ogled tekme chelsea-liverpol...

Post Reply
tine
Posts: 3
Joined: 04 Oct 2011, 20:11

ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by tine »

živijo, 11.nov. načrtujem izlet v London z ogledom tekme.zanimajo me vaše izkušnje,potovanje,spanje,letalske karte in karkoli bi mi prišlo prav vedet.kje se splača spat,jest,skratka vsaka inf. mi bo prišla prav.
hvala za pomoč in LP
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by loonymcgreat »

Najprej me zanima če maš sploh karto al upaš da jo boš nekako dobil, ker če je to drugo- je neboš :)
Glede samega Londona pa ni panike. Letalske karte dobiš povratno že za 50-60€. K temu dodaj še 15 funtov prevoz letališče-mesto-letališče, 30 funtov za unlimited underground( cone 1&2 ampak več kot tolk itak nerabiš razen če se hočeš furat v kake ghetto suburbs :D ), spanje odvisno na kakšen standard si navajen. Lohk greš v hotel za 200€ na noč al pa tko kot mi ki smo bli v enmu hostlu v sobi za 12 ljudi in smo dali 100€ za 5 noči.
Jest pa pit nevem, mi smo dost jedli v fast foodih al pa v eni piceriji na Victoria station, kjer plačaš 6 funtov in poješ tolk k češ @8) Drgač cene niso preveč dražje kot tle, v navadnih trgovinah je skor še bl poceni kr pr nas. Men se zdi da smo pir kupovali za ene 5 funtov 12pack v trgovini :D V navadnih pubih seveda dražje, 3-5 funtov na pir.
Aja pa važno je da veš da muzeji so odprti le do 18h in Hyde Park ni dolg samo ene par sto metrov :) patrik™ :P
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by Reichenburg »

Zakaj ste vedno prepričani da ne dobiš karte če jo lahko brez vsakega problema preko viagoga.
http://www.viagogo.co.uk/chelseafc/
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by hook »

kolikor se kdo znajde... karte so vedno na voljo. Če pa ne drugače gre pa srečo poiskati malo okoli stadiona ki ljudje prodajajo karte.
tine
Posts: 3
Joined: 04 Oct 2011, 20:11

Re: ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by tine »

No hvala za pomoc.ja karto imam,tko da zanimalo me je sam kako kaj gor prevozi,hrana,predvsem pijaca(beri pivo haha),drugac pa spali bomo v hostlu.
Aja za karte pa res,sem opazu da nekateri gledajo na to,kot da kupujejo karte za na luno.cisto enostavno se jih dobi.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by rover »

tine wrote:No hvala za pomoc.ja karto imam,tko da zanimalo me je sam kako kaj gor prevozi,hrana,predvsem pijaca(beri pivo haha),drugac pa spali bomo v hostlu.
Aja za karte pa res,sem opazu da nekateri gledajo na to,kot da kupujejo karte za na luno.cisto enostavno se jih dobi.
A mi poveš kako si jih dobil in koliko si dal za njih?
Če si TB bi bilo fajn da greš še spomladi na West Ham ziher bo padel rekord.
drugače si preberi komplet - Tekme v ŽIVO, tam je opisano vse o tem, kako so šli na Wigan in kako smo šli na Stoke City.

Sam grem spomladi verjetno na West Ham, kot tudi ostali forumaši.
Image
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by Profesor »

tine wrote:No hvala za pomoc.ja karto imam,tko da zanimalo me je sam kako kaj gor prevozi,hrana,predvsem pijaca(beri pivo haha),drugac pa spali bomo v hostlu.
Aja za karte pa res,sem opazu da nekateri gledajo na to,kot da kupujejo karte za na luno.cisto enostavno se jih dobi.
Preko česa si jih kupil?
It`s not just supporting, it`s obsession...
tine
Posts: 3
Joined: 04 Oct 2011, 20:11

Re: ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by tine »

Dobil sem jih prek kolega k živi in dela v Londonu,on pa ne vem kje jih je kupil.rekel sem mu da ko bo kaka prilika naj mi jih kupi.
ja na tekmo bi šel....naj mi na ZS (kaka dobra duša :) sporoči podrobnosti oz.glede prijave...hvala LP
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by hook »

preberi si forum 'Navijaški klub Chelsea Slovenija' ti vse piše
:cfc01:
User avatar
patricio10
Nostradamus
Posts: 77
Joined: 04 Jul 2007, 15:05

Re: ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by patricio10 »

loonymcgreat wrote:Aja pa važno je da veš da muzeji so odprti le do 18h in Hyde Park ni dolg samo ene par sto metrov :) patrik™ :P
O ti baraba kako si sedaj mene izpostavil...
Res je, London mogoče na zemljevidu niti ne izgleda tako velik kot je v resnici :lol: Sem se odločil da grem nekaj pogledat (ne spomnim se imena), na karti ni izgledalo nič posebnega, zato sem se jaz junak odpravil kar peš, ampak pot je kar trajala in trajala in ko sem eno žensko po poti vprašal: "Kako daleč je še to?", me je čudno pogledala in me vprašala če se hecam, da želim priti do tja peš..... V glavnem, še v istem trenutku sem JEZEN ustavil taxi (v Londonu ga srečaš vsakih par sekund) in mu naročil, da me je odpeljal nazaj domov! :D
MODRA JE BARVA, NOGOMET JE IGRA, MI SMO VSI SKUPAJ IN ZMAGA NAM JE CILJ!!! :P

Image
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by zrim92 »

Hotu si it iz Astor Hyde Parka peš do Buckinghamske palače :lol:
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
patricio10
Nostradamus
Posts: 77
Joined: 04 Jul 2007, 15:05

Re: ogled tekme chelsea-liverpol...

Post by patricio10 »

Točno to Zrim :D Ja glej, sej to pa ni nč tazga :lol:
MODRA JE BARVA, NOGOMET JE IGRA, MI SMO VSI SKUPAJ IN ZMAGA NAM JE CILJ!!! :P

Image
Post Reply