Premier league

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3571
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 43 times
Been thanked: 58 times

Re: Premier league

Post by sigismund »

Image

Po zapravljeni milijardi smo na točno istem mestu z identično gol razliko. Dali smo več golov ampak smo jih tudi precej več dobili.
User avatar
Trivinho
Posts: 1430
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 69 times
Been thanked: 20 times

Re: Premier league

Post by Trivinho »

Bravo Fulham, vsakem porazu uniteda se veselim, pa se v podalsku so dobil gol...karma :)
n1i9k9o6
Posts: 1611
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 39 times
Been thanked: 47 times

Re: Premier league

Post by n1i9k9o6 »

Razpored PL za sezono 24/25

Sun Aug 18 Manchester City (Home)

Sat Aug 24 Wolverhampton Wanderers (Away)

Sat Aug 31 Crystal Palace (Home)

Sat Sep 14 Bournemouth (Away)

Sat Sep 21 West Ham United (Away)

Sat Sep 28 Brighton & Hove Albion (Home)

Sat Oct 5 Nottingham Forest (Home)

Sat Oct 19 Liverpool (Away)

Sat Oct 26 Newcastle United (Home)

Sat Nov 2 Manchester United (Away)

Sat Nov 9 Arsenal (Home)

Sat Nov 23 Leicester City (Away)

Sat Nov 30 Aston Villa (Home)

Wed Dec 4 Southampton (Away)

Sat Dec 7 Tottenham Hotspur (Away)

Sat Dec 14 Brentford (Home)

Sat Dec 21 Everton (Away)

Thu Dec 26 Fulham (Home)

Sun Dec 29 Ipswich Town (Away)

Sat Jan 4 Crystal Palace (Away)

Wed Jan 15 Bournemouth (Home)

Sat Jan 18 Wolverhampton Wanderers (Home)

Sat Jan 25 Manchester City (Away)

Sat Feb 1 West Ham United (Home)

Sat Feb 15 Brighton & Hove Albion (Away)

Sat Feb 22 Aston Villa (Away)

Wed Feb 26 Southampton (Home)

Sat Mar 8 Leicester City (Home)

Sat Mar 15 Arsenal (Away)

Wed Apr 2 Tottenham Hotspur (Home)

Sat Apr 5 Brentford (Away)

Sat Apr 12 Ipswich Town (Home)

Sat Apr 19 Fulham (Away)

Sat Apr 26 Everton (Home)

Sat May 3 Liverpool (Home)

Sat May 10 Newcastle United (Away)

Sun May 18 Manchester United (Home)

Sun May 25 Nottingham Forest (Away)
Post Reply