno, sploh glede na to, da imamo v klubu še Pulisica, Odoija in Ziyecha.
User avatar
blue222
Posts: 762
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by blue222 »

Tudi Pedro odhaja
n1i9k9o6
Posts: 1549
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by n1i9k9o6 »

Willian je bil letos en boljših tekom celotne sezone,nasplošno je vseh 7 let konstantno kazal dobre igre,izkušen je,redko dalj časa poškodvan,ogromno pomaga v obrambi in še bi se dalo dobit dobre lastnosti. Poleg tega če že omenjaš plačo,misliš da tist ki bo prišel namesto Williana bo imel kaj nižjo plačo od zgoraj napisanega?
3 wingerje mamo,v naslednji sezoni bomo igral redno po 2 tekmi na teden,kar pomeni ogromno rotacij,tu se bo pokazala pomembnost široke klopi.
Tko da mislim da bi ga mogli zadržat
Post Reply