CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
blueboy11826
Posts: 1076
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blueboy11826 »

Tako je micho, grozne menjave, samo na Potterju je, da nismo zmagal. Tekmo smo zaključili z enim ofenzivcom (Havertz).
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Od tega celsea nebo nic dokler je potter trener, pa vi kr bodte optimisti z poterjem..
Tip je glup in nesposoben
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blue222 »

Vseeno bi včeraj tisti zadnji gol pripisal Koulibaliju. Simms je šel mimo kot, da ga ni... Škoda. Bi bilo boljše, da bi naredil prekršek pa tudi, če za rdečega. Ne razumem kako lahko dobimo takšen gol s tremi centralnimi branilci.. tudi vezo so presekali pa smo šli celo na sistem 352. Tam je bil Enzo sam pri podaji.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1076
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blueboy11826 »

Slabo komuniciranje v obrambi, James more na RWB. Sojenje pa katastrofa, eno slabših letos.
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Trivinho wrote: 18 Mar 2023, 23:39 Od tega celsea nebo nic dokler je potter trener, pa vi kr bodte optimisti z poterjem..
Tip je glup in nesposoben
Ne odstopam od tega komentarja
Last edited by Trivinho on 02 Apr 2023, 09:01, edited 1 time in total.
User avatar
michooo
Posts: 636
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by michooo »

Ja. Tip je zgubljen, vidiš mu v očeh, da ne ve, kaj narediti. Žalostno je vse skupaj, težko je spremljati vsako tekmo. Opcije imamo, dejmo zdej kakšno potezo povleči še na trenerskem položaju.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

O tekmi nimam kaj napisati, tudi pomanjkanje komentarjev je zlo zgovorno. Jeza je že davno mimo, zdaj sem po vsaki tekmi kvečjemu vedno bolj razočaran.

Jaz na tej točki sploh ne krivim več Potterja ampak Boehlyja. Imel je v klubu trenerja ki je bil (vidno že takrat in tudi zdaj po komentarjih ko je pri Bayernu) z glavo in srcem pri klubu in delu pri nas ampak ne, tipično miljardersko mu nekaj ni pasalo in takoj šus. To je bila verjetno ena največjih napak kar jih je ta klub kdaj naredil.

Potter je taktično nezrel in enega vidnega napredka ni. Imamo dobro tekmo ali pa span tekem sem ter tja ki nam da upanje da gre na bolje. Minejo spet 2-3 tekme in same old same old, za obdobje 7 mesecev je bilo pokazanega premalo. Ta ekipa je zmožna tako zelo več da je kriminal to kar mi počnemo in gledamo.

The "I'm still here" one bo pomoje kmalu na odstrelu, eksperiment se je pač žal ponesrečil. Dva tedna časa je bilo za pripravo na Emeryjevo Aston Villo, mi pa sanjamo možnost preboja čez Carlov Real?
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blue222 »

Včeraj sem mogoče gledal tekmo 10min. Videl sem samo tisti gol Chilwella. Po ogledu highlightsov sem videl, da smo si dejansko ustvarili veliko priložnosti. Že Mudryk je šel 2x 1na1 pa bi lahko podal mislim, da Havertzu. Škoda. Je pa sedaj že jasno, da se bomo očitno borili za 10. mesto bo ligi, v ligi prvakov pa se lahka itak zgodi kar koli.
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by demiensatlier »

Tekme nisem mogel gledat in mi ni žal, po posnetkih bi rekel da nič novega, ogromno priložnosti ki jih ne znamo pretvorit v zadetke, na drugi strani poceni prejeti goli. Mudryku manjka samozavesti da bi zaključeval take priložnosti, verjetno tudi boljši trener. Res upam da se znebimo Potterja in damo priložnost Nagelsmanu ki naj bi bil največji favorit za prevzem. Resda ni moja najboljša izbira ampak še zmeraj je 100xboljši trener od trenutnega.
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

At Chelsea there remained a belief that there was no wish to do anything drastic yet, their stance unwavering despite the growing animosity among supporters. There is an undoubted desire among the Chelsea hierarchy to make things work with Potter. [@AdrianJKajumba]
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Kakšne napovedi za danes? Sodnik je Anthony Taylor (junak z avgustovske tekme proti Spursom) in to zna biti malo neugodno za nas. :)
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blue222 »

Danes gremo na zmago. Druge opcije ni. Komaj čakam, da vidim odziv igralcev po odhodu Potterja.
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Js pa nekega hudega odziva ne pričakujem, pa upam da se krepko motim. Bi pa bilo ful lepo po 2 letih premagat Liverpool.
Na twitterju se je pojavla novica od baje tier1 vira, da naj tekme ne bi začeti Trent, Salah in Van Dijk, čeprav bi js to vzel malo z rezervo.
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by mlinko »

Po govoricah, tudi jest ne pričakujem odziva igralcev. Mi je pa zanimivo, da sem zasledil zgolj objavo od Chilwell-a, kjer se je nekdo "poslovil" od Potterja. Zdej možno, da je to zaradi tega ker nisem na IG-ju več ali pa mogoče celo niso bili takšni prijatelji kot se je govorilo. V tem drugem primeru, pa potem mogoče celo lahko dobimo nek odziv danes.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

mlinko imaš kar prav, res ni bilo nekega odziva od igralcev, sem šel kar sam preverit na IG, tudi par YouTuberjev je to izpostavilo. Čisto druga zgodba kot takrat ko so odpustili Tuchla...ven hodijo tudi informacije da so mu govorili "Harry" in pa "Hogwards" za hrbtom, pač nivo nespoštovanja je bil hud. Eni avtoriteti kot je Mourinho, Ancelotti, Zidane tega ne bi upali/počeli. Lahko kdo reče da tako iskanje vsega slabega je že pretiravanje, ampak te stvari tu in tu in tam se na koncu seštevajo in na koncu dobimo kar smo mi imeli.

Glede odziva imata verjetno kar prav, edino upanje mi daje da bodo igralci "veseli" odhoda in bodo nekaj spacali skupaj na lastno pest. Zelo podobno tekmi z BVB-jem ko je šlo za zelo pomembno tekmo, še vedno trdim da tisto ni bil Potter mastermind ampak se mu je posrečilo oziroma so preobrat v večini skreirali igralci.

Post Reply