Champions League 2022/23

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Champions League 2022/23

Post by sigismund »

To je pa meni zgrešena logika. Seveda je "fino" če dobiš lažjo pot, ampak če pa psihološko padejo ker v naprej vedo kaj jih potencialno čaka v polfinalu potem je res vseeno če ne igrajo več nikoli nogometa oziroma bolje da se doživljensko izognejo športu. Če že sami ne bodo dovolj napaljeni je vsaj managerjeva naloga da jih za te tekme motivira.

Razumem razmišljanje in kaj se želi povedat, mi pa definitivno tak način razmišljanja ni primeren za ta nivo profesionalizma. In dejansko ne verjamem da bo motivacija po tem žrebu problem...

Real bo težka ampak premagat moraš tisto kar je pred teboj. Upanje umira zadnje, upam da nam bo šlo. :)
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Trivinho »

Sploh ni fora motivacija ampak ce neznas takticno igrat takih tekem je brez veze motivacija.
Ker poglejte vezo Reala, tisti Camavinga ki ima komaj 20 let kako drzi zogo na sredini in z Modricem sta na sredini alfa in omega ki povezujeta napad in obrambo.
Tega nazalost pri nam manjka, ki bi imeli hrbtenico za napad in obrambo, mi prevec na sredini zgubljamo zog in se komunikacija med igralci je slaba na igriscu.
Tko da 2 leti nazaj smo bili cisto drugi kot danes, k je Tuchel vedu kako igrat proti takim ekipam, mi smo Real in City takticno ubil, letos te taktike ni je samo igra brez glave...seveda lahko premagamo Real in si tudi js zelim da osvojimo ligo prvakov in da rata cudez, ampak je res nerealno s tako igro
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Champions League 2022/23

Post by blue222 »

Sploh ne vem zakaj so spremenili pravila, da je že v naprej določeno kdo lahko Potencialno igra v polfinalu skupaj. Mislim, da so to spremenili od sezone 18/19.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Champions League 2022/23

Post by bork »

Veliko bolj miren bi bil, če bi danes na klopi sedel Potter, tako pa lahko samo upamo na mali čudež Lamparda.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Champions League 2022/23

Post by blueboy11826 »

Ja bork, mislim, da se nas večina strinja. Kako bi začeli, 433/343? Forsirat Silvo po poškodbi? Js bi
Kepa
Fofana,Silva,Cucu
James,Kante,Kovačić,Chilwell
Mudryk,Felix,Sterling
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Champions League 2022/23

Post by sigismund »

Mene bi v obeh primerih hudo skrbelo da jih konkretno dobimo po riti. V najboljšem primeru naša nahypana ekipa izvleče kakšen remi (močno dvomim), z lahkoto pa podpišem da smo sposobni zgubit za 3 ali več. Če se pojavi tapravi Real zna bit tole grdo...
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Champions League 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Vprašanje če je Silva pripravljen začet tekmo, samo upamo lahko. Postava s 4 zadaj se mi ne zdi smiselna, smo vidli že prot Wolvsom kako slabo smo stal, kar si zgoraj napisu je pomoje ok, edino jaz bi zamenjal Kovačića in dal Enza not, njegove dolge podaje čez zadnjo linijo Reala, ki je običajno visoko postavljena, na hitrega Mudryka/Sterlinga/Felixa bi znala bit nevarna opcija.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Champions League 2022/23

Post by bork »

S Pottrom smo bili defenzivno zelo močni in ne verjamem, da bi si privoščili kakšno blamažo. Z izjemo tekme proti Brightonu in trening tekme v pokalu proti Cityju, kjer smo igrali z B ekipo, smo redkokdaj zgubili za več kot za gol. Tudi po št. prejetih zadetkov smo bili eni najboljših v EPL. Težave smo imeli drugje, a generalno gledano je bila ekipa ustrezno pripravljena za turnirski tip tekmovanja.

Lampard je pa še bolj naiven kot sem si mislil, model je šel instant spreminjati formacijo, ki je vsaj obrambno delovala. Res upam, da me demantira danes.

Sem sicer bil za sack Pottra, vendar sem pričakoval, da ga bodo takoj nadomestili z Enriquejem / Nagelsmannom in da je to tudi glavni razlog za sack. Tako pa je uprava povlekla meni popolnoma nerazumno potezo.

Si res želim, da se bom danes zvečer moral ugrizniti v jezik.
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Champions League 2022/23

Post by mlinko »

Jest osebno bom srečen, če izgubimo z 2:0. Pomojem smo sposobni odigrat tekmo na nivoju, da si Real pripravi samo kakšnih 6 priložnosti in izkoristi 2.

Če pa sem resen pa nekih presenečenje v postavi ne pričakujem. Mogoče res celo Silvo glede na to, da rabimo leaderja na igrišču in Lamps, bi vsaj to mogel uvideti. Drgače pa pričakujem 4 zadaj v sredini pa namesto Gallagherja Kanteja. Če bo Havertz v špici sploh ne bom gledal.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Trivinho »

Smesno je da sploh upamo da bomo s tako igro blizu realu, mi dejansko nimamo nic da se rece lahko igramo nogomet.
Mi nimamo ne obrambe ne napada, ne kemije, ne borbe, niti ideje niti zelje po zmagi, v ozadju je res nekaj hudo narobe.
Kdo sploh vodi nas Chelsea, kdo sploh postavlja igralce v zacetno enajsterico, tukaj je Lampard samo figurca, ce bo dal Havertza v spico potem vse te besede moje so tocne.
Ker druge razlage ni, da tisis igralca v spico ki sploh tam ne pase je brez veze sploh kej naprej govort.
Definitivno ne verjamem v napredek, zelim si pa seveda, ampak ne verjamem ker nimamo tisto kar ima Real, Modric Benzema Vinicius itd majo ze nevem kok lovorik lige prvakov in imajo tisto zeljo da jih se basejo v vitrino kaj pa mi, zivimo na stari slavi 2012 in pa 2021.
Bog nam pomagaj, zelo si zelim da osvojimo to ligo prvakov in da smo nasledo sezono spet v igri ampak s takim pristopom je res 0.5 % upanja.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Champions League 2022/23

Post by blueboy11826 »

Kepa
Fofana, Silva, Koulibaly
James, Kante, Enzo, Kovačić, Chilwell
Felix, Sterling

Čez izbiro nimam pripomb, upam, da tudi nad igro ne bo :cfc01:
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Champions League 2022/23

Post by bork »

Chelsea XI to face Real Madrid: Kepa; Fofana, Silva, Koulibaly; James, Kante, Kovacic, Enzo, Chilwell; Sterling, Joao Félix

Me veseli, da smo spet s tremi zadaj, edino tale napad deluje malo boječe. Veliko bo odvisno od Jamesa / Chilwella.
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Champions League 2022/23

Post by demiensatlier »

Fofana pa Enzo ga preveč serjeta, napad je tako ali tako nekoristen kot smo že navajeni. Če ne dobimo še kakega gola smo več kot opravili nalogo, ampak se bojim da ne bo ostalo pri tem.
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Trivinho »

Real kontrolira igro, zelo pametno igrajo, dokler nasi na silo in napamet.
Real zna dat se enega, nazalost tukaj se nasa zgodba koncuje za to sezono.
Mogoce bi edino namesto felixa dal pulisica je vsaj hitrejsi.
User avatar
michooo
Posts: 636
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Champions League 2022/23

Post by michooo »

Prav boleče je tole gledat. Brez volje, brez želje....še za žogo iz avta se nihče ne odkrije. Chilwell se je rešil muk, vsaj tako je zgledal njegov izraz na obrazu.
Post Reply