CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3521
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Postava nespremenjena :)
Vem da ne pokamo ravno od alternativ na klopi, ma vseeno en statement bi tut Poch lahko naredu, grow a pair. Da je na klopi Guardiola jih menja 3 ali 4.

Bravo Petrovič za obrambo!

EDIT: smo že zadaj Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3521
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

#JacksonOut

Pa koliko neumnih rumenih kartonov mislimo mi dobit vsako tekmo??
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by mlinko »

Če bi bil čustveno nerazvit bi dons bruhov ob teli predstavi. Na treningu U12 bi pol ekipe danes teklo kroge zaradi vseh neumnih napak.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
User avatar
michooo
Posts: 640
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by michooo »

Vrtec...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3521
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

L, hvala lepa za tole muko, pa vesele praznike.
User avatar
demiensatlier
Posts: 651
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 20 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by demiensatlier »

Res neverjetno kake napake delamo, še bolj žalostno da smo jih danes naredli tolko da jih je težko preštet, in to tako v obrambi kot v napadu. Vedno znova nas presenečajo, na žalost v negativnem smislu.
User avatar
Trivinho
Posts: 1377
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Dokler bo forsiral Djeksona bomo gledal zalost, Nkuku se vid da je kvaliteta in upam da cim prej zacne startat tekme, ker je djekson res poraz, verjetno najslabsi v zgodovini napadalc pri Chelsea.
Tista poteza sterlinga je cist prov da ni podal, saj je ze par podaj na pladnju dal djeksonu in zajebal tko da itk da je zgubu zaupanje je rajsi sam zajebal.
Itk je to letos nas standar ena tekma dobra in pol spet 2 koraka nazaj, in to vedno ko mancester zgubi mormo se mi neverjetno.
Nimas kej januarja pa po nove igralce.
Djekson, Broja, Disassi, Ugochukwu, vsi stran.
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

Trivinho ti pa vsak teden šokiraš z neko novo izjavo. Od tega da je Mitrovič v takem ranku kot Haaland in Kane, pa do tega da se strinjaš, da nekdo ne poda pri 3na 0. Bi rekel, da si sarkastičen, ampak po vseh tvojih komentarjih letos verjetno nisi. Ti predlagam, da začneš s takimi izjavami na socialnih omrežjih, npr. Tiktok, boš sigurno ratal popularen.

Sicer pa ja res zgodba sezone, dobra predstava potem pa sledijo tri katastrofalne. Sklepam da Poch ne bo dočakal konca sezone, pa ali je to prava odločitev ali pa ne.
User avatar
Trivinho
Posts: 1377
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Ce si kdaj igral fuzbal bi dojel v cem je problem, verjetno sterling nebi biu egoist ce bi pred tem djekson zadel kar je ze dobu par podaj na pladnju, in ko je sterling sou 3 na golmana je meu u glavi verjetno bo spet zajebu bom pa js probal zadet k ga mam poun kurac, stem da mislm da je biu se djekson v ofsajdu edin palmer ni biu...v drugem primeru ( ce bi biu tisto Nkuku ali kaksen WC napadalec bi verjetno dobiu zogo in bi ta sansa bila gol ).
Vem da kle na forumu 95% folka se mojim komentarjem cudi, kar mi dol visi js povem kar mislm in kar vidim.
Tudi glede tiste izjave za Mitrovica trdno stojim za izjavo, in ga ni cloveka da me nasprtno preprica.
Pa se smejte ali cudite kokr hocte, ker tak napadalec lahko igra v bilo kerem klubu na svetu in bo zabijal ( ce je ze za fulham zabijal in to velikim klubom zakaj nebi zabijal za kaksen Liverpool, Real, Bajern itd...)
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

Če imaš dva dobesedna invalida zraven sebe, podaš pri taki šansi. Eden je bil Palmer, ki je vsaj zame letos boljši od Sterlinga. Če pa že streljaš, moraš bit pa siguren vase, ne pa to kar je naredil Sterling. Če greš gledat NK Sežana u-8 selekcijo, bojo močneje streljal kot Sterling. Sramotna poteza, ki nas je verjetno stala tekme, pa čeprav smo mel tok napak še v drugem polčasu. Jackson je grozen, ampak vseeno poglej koga vse je outscoral.
To da pa se zapičiš v nekaj in si ne boš premislil pa itak že vemo. Tko kot si se odločil da bo Caicedo flop zaradi cene in si ga že na 2. Tekmi (ko smo zmagali 3:0) označil kot flop. Pa daleč od tega da je nek presežek, ampak ti si se to odločil, ko tip še 90 minut ni odigral. In če bi Mitrovic bil v rangu Kana ali Haalanda ja sigurno ne bi bil Fulham najboljši klub kjer je igral, pa še tam ni blestel tako kot ga ti napihuješ. Plus to da ga potem primerjaš z Vardyem (pa tudi on ni blizu ranga Kana in Haalanda), je bil ta ključen za enega največjih čudežov v PL. Mitrovic je zadel nekaj golov, da je bil Fulham 10. In potem šel za denarjem v Saudsko arabijo. Res kvaliteta in mentaliteta world class napadalca.
User avatar
ndm
Posts: 66
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by ndm »

Trivinho wrote: 24 Dec 2023, 16:21 Ce si kdaj igral fuzbal bi dojel v cem je problem, verjetno sterling nebi biu egoist ce bi pred tem djekson zadel kar je ze dobu par podaj na pladnju, in ko je sterling sou 3 na golmana je meu u glavi verjetno bo spet zajebu bom pa js probal zadet k ga mam poun kurac, stem da mislm da je biu se djekson v ofsajdu edin palmer ni biu...v drugem primeru ( ce bi biu tisto Nkuku ali kaksen WC napadalec bi verjetno dobiu zogo in bi ta sansa bila gol ).
Vem da kle na forumu 95% folka se mojim komentarjem cudi, kar mi dol visi js povem kar mislm in kar vidim.
Tudi glede tiste izjave za Mitrovica trdno stojim za izjavo, in ga ni cloveka da me nasprtno preprica.
Pa se smejte ali cudite kokr hocte, ker tak napadalec lahko igra v bilo kerem klubu na svetu in bo zabijal ( ce je ze za fulham zabijal in to velikim klubom zakaj nebi zabijal za kaksen Liverpool, Real, Bajern itd...)
Ni problem v tem, da je Sterling sam zaključil. Zaradi mene lahko gredo 11 na golmana pa sam zaključi. Ampak potem pa ni niti 1% prostora za napake ali pa za opravičilo. Če je frajer hotel dat gol 3 na 1 potem to tudi pokaži, absolutno ni tu opravičila. Lahko opravičim nekatere individualne napake Mudryku, Palmerju, Colwillu,… ampak Sterling, Silva pa žal ne. Že tako ali tako smo na nizkem s samozavesti pa si predstavljajte, da si na igrišču in vidiš Sterlinga (kao najbolj izkušen igralec), ki gre sam na golmana in ne poda niti ne da gola.

Da ne bo pomote, ni opravičil tudi za nekatere druge individualne napake (Gusto parkrat, Jackson velikokrat, Broja,..). Ampak vse skupaj se pa začne z izkušenimi igralci.

Še ena stvar. Se samo meni zdi ali je Petrovic čisto izgubljen pri kotih?
User avatar
Trivinho
Posts: 1377
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Kar se te sanse tice je zajebal sterling se strinjam, moral bi zadet ce je ze sou 1 na 1, ampak ga tud ne krivim ker ni podal.
Tko da to je res moral zadet opravicila ni, ampak zakaj se cudimo sej sm ze na zacetku sezone govoru da ta ekipa ni za med prvih 5.
Sej ste me kurcal k sm biu pesimist, zdaj mate vse te moje besede v prvi polovici sezone na pladnju in se cudite.
Js se ne cudim da smo tam kjer smo, Newcastle smo imel sreco da smo zvlekl to kar smo, upat samo da liverpol ispade od fulhama in da vsaj eno kanto dobimo.
Nismo na nivoju ne igralci ne igra, in ja Caicedo je flop ze v prvi tekmi sm vidu da ni WC igralec ampak za klube kot so Brajton.
In Braiton nam je uvaliu Cucurelo, Sancheza, Caiceda skupaj niso vredni 50M.
Krivim Pocha predvsem da daje toliko sanse Djeksonu, kateri trener do sedaj bi trpel takega napadalca? Zakaj Lukaku ni imel toliko sans? Zakaj Abraham ni dobijal toliko sans? Zakaj smo morali prodati 100x bolse igralce da gledamo tele Djeksone in Broje k neznajo zoge stopat.
User avatar
RedMiner
Posts: 1124
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Trivinho, doktor vsega. Tipičen komentator, ki ti v enem ali dveh stavkih neargumentirano odgovori, ti pa potem odgovarjaš s celo stranjo argumentov in potem se spet ponovi zgodba. In pa komentarji v stilu - sem vam rekel, kakšno ekipo imamo, boste videli, da imam prav itd. Tipična gostilniška komunikacija. Po bitki je lahko vsak general.

Ti, ki si treniral fuzbal, pa ga ogromno preigral - da men igralec, kot trenerju, naredi kaj takšnega, kot je danes naredil Sterling, kazensko počiva nekaj tekem. Nisem gledal tekme, sedaj pa ko gledam ta posnetek si mislim, da takšen igralec nima kaj početi pri nas. Po mojem mnenju je to eden izmed razlogov, zakaj smo danes izgubili tekmo. V 30. minuti bi lahko vodili z 1-0, bili bolj sproščeni, igrali na kako kontro več. Pa da ne omenjam rušenje kemije - jaz ob sebi ne bi gledal takšnega soigralca in bi ga poslal tudi nekam, ker si zasluži, ker smo zaradi njega (potencialno) izgubili tekmo.

Sedaj ti pa priporočam, da si odpreš SK in pogledaš tekmo Arabske lige, kjer WC napadalec Mitrović dokazuje svetu, kako je WC. Samo top klubi tega ne vidijo.
User avatar
Trivinho
Posts: 1377
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Okej krivis Sterlinga za eno egoisticno napako, Djeksona pa Poch kr naprej daje igrat ki je zajebu ze 30 golov do sedaj. Zakaj dvojna merila?
Djekson lahko zajebe in je se vedno v prvi Sterling pa eno priliko in ga obesate na klin...
User avatar
demiensatlier
Posts: 651
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 20 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by demiensatlier »

Ok, Sterling bi si zaslužil malo počitka za tole potezo, je pa še zmeraj nadpovprečen za tole ekipo, ki jo gledamo sedaj in da še njega zgubimo, nismo naredili nič. Jackson je pa notri zato, ker drugega napadalca enostavno nimamo, tudi Broja ni biser in tako pač je, lahko samo čakamo da se nam pokaže Marija in da končno kupimo kvalitetnega napadalca.
Last edited by demiensatlier on 24 Dec 2023, 22:58, edited 1 time in total.
Post Reply