CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Drugi polčas je na trenerju, al kako gre to? :)
Tak je rek ja, če drži ali ne naj pa vsak sam presodi. :)

Kljub temu da smo zmagali jaz Pocha nebi ravno hvalil. Poch definitivno ni kriv za individualne napake naših igralcev na igrišču, absolutno pa je odgovoren za to da se te stvari ponavljajo in vlečejo že mesece. Week-in week out igramo dolgočasen nogomet brez nekega repa in glave, 1000 podaj vstran in nazaj, on pa mirmo spremlja ob igrišču, brez neke strasti ali navdušenja, igralcev pa tudi ne podžge med tekmo. Res je da smo zadržali zmago nad na dan obupnim Fulhamom, zadeli smo en gol iz penala, drugega pa si praktično niti nismo pripravili, pa še tresli smo se na koncu a bomo vodstvo sploh uspeli zadržat...če fanbase res želi v takih zmagah iskat pluse za Pocha potem kar, jaz jih ne bom.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by bork »

Enzo Fernandez put in his best rated performance of the season (7.91) against Fulham at the weekend. The Argentine made three tackles, one interception, three clearances, three key passes and four successful dribbles in a complete midfield display.

~ @WhoScored

Gledalce so verjetno jezile njegove izgubljene žoge v zadnjih minutah tekme :)

Mene drugače ne prepriča, da je eden od pogojev pri presoji dela trenerja njegovo skakanje gol in dol ob igrišču. Mi je čisto ok, če trener mirno spremlja tekmo na stolu (kot je to večino časa počel Fergie), če ima igra seveda nek smisel.
User avatar
chelsea boy
Posts: 435
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

No ja verjetno sem malo pretiraval takoj po tekmi, sploh me je razjezil, ko je šel v zadnjih sekundah driblat v gužvo, potem pa naredil prekršek in dal Fulhamu lepo šanso za predložek, sploh glede na to kako slabi smo pogosto pri prekinitvah (pa tudi vmes je zgrešil nekaj enostavnih podaj). Se je pa večkrat dobro znašel pod pritiskom.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by mlinko »

V drugem polčasu je igral precej bolj proti sredi in je prišel zato bolj do izraza ker je to pomojem le njegova bolj naravna pozicija. Lahko je narekoval tempo pa do izraza je prišla njegova tehničnost pri zadrževanju žoge. Je pa ja na koncu pokvaril vtis z dve brezpotrebe izgubljenima žogama.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Premier league

Post by sigismund »

Mislim da je danes realno pričakovati vsaj en odziv od ekipe, da pokažejo karakter in da jim ni vseeno. Karkoli drugega bo eno veliko razočaranje. Itak že zdaj deluje kot da niti igralci niti Poch ne verjamejo več v projekt ali pa en v drugega. Če grdo spušimo oziroma zafailamo taktično se pridružim Poch out klanu, ker sem že zdaj prepričan da on ni tisti ki nas bo popeljal tja kjer hočemo biti, danes bi pa potem dokončno dvignu roke.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Premier league

Post by blueboy11826 »

Realno bi blo pričakovati to, realno pa pri nas ne veš, če smo res sposobni kakšnega super odziva.
O Pochu sm že govoru in nevem nism ful proti, nism ful za odhod. Ima čudne odločitve, ampak kir trener jih nima. Klub/trener/igralci zgledajo kot vsaka stvar zase, nobene povezanosti in kaj pričakovat ob novem trenerju? Že zdej vemo, da vsak ki se ne strinja 100% z upravo ne bo prišel blizu stolčka.
Veliko se je govorilo, da bo prejšnja tekma dobro dela tej ekipi in se bojo iz te lekcije naučili... mi lekcije dobivamo precej redno, od veliko slabših ekpi kot Liverpool, naučili se nismo še nič.
Dajemo čas projektu, ki bi zdaj pa počasi vsaj mogel kazat neke orise, pa jih ne. Dajemo čas igralcem, ki ne napredujejo in potem je recimo tukaj Palmer - od prve tekme kot, da že par let igra v klubu, Nkunku takojšni učinek, tudi Carney recimo, kar je do zdaj odigral za nas vse super. Zakaj drugi igralci, da spet imenujem - Disasi, Badiashile, Enzo, Caicedo, Mudryk ne napredujejo? Nevem, zgleda niso taka klasa kot se jih je opevalo.

No bomo pa vidl danes kaj nam spet pripravlajo naši zvezdniki.
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Premier league

Post by sigismund »

Hja, se delno strinjam. Mislim da trener ki ve kaj dela ne rabi več kot pol leta da iz igralca ki je klasa izvabi najboljše v njemu. Pred Tuchlom bi mi vsi odpisali Rudigerja, takoj ko ga je začel TT igrat pa je praktično čez noč ratal nezamenljiv. Isto Arteta, tisti ki so začeli pod njem takoj blestet so še vedno tam ker so hitro pokazali da si zaslužijo bit tam, tistih par ki niso so hitro zamenjali. Oni so pod Arteto sicer bili tudi večkrat okloftani in ponižani, ampak so usaj zgledali kot ekipa, videlo se je kaj želijo ampak so jih teple neizkušenost in naivnost. To kar delamo mi ni niti blizu tistemu projektu, ali sploh kakšnemu, razen da mam občutek da skoz bolj tonemo.
blueboy11826 wrote: 04 Feb 2024, 12:59Klub/trener/igralci zgledajo kot vsaka stvar zase, nobene povezanosti in kaj pričakovat ob novem trenerju?
Jst mu ravno to skoraj najbolj zamerim, požrli bi marsikateri rezultat ker je bilo pričakovati slabe tekme, ma če bi mi po pol leta vsaj zgledali kot ekipa, tako pa so dostikrat razštelani kot na začetku sezone. V dobre pol leta ni uspel ekipe povezat, bare minimum kar bi od top trenerja ki pride k nam pričakoval. Postechoughlou je rabu par tekem, Emery isto..in zato se mi ta vprašaj nad Pochem začel pojavljat vedno bolj.

Osebno imam pod Pochem za več igralcev tudi občutek da imajo še ful rezerve ki je kar nekako ne zmorejo pokazat, pa naj bo to zaradi taktike, napačno zastavljenih treningov, nesposobnosti da Poch naredi ekipo homogeno in iz vsakega izstisne max...karkoli je že, časa je blo po mojem vseeno dovolj. Na vrhu tega dodaš še res ekstra dvomljive odločitve z menjavami, taktiko, igranjem igralcev tam kjer jim ni mesto itd itd.
User avatar
chelsea boy
Posts: 435
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

Ne glede na to da nismo pokazali nevem kaj, je pa že kar komično gledati tekmo, kjer da nasprotnik dva taka odbita gola. Tudi pri vseh 50-50 štartih se žoga odbije do enega od niihovih igralcov. Res kot da bi bili danes vse “scripted” proti nam.
User avatar
ndm
Posts: 66
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Premier league

Post by ndm »

sigismund wrote: 04 Feb 2024, 13:37 Hja, se delno strinjam. Mislim da trener ki ve kaj dela ne rabi več kot pol leta da iz igralca ki je klasa izvabi najboljše v njemu. Pred Tuchlom bi mi vsi odpisali Rudigerja, takoj ko ga je začel TT igrat pa je praktično čez noč ratal nezamenljiv. Isto Arteta, tisti ki so začeli pod njem takoj blestet so še vedno tam ker so hitro pokazali da si zaslužijo bit tam, tistih par ki niso so hitro zamenjali. Oni so pod Arteto sicer bili tudi večkrat okloftani in ponižani, ampak so usaj zgledali kot ekipa, videlo se je kaj želijo ampak so jih teple neizkušenost in naivnost. To kar delamo mi ni niti blizu tistemu projektu, ali sploh kakšnemu, razen da mam občutek da skoz bolj tonemo.



Jst mu ravno to skoraj najbolj zamerim, požrli bi marsikateri rezultat ker je bilo pričakovati slabe tekme, ma če bi mi po pol leta vsaj zgledali kot ekipa, tako pa so dostikrat razštelani kot na začetku sezone. V dobre pol leta ni uspel ekipe povezat, bare minimum kar bi od top trenerja ki pride k nam pričakoval. Postechoughlou je rabu par tekem, Emery isto..in zato se mi ta vprašaj nad Pochem začel pojavljat vedno bolj.

Osebno imam pod Pochem za več igralcev tudi občutek da imajo še ful rezerve ki je kar nekako ne zmorejo pokazat, pa naj bo to zaradi taktike, napačno zastavljenih treningov, nesposobnosti da Poch naredi ekipo homogeno in iz vsakega izstisne max...karkoli je že, časa je blo po mojem vseeno dovolj. Na vrhu tega dodaš še res ekstra dvomljive odločitve z menjavami, taktiko, igranjem igralcev tam kjer jim ni mesto itd itd.
Jaz se glede Pocha v veliko zadevah strinjam s tabo. Precej me zadnje čase jezijo tudi njegove izjave pred/po tekmi. Stalno govori eno in isto samo na 100 razlicnih nacinov. Bolje bi bilo, da bi prisel po tekmi pred novinarje pa povedal “igralo smo do k****” in je to to. Ne pa neko olepševanje pa nevem kaj. Tekem za ucit si imel letos že dovolj, ne mores se vsako tekmo proti lutonu, sheffieldu,… ucit. Saj pa nismo nabrali mladinske ekipe na kup, ki bi prvic igrala resen nogomet.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Spreminjam mnenje, nisem več PochOut kadar dobimo dobro zamenjavo ampak sem PochOut zdej, takoj, danes v tunelu po tekmi.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by mlinko »

Jest tud. Čeprov razlike neke hude ne bo. Naslednji sezono bo čudež če pridemo v top 10.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blue222 »

Spet smo padli. 8 prejetih golov na zadnjih dveh tekmah. Napredka ni.
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by michooo »

Pri 3:1 in penalu za nasprotnika pošlješ v igro dva branilca. A je to....

Slabše ne more biti. Mnogo bolje pa tudi ne. Klub je zafuran za desetletje zaradi potez lastnikov. Je že res, da je nekaj kriv tudi Poch, ampak tudi če pride drug trener, jaz ne pričakujem sprememb na bolje.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Chelsea_fan »

Welcome Joseee..

rabimo enega takega trenerja kot je Mou da te zvezdice malo v red spravi
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by michooo »

Kakšne zvezdice? Ekipa je povprečna, otroski vrtec. Ni tu zvezd, ni tu world class igralcev. To je development ekipa, od vseh skupaj je 4-5 takšnih, ki ni lahko bili med 18erico na matchday.
Post Reply