5 - Michael Essien

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
Post Reply
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: 5 - Michael Essien

Post by repe »

Mah tako tako. Če bi moral izbrat najslabšega včeraj bi bil verjetno Essien. Res močno upam da pride nazaj v formo po poletju.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 5 - Michael Essien

Post by didier »

Do finala CL torej še lahko pričakujemo Romeu-ja na kaki tekmi :)
Blue is the colour!
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 5 - Michael Essien

Post by rover »

The 29-year-old midfielder has seen his playing time limited recently due to injuries, but his representative has insisted that his future remains at Stamford Bridge - chelsea365.

Po govoricah naj bi ostal v CFC še 3 leta, to bo dobra novica za @Essiena.
Samo res ne vem če je to sploh pametno imamo Mikela-Ramiresa-Meirrelsa-Lamparda-Essien-McEchrana.
Nekdo od teh bo verjetno mogel oditi.
Dejstvo je, da Essien ne bo nikoli več tak kot je bil pred poškodbo, tako v igralnem smislu, kot možnosti za novo poškodbo.
Image
User avatar
michooo
Posts: 646
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

Re: 5 - Michael Essien

Post by michooo »

Kako lahko veš da nikoli več ne bo tak kot pred vsemi poškodbami??? Z dobro predsezono brez poškodb bo naslednje leto eden ključnih na sredini igrišča. Pol ga boš pa hvalil :P
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 5 - Michael Essien

Post by rover »

michooo wrote:Kako lahko veš da nikoli več ne bo tak kot pred vsemi poškodbami??? Z dobro predsezono brez poškodb bo naslednje leto eden ključnih na sredini igrišča. Pol ga boš pa hvalil :P
Če bo tako itak sam sem realist.
Image
User avatar
michooo
Posts: 646
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

Re: 5 - Michael Essien

Post by michooo »

Večina ljudi na forumu bi ga kar odpisala, potem bi pa naslednje leto raztural recimo v majici Milana ali pa katerega drugega klub bi pa jokali češ kaj smo ga šli prodajat, kakšne bučke ma naša uprava, itd. Vedno ko je bil fit večino sezone je bil eden najboljših posameznikov v naši ekipi. Letos se je po hudi poškodbi vrnil šele marca (se mi zdi), normalno da se mu po treh mesecih še "tresejo" noge, da ne bi dobil nove poškodbe.
Js mu še naprej zaupam in upam da bo dobil čimveč priložnosti na USA touru.
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 5 - Michael Essien

Post by BoLhCa »

Essiena jaz neb dal nikamor, bilo bi mi zakon, čeb se pr nam upokojil, hehe!
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 5 - Michael Essien

Post by rover »

Chelsea Rumours
Essien will not hand in a transfer request, as he is keen on playing a bigger part next season. Pre-season will be vital
Image
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: 5 - Michael Essien

Post by loonymcgreat »

sam od kdaj pa se pri nas igralci odločajo kdaj bodo zapustili klub? :wink: če nisi več zmožen igrat na tako visokem nivoju moraš zapustit klub in pika, tukaj ne sme bit neke sentimentalnosti in player-power načina vodenja kluba. Edini ki ima zame status nedotakljivega je Lampard pa še njega bi odsekal če bi RES RES začel gnojiti na in izven igrišča :D nevem zakaj znajo bit Roman in ostali v vodstvu kluba tako ruthless kadar se gre za odstavljanje trenerjev, ko pa se gre za črtanje igralcev so pa kot ene plehke pičke ki padajo na vsako besedo tipov :lol:
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 5 - Michael Essien

Post by zrim92 »

Čak mal primorc kwa zdj nabijaš še enkrat si preber. Sej ne piše v makaronarščin ampak v angleščini. xD
Essien will not hand in a transfer request
Seveda sam ne bo zahteval, če mu je lepo pri nas..
Če se ga bo pa hotel RDM znebit je pa druga in tukaj nikjer ne piše da se ne bo sprijaznil z odhodom če do tega pride. Če te klub hoče prodat te bo prodal, lahko se upirajo ampak slej ko prej te bo klub prisilil v odhod al pa igralcu zagrenil kariero pri njih..
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: 5 - Michael Essien

Post by loonymcgreat »

ja sej zarad tega sem to napisal. Essien will not hand in a transfer request ,kot da on odloča al bo odšel al ne ? :lol: mislm mal mi je čudno da pa zdej kr on nebo dal transfer requesta pa je kr naenkrt 100% naš igralec za naslednjo sezono. O tem odloča klub ne pa on..
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 66 times
Been thanked: 29 times

Re: 5 - Michael Essien

Post by glosos »

loonymcgreat wrote:ja sej zarad tega sem to napisal. Essien will not hand in a transfer request ,kot da on odloča al bo odšel al ne ? :lol: mislm mal mi je čudno da pa zdej kr on nebo dal transfer requesta pa je kr naenkrt 100% naš igralec za naslednjo sezono. O tem odloča klub ne pa on..
Tudi sam odloča, če hoče odit. Noben ga ne more prisilit da ostane naš igralec (razen če se mu iz principa onemogoči odhod, kar bi bilo neumno)
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: 5 - Michael Essien

Post by loonymcgreat »

Razumm ampak govorim izklučno o igralcu Michaelu Essienu za katerga vemo v kakšni formi je, kakšne poškodbe je dal skozi in da trenutno v ekipi ni glih potreben, zato pravim ,da je sedaj neumno sklepati da je Essien garantirano naš igralec ker pač on noče it. Če mora iti mora pa naj hoče al noče..
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 66 times
Been thanked: 29 times

Re: 5 - Michael Essien

Post by glosos »

Saj ne piše da je garantirano naš igralec. Piše da se je odločil, da ne bo zaprosil za prestop ker si v prihodnji sezoni želi večje vloge v ekipi. Pika. Zaenkrat pa ostaja, ker iz klubske strani (še) ni videt kakih potez ...

Klub se bo pa že odločil kakor se bo ...
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 5 - Michael Essien

Post by ESSIEN »

ESS bo ostal! Ena slaba sezona še ne pomen, da mora nekoč pred poškodbo najbolši defenzivni vezni prestopit v slabšo ligo oz klub. Js verjamem v njega, tako kot sm verjel v Drogbaja ko je bil povsem na tleh, na koncu pa je postal (zame) največji Chelseajev igralec vseh časov(z vsem spoštovanjem do Lamparda in Terrya). Tku da ESSa mi ne odpisujte, še veliko lepega nam bo dal :)
Post Reply