Pogosta vprašanja glede članstva

vse informacije v zvezi s članstvom
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by jernej1989 »

jaz bi samo vprašal če plačam članarino s položnico? pa odrezek pošljem ali lahko nakažem kar preko banke?
BLUE IS THE COLOR
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by lajko »

jernej1989 wrote:jaz bi samo vprašal če plačam članarino s položnico? pa odrezek pošljem ali lahko nakažem kar preko banke?
Vseeno je.

Ko bomo prejeli tvojo ustrezno izpolnjeno in podpisano pristopno izjavo ter denar na transakcijski račun boš postal član navijaškega kluba, kar ti bomo potrdili na mail.

Tudi za ostale:
Če ne boste v nekaj dneh prejel potrditvenega maila, obvestite Nastjo, Profesorja ali mene na ZS.
Ker smo na začetku, bodite nekaj časa malce bolj strpni. :wink:
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by lajko »

ESSIEN wrote:Evo, končn sm meu čas za na pošto skočit in plačat članarino...odrezka nisem poslal v kuverti? A bi ga mogu?
Ne
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
COLE
Posts: 6
Joined: 29 Jun 2011, 21:20

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by COLE »

Pozdravljeni

Če prav zastopim, plačamo 15€ letne članarine s čimer imamo med drugim zagotovljen tudi ogled ene izmed tekem (za katero se predhodno dogovori) na Bridge-u. Klub oz. vodilni pridobijo število kart za ogled tekme v živo, nakar vsak posameznik poravna ceno za svoje število kart? Zagotovljena 1 karta na člana, morda 2? To me zanima predvsem za tiste, ki nismo memberji nobenega true blue paketa.

Hvala za info
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by nastja8 »

Da. Če nisi True Blue member, potem članarina znaša 15€, zagotavlja pa ti skupni ogled tekme na Stamford Bridgu. Vsak, ki se včlani ima pravico do ene karte, saj so do kart, ki jih dobi navijaški klub, upravičeni le člani, ki so registrirani v Londonu, torej le tisti člani s plačano članarino.
Ko se zbere katero tekmo se bo šlo gledat, se do nekje 4 tednov pred tekmo pobira prijave, kdo gre na tekmo, nato se naročijo karte, ki so plačane s klubskega računa, na katerega morate do določenega datuma nakazat denar za karto. Kar se prevoza v London tiče in nastanitve, pa zato poskrbi vsak sam.
Upam, da si zvedel kar si hotel. Če ne pa še vprašaj.
LP
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by loonymcgreat »

Ne se bat da boš sam potoval v London. Verjetno se bomo kaj skupaj organizirali da bomo skupaj( vsaj nekateri) v hostlu, na letalu,...
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
COLE
Posts: 6
Joined: 29 Jun 2011, 21:20

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by COLE »

Hvala za odgovore... sej ni strah, da bi sam šel v London :D hvala za podporo
sprašujem pa za možnost 2 kart, ker bi si punca rada ogledala tekmo zraven...

aja dajte mi še rečit od kdaj do kdaj je veljavna članarina al je to recimo od 1.9.2011 do 1.9.2012
ali je pač od takrat ko plačaš pa potem do istega datuma naslednje leto...
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by Profesor »

COLE wrote:Hvala za odgovore... sej ni strah, da bi sam šel v London :D hvala za podporo
sprašujem pa za možnost 2 kart, ker bi si punca rada ogledala tekmo zraven...

aja dajte mi še rečit od kdaj do kdaj je veljavna članarina al je to recimo od 1.9.2011 do 1.9.2012
ali je pač od takrat ko plačaš pa potem do istega datuma naslednje leto...
Članarina je vezana na koledarsko leto.
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by lajko »

Profesor wrote: Članarina je vezana na koledarsko leto.
Ampak da ne bo koga to zmedlo.
Za sodelovanje pri Annual Tripu, ki ga planiramo za pomlad 2012 se ne morete prijavit par dni prej, ampak se je treba prijavit do 15.12.2011, ker v Londonu prijave za tekočo sezono sprejemajo samo do konca koledarskega leta. Torej tisti, ki se bodo včlanili v letu 2012 bodo lahko šli na Annual Trip šele v sezoni 2012/2013.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by rck2own »

Na mail sem dobil mail o TB članstvu. V mailu sta navedeni dve številki customer number in confirmation number. Katero številko moram vpisati v pristopno izjavo?
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by zrim92 »

Customer number...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
los
Posts: 1
Joined: 08 Nov 2011, 13:14

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by los »

Sem nov na forumu. Želim se včlaniti pa sem poslal vprašnje na mail, ki je napisan za vprašanja (info@chelseafc.si), pa mi ga zavrača.

Sej loh tud tuki vprašam. Tist rok do 15.12.2011 velja sam za tiste ki bi šli na SB ane? Sej jest bi tud šel pa bom ravno takrat enkrat postal očka. Bom šel pa sigurn naslednje leto.

Hvala za odgovor.
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by loonymcgreat »

Prijaviš se na http://www.chelseafc.si/clanstvo

Tisti rok je tam samo zato da se vse podatke pošlje v london da potem oni prijavijo vse člane v navijaški klub, uredijo vse "pisarniške" zadeve itd.
Na SB pa gremo marca, tekma proti stoku je 10.marca se mi zdi tako da če hočeš it zraven se moraš najprej prijavit v naš klub in potem lahko dobiš karte :) lepo vabljen, če neboš imel preveč dela s sinom oz. hčerko :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by lajko »

lajko wrote: Moja osnovna želja je bila, da bi bilo poslovno leto Društva skladno s sezono. Ampak v Sloveniji ima Društvo za poslovno leto lahko le koledarsko leto.
Člane je treba v Londonu prijavit do konca koledarske leta in potem velja do konca sezone. Vse to skupaj je treba nekako uskladit:
Tisti, ki ste plačali članarino v letu 2011 ste bili člani Navijaškega kluba v 2011 in imate možnost sodelovati pri Annual Trip v sezoni 2011 / 2012, kar je tekma proti STOKE (10.03.2012).
Tisti, ki boste plačali v 2012 boste člani Navijaškega Kluba v letu 2012 in boste lahko odšli na Annual Trip v sezoni 2012 / 2013.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Pogosta vprašanja glede članstva

Post by lajko »

lajko wrote: Važno, da boš 18 preden gremo na Annual Trip :!:
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
Post Reply