Trip to London #2

Ali bi se udeležil ogleda tekme na Stamford Bridgu?

 
Total votes: 0

User avatar
Tjasa
Posts: 4
Joined: 13 Jun 2011, 19:46
Location: Ljubljana

Re: Trip to London #2

Post by Tjasa »

chelsea111 wrote:
pa ti si za poročit :mrgreen:
:eek:
A potem greš z mano decembra? :)

tomaz41 je izvedljivo. A pri teh 6 ur postanka, si odštel ves čas za check-in in to?
Izvedljivo je, najbolje sigurno s Heathrow Express, ker prideš precej hitro v London (cca 15 minut). Pripelje te do Paddingtona, kjer greš pa na tubo (zeleno, district line, proti Wimbledonu).
Jaz ne vem, če bi šla ... če bi imela pred odprtjem check-ina 6 ur, mogoče :) Sicer je časa dovolj, samo ... ne vem, tvoja odločitev, jaz sem ziheraš. :)

Aja, Oyster sem ravno lani izgubila :oops: in jo spet kupovala in je bila 3 funte. Jo pa priporočam, če bo vse bolj na hitro. :)
User avatar
chelsea111
Posts: 66
Joined: 30 Jun 2008, 19:25

Re: Trip to London #2

Post by chelsea111 »

Tjasa wrote: :eek:
A potem greš z mano decembra? :)

tomaz41 je izvedljivo. A pri teh 6 ur postanka, si odštel ves čas za check-in in to?
Izvedljivo je, najbolje sigurno s Heathrow Express, ker prideš precej hitro v London (cca 15 minut). Pripelje te do Paddingtona, kjer greš pa na tubo (zeleno, district line, proti Wimbledonu).
Jaz ne vem, če bi šla ... če bi imela pred odprtjem check-ina 6 ur, mogoče :) Sicer je časa dovolj, samo ... ne vem, tvoja odločitev, jaz sem ziheraš. :)

Aja, Oyster sem ravno lani izgubila :oops: in jo spet kupovala in je bila 3 funte. Jo pa priporočam, če bo vse bolj na hitro. :)
če boš lepo prosila grem :D

drugac pa ja tomaz, da se.. ampak vseen za vsak slucaj racunej na ksne zamude in podobno da se nebos zaj*** :)
User avatar
tomaz41
Posts: 25
Joined: 28 Aug 2007, 15:05

Re: Trip to London #2

Post by tomaz41 »

Hvala vsem za odgovore...
Se bom na licu mesta odločil, kaj naredit...
Upam pa da bo ratalo skočit do stadiona
:cfc01:
Post Reply