xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: xyDebate

Post by ESSIEN »

AlexAK wrote:Mi imamo Amisov trojček in je za en k*. Plačujemo 56e na mesec in imamo npr. samo 2 šport kluba, tv skoz nagaja, crkuje, internet naj bi bil 1mb pa vleče največ 450kbs, no telefon pa mnde dela :wink:

V kratkem nam zdej poteče pa me zanima če imate/poznate kakšen trojček v tem spektru cen ali manj pa da normalno dela internet (in tv) + kakšen šport program več?

UPC Telemach...ne morš sfalit, še preveč športnih kanalov ;)
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: xyDebate

Post by loonymcgreat »

a gre kdo jutri na ritem mladosti in v soboto po turnirju na projekt REM(http://www.mtv.si/koncerti/napovednik/v ... ija-glasbe)? :P :drink:
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: xyDebate

Post by Grugar »

ritem kot tak je nezanimiv, predvsem ker se bo trlo mularije, ki bo prvič v življenju pol pera spila in pol jim bo "ful dogajal", bolj se ti splača it pol na after.... no vsaj mi gremo z druščino na ritem se ga nalit, pol pa na after....
All rights reserved.
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: xyDebate

Post by jernej93 »

Grugar wrote:ritem kot tak je nezanimiv, predvsem ker se bo trlo mularije, ki bo prvič v življenju pol pera spila in pol jim bo "ful dogajal", bolj se ti splača it pol na after.... no vsaj mi gremo z druščino na ritem se ga nalit, pol pa na after....
kam se najbol splača na aftr?
Image
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: xyDebate

Post by loonymcgreat »

mene tut to zanima :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: xyDebate

Post by repe »

Jst grem na Modrijane na Brezovco. Če boš pa prej kej u lj gremo pa loh na en per primorc.
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: xyDebate

Post by m4t1c »

jst sm tut razmišlu da bi šel pogledat na ritem, ampak ni bil noben za to, ker se jim ne da gužvat med pijano mularijo..
tako da bom verjetno kar danes zabluzu, da bom lahko do turnirja trezen :P
Image
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: xyDebate

Post by bork »

jernej93 wrote: kam se najbol splača na aftr?
Uraden after party bi naj bil v F-clubu pri Tivoliju, baje bodo avtobusi vozli od BTCja do tja :) Druga možnost o kateri se veliko govori je pirate's bar, ki pa je že itak v neposredni bližini BTCja..bomo vidli kam bomo šli :D
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: xyDebate

Post by Profesor »

joj mularija...namesto, da bi se učili:)
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: xyDebate

Post by zrim92 »

no no po pamet da ne boste preveč pil pa na turnir zamudil :D

mona ti pa raj nič ne pij, pa da te nm kje srečov..
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

Pridem zjutraj na kavo v eno.gostilno in sprve vidim na steni chelsijovo zastavo,in vprasam kelnarco kaj dela zastava tam in mi pove da so NEKOC zbirali chelsijovi navijaci tam iz prekmurja...sem vprasal ce se pridejo kaj in je rekla da so se nazadnje zbrali pred 3 leti ;s
Image
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: xyDebate

Post by loonymcgreat »

no dej angažiraj mal prekmurce pa pridte na kak sestank :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: xyDebate

Post by m4t1c »

Girl chatting with her friend on Facebook.

Girl : I'll be Right Back..
Boy: Okay, I'll be Center Forward.
Image
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: xyDebate

Post by jernej93 »

Jutri odpotujem v London za pet dni pa me zanima kako se mi najbolj splača nardit z menjavo denarja? Mel sem v mislih zamenjat ene 150€ v funte danes, potem pa v Londonu dvigovat iz bankomata za sproti (A se da z našimi karticami sploh gor dvigovat?).
Image
User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: xyDebate

Post by The blues11 »

tist ko ma total tv naj mi prosim javi ?? mam eno vprašanje
Image
Post Reply