xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: xyDebate

Post by didier »

loonymcgreat wrote:jaz sem šel prejšnji teden prvič na krvodajalsko in sm skori skup padu :D še dobro da mi je tista ki mi je pumpala kri odprla okno da sem mal zadihal kr drugače nvem če bi zdržal :D
Sem že večkrat dal kri in plazmo, tako da sem doživel vsega in svašta. Nikoli ne bom pozabil, ko je poleg mene en fant padel v nezavest za vsaj 10 sekund. Grozen prizor. Vse medicinske sestre (ali kaj so te) so bile pri njem, ga polivale z vodo, stresale. Ko se je končno ovedel, se je seveda začudil, zakaj je ves polit. Dobil je odgovor v stilu: malo si zadremal, pa smo te poškropili :) Takrat sem samo še čakal na povoj, ampak ob tistem prizoru sem ratal ves bled, roka, s katero sem držal blazinico nad "pikecem" pa se mi je začela kar tresti :-|
Blue is the colour!
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

didier wrote: Sem že večkrat dal kri in plazmo, tako da sem doživel vsega in svašta. Nikoli ne bom pozabil, ko je poleg mene en fant padel v nezavest za vsaj 10 sekund. Grozen prizor. Vse medicinske sestre (ali kaj so te) so bile pri njem, ga polivale z vodo, stresale. Ko se je končno ovedel, se je seveda začudil, zakaj je ves polit. Dobil je odgovor v stilu: malo si zadremal, pa smo te poškropili :) Takrat sem samo še čakal na povoj, ampak ob tistem prizoru sem ratal ves bled, roka, s katero sem držal blazinico nad "pikecem" pa se mi je začela kar tresti :-|
Si ziher da so ga polivali? :D ker nas v šoli že učijo da ko kdo kolabira ga naj ne polivamo samo mu noge dvignemo! :D
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: xyDebate

Post by rover »

V lj imajo drugač fotelje in če je kej narobe te stol postavi na glavo, zakaj da se kri vrne v glavo in potem je bolje, če pa je večji zaplet ti pa pomaga zdravnik. Sam sem dal kri že prevečkrat da bi jo štel.
Image
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj
Has thanked: 1 time

Re: xyDebate

Post by simon90 »

mi je kr slab ratal k sm tole temo zdele brav :D
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: xyDebate

Post by nastja8 »

Jest niti ne vem če mam dost kg za kri dat...pa bi jo rada, samo se tud bojim da bi skup padla, zarad igle, tko da niti nočem it, zarad strahu pa vsega...
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: xyDebate

Post by didier »

sandi94 wrote:
Si ziher da so ga polivali? :D ker nas v šoli že učijo da ko kdo kolabira ga naj ne polivamo samo mu noge dvignemo! :D
Spomnim se, da je začel nekaj trzati z nogo in je padel v nezavest, potem pa je nastala cela panika in so vse sestre oz. zdravnice bile okoli. Stol so nagnile nazaj, potem se je po dooolgem času ovedel, pa spet padel nazaj v nezavest, tako da so ga začele nekaj polivati (oz. škropiti) po obrazu. Je pa imel potem precej mokro majico. Ampak ajde, mogoče mi je kaka podrobnost ušla, sem le bil v majhnem šoku :)
Blue is the colour!
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: xyDebate

Post by loonymcgreat »

nastja8 wrote:Jest niti ne vem če mam dost kg za kri dat...pa bi jo rada, samo se tud bojim da bi skup padla, zarad igle, tko da niti nočem it, zarad strahu pa vsega...
Ja 2 sošolkam niso teli vzet krvi ker sta bili kao presuhi, imata obe 50-52 kilogramov. :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3513
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

KUPIM ACH majico (velikost S), ŽENSKO, ne novi model s temu zmajčkom, ampak starega. Če ma kdo pa bi prodal naj kontaktira na ZS.
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: xyDebate

Post by Grugar »

a mogoče ve kdo, kako pri gmailu, ko dobiš mail, preveriš s katerega IP je bil poslan :)
All rights reserved.
User avatar
Gnan8
Posts: 66
Joined: 17 Sep 2010, 11:15
Location: Višnja Gora

Re: xyDebate

Post by Gnan8 »

Grugar wrote:a mogoče ve kdo, kako pri gmailu, ko dobiš mail, preveriš s katerega IP je bil poslan :)
odpri mail, potem pa imaš v vrstici z naslovom puščico za navzodl (več), jo klikneš in izbereš pokaži izvirnik. potem se ti pa pokaže povhn enih IP-jev xD sam nisem ziher da je to to :)
Image
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: xyDebate

Post by Grugar »

Gnan8 wrote: odpri mail, potem pa imaš v vrstici z naslovom puščico za navzodl (več), jo klikneš in izbereš pokaži izvirnik. potem se ti pa pokaže povhn enih IP-jev xD sam nisem ziher da je to to :)
tnx sem že našel


http://aruljohn.com/info/howtofindipaddress/#gmail
All rights reserved.
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: xyDebate

Post by nastja8 »

sigismund wrote:KUPIM ACH majico (velikost S), ŽENSKO, ne novi model s temu zmajčkom, ampak starega. Če ma kdo pa bi prodal naj kontaktira na ZS.
Mam sam ne prodam :P Je prelepa, pa še z avtogrami je, tko da ne :P
A greš u tork na tekmo???
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3513
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

nastja8 wrote: Mam sam ne prodam :P Je prelepa, pa še z avtogrami je, tko da ne :P
A greš u tork na tekmo???
žal ne :( škoda da so učeri popustil po 2:0..
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: xyDebate

Post by Reichenburg »

Slovenski puta feni so shekal slo fenom Reala stran
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: xyDebate

Post by ESSIEN »

Reichenburg wrote:Slovenski puta feni so shekal slo fenom Reala stran

kaj??? kako to misliš???

EDIT: že vse zvedu, pač putafarsa...
Post Reply