Vaše želje glede prestopov

o morebitnih prestopih

Koga si najbolj želite?

 
Total votes: 0

User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by boshko »

Glede na to, da je situacija glede golgeterske špice v klubu nejasna (same špekulacije Cavani, Suarez, Torres itd..), je moja želja že dve leti, da se v klub pripelje Leandro Damiao, član brazilskega Internacionala. Če ne sedaj pa mogoče v zimskem ali drugo leto, fant je v pravih letih. Skok igra, driblingi, pregled nad igro in še veliko dobrih stvari pri njemu.
http://www.youtube.com/watch?v=FFx8jnjexGY
JT Captain Leader LEGEND !
User avatar
blueboy11826
Posts: 1084
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 16 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by blueboy11826 »

Damiao je zanimiv, sam nevem kak bi blo v Angliji. Drugač pa če bi biu pocen bi se splačal probat :wink:
KTBFFH
User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by boshko »

blueboy11826 wrote:Damiao je zanimiv, sam nevem kak bi blo v Angliji. Drugač pa če bi biu pocen bi se splačal probat :wink:
Baje naj bi se dogovorili za prestop v Totenham že ...baje. Res maš prav, eno je brazilska liga, drugo pa je najmočnejša angleška liga.
JT Captain Leader LEGEND !
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by rover »

Damiao gre zgleda v Southampton skupaj z Damiao, Banega, Wanyama, že prej Lovren.

Southampton target Damiao
Image
User avatar
kovsejr
Posts: 44
Joined: 20 May 2012, 12:17
Location: Maribor

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by kovsejr »

Sky sources: Jose Mourinho will use Branislav Ivanovic as bait to lure Luis Suarez to Chelsea.

:D :D :D
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by davidluiz4 »

de Rossi,pa še en napadalec
CHELSEA FC
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

V zadnjem času ko se ekipa čedalje bolj formira se temu prilagajajo tudi moje želje :)

Ker so praktično vsi napadalci, ki sem jih želel videti v Chelseaju odšli v druge klube (Suareza in Rooneya ne želim gledat v modrem dresu), je morda še najboljša poteza da obdržimo Lukakuja, Torresa in Baja (v tem vrstnem redu).
Ker bo Kalas ostal je obramba kakovostna in dovolj številčna, zato mislim da tu ne potrebujemo okrepitev. Omeruo zdaj na posojo, prav tako Wallace.
Še vedno si želim De Rossija in kakovostne posoje Romeua, Chalobaha in McEachrana, za odhod Mikela sem neopredeljen.
Za 3. golmana bi rad videl nekoga od naših mlajših angleških vratarjev, ki bi lahko igral tudi za U21.
Potem pa si želim še Brumo (jutri baje pogovori Brume s Sportingom), ki bi ga pa pustil še eno leto na Portugalskem na posoji.

Nekaj je še mladih talentov, ki so mi zelo dobri igralci: Assifuah, Oliver Torres, Jese, Luke Shaw, Quintero, Lucas Digne, Niang, pa ta Iračan, ki je danes zgrešil zadnji penal etc. Ne bi imel nič proti če bi se nam kateri pridružil ampak kaj več kot na posojo jih prvo sezono še ne bi dal.

Torej De Rossi in Bruma zaenkrat :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by davidluiz4 »

AlexAK wrote:V zadnjem času ko se ekipa čedalje bolj formira se temu prilagajajo tudi moje želje :)

Ker so praktično vsi napadalci, ki sem jih želel videti v Chelseaju odšli v druge klube (Suareza in Rooneya ne želim gledat v modrem dresu), je morda še najboljša poteza da obdržimo Lukakuja, Torresa in Baja (v tem vrstnem redu).
Ker bo Kalas ostal je obramba kakovostna in dovolj številčna, zato mislim da tu ne potrebujemo okrepitev. Omeruo zdaj na posojo, prav tako Wallace.
Še vedno si želim De Rossija in kakovostne posoje Romeua, Chalobaha in McEachrana, za odhod Mikela sem neopredeljen.
Za 3. golmana bi rad videl nekoga od naših mlajših angleških vratarjev, ki bi lahko igral tudi za U21.
Potem pa si želim še Brumo (jutri baje pogovori Brume s Sportingom), ki bi ga pa pustil še eno leto na Portugalskem na posoji.

Nekaj je še mladih talentov, ki so mi zelo dobri igralci: Assifuah, Oliver Torres, Jese, Luke Shaw, Quintero, Lucas Digne, Niang, pa ta Iračan, ki je danes zgrešil zadnji penal etc. Ne bi imel nič proti če bi se nam kateri pridružil ampak kaj več kot na posojo jih prvo sezono še ne bi dal.

Torej De Rossi in Bruma zaenkrat :)
lepo povedano se strinjam :)
CHELSEA FC
Image
dore
Posts: 59
Joined: 14 Apr 2011, 12:02

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by dore »

Sam si želim čim večje število angležev. Ne potrebujemo novih okrepitev. Morda dobrega zadnjega veznega, v primeru, da Mikel res gre. To se pravi de rossi. Imel bomo hudo mešanico mladih, nekaj v najboljših letih in 3, 4 legende.
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Profesor »

Jaz podpiram nakuo novega napadalca. Torres igra toplo/hladno. Lukaku je premlad, da bi nosil takšno odgovornost. V WBA je odlično igral ampak Chelsea ni WBA. Nasprotnik se bolj zapira. Ba je pa spet svoja zgodba. Ni garač.
No, lahko se zgodi, da jih bo JM porihtal. Vse bo odvisno od prea season. Pomoje se čaka, kaj bo. Če bodo videli, da stvar ne funkcjonira, bo gotovo kaka okrepitev. Do takrat pa smo na standbyu.
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1084
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 16 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by blueboy11826 »

profesor - se popolnoma strinjam - tko ko si reku: Torres ni ziher, Lukaku za vlke tekme še premlad, Ba pa vredu, sam bi rabl enga vrhunskega napadalca ;)
KTBFFH
User avatar
RedMiner
Posts: 1110
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by RedMiner »

Nevem zakaj tako cincate pri Lukakuju - človek ima vse fizične predispozicije za vrhunskega napadalca. Star je 19 let, pri teh letih so svetovne zvezde že redno igrale v svojih ekipah. Pri WBA-ju se je izkazal, tudi na pripravah pri Chelseaju je bil najboljši, sicer touch mu še manjka, ampak to se da dobro natrenirat, finishing ma pa zelo dober, no vsaj na tistih tekmah ki sem jih gledal.

Verjamem vanj, me je pri WBA-ju prepričal, tako da nevem zakaj bi kupoval superzvezdnike, da bo lahko grel klopco al kaj?
My opinion...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

Lukaku je zakon, samo ima 1.91m, 85+ kg -> štorast :) Če bi bil še okreten tako kot Torres bi bil majka napadalec. Na tem bo mogu delat in jaz verjamem, da ima več kot dobre možnosti za igranje v Chelseaju kot čista špica. Je pa tako kot je reku prej nekdo - ni Chelsea WBA...

Je pa Napoli naredu dober bizniz s Callejonom. Da o vseh mega okrepitvah Cityja, Monaca in PSGja sploh ne govorim.
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

Lani je Lukaku zabiju gole kermu je hotu u premier ligi celo hat trick unitedu, zame je Boljša verzija Drogbaja.
User avatar
vaso333
Posts: 29
Joined: 28 Jun 2013, 14:15
Location: Maribor

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by vaso333 »

Teško je bit boljši od Drogbaja, za mene je Drogba najboljši napadalec vseh časov gdaj koli :juhej:

Da pa mu je Lukaku najbliže po vseh karakteristikah trenutno, to pa bi se strinjo. :ava:

Samo upam da ga bo Joža koristo čim več, Torresa pa odderat čim prej, tak je je odhod Berića največa okrepitev Maribora, je po moje največja okrepitev Chelsea če Torres gre in to čim prej. :evil:

:cfc01:
Image
Post Reply